top of page

מועדון !Business Up

הצטרף לעשרות יזמים ובעלי עסק שכבר לוקחים חלק איתי

וקבל ממני 5 קורסים, בשווי כולל של 9,844 ₪

כל מה שצריך הוא לנסות את המועדון ללא התחייבות

בוקר שיווק ומכירות (מכירה מול קהל)

Platform selling banner.jpg

950 ₪

סודות הכתיבה השיווקית

Copywriting secrets banner.jpg

2,950 ₪

סודות השיווק והמכירה

product banner.jpg

1,950 ₪

סודות המיתוג - נפתח ב- 1.3.20!

סודות המיתוג.jpg

1,997 ₪

מפת הדרכים

מפת הדרכים.jpg

1,997 ₪

אפליקציה לגישה לכל התכנים דרך הנייד - גם בנסיעות

Business up mobile.jpg

קבוצה סגורה בפייסבוק לחברי המועדון

Business Up facebook.jpg

הדרכה בשידור חי כל שבוע

עם תוכן חדש

Business up webinar.jpg

מבצע ההצטרפות המיוחד מסתיים במוצ״ש, 29.2, בשעה 21:00.  עד אז - הצטרף למועדון ב-397 ש״ח בחודש (במקום 597 ש״ח)

יזמים ויזמות, בעלי עסק יקרים!

אני רוצה כאן לתת לכם מידע ראשוני על התוכנית החדשה שלי - מועדון המנויים !Business Up, שהתחיל ממש בינואר 2020, ובתוכו אני כולל 5 ממיטב הקורסים שלי, בשווי כולל של 9,844 ₪.

שמחתי מאד על ההתעניינות במועדון החדש, ונכון לכתיבת שורות אלה, כבר לוקחים בו חלק 77 בעלי ובעלות עסק.  מזה זמן רב שאני מתכנן אותו, והוא מאד שונה מכל מה שעשיתי עד היום.

חלק מכם עוקבים אחרי כבר כמה שנים, ובמהלך השנים האחרונות יצרתי המון פעילויות - כנסים גדולים של 3 ימים, תוכניות ארוכות של ליווי לעסקים, תהליכים ממוקדים של 3 חודשים (כמו ״קפיצת הדרך״), קורסים קצרים יותר - גם במפגשים וגם כקורסים דיגיטליים, הדרכות מנטורים מתקדמות, קבוצות קטנות לעסקים מתקדמים ועוד ועוד.

נהניתי מאד מכל זה, וגם תרמתי להמון בעלי עסק במהלך השנים.

ואז, לפני כ-3 שנים, יצאתי לדרך חדשה, עם מיזם גדול מאד, שלא קשור בכלל להדרכות לעסקים.  ביליתי שנתיים בלונדון, פיתחתי את הרעיונות שלי, חזרתי לעומק עולם הטכנולוגיה, וגם היום, המיזם שלי, שהוא ממש סטארטאפ אמיתי, נמצא בפיתוח תמידי.  כך התחלתי את הדרך שלי בעולם העסקים, לפני מעל 20 שנה - בעולם הטכנולוגיה, עם סטארטאפ שלימים הפך לחברה מאד מצליחה, שהנפיקה בנאסד״ק ואחר כך נמכרה בסכום גבוה לחברה אמריקאית גדולה.

מה עושים כשיש שני דברים, שכל כך אוהבים?  ואי אפשר להקדיש 100% מהזמן לכל אחד מהם?

כך נולד רעיון המועדון - חיפשתי משהו שיאפשר לי להמשיך לעזור להרבה עסקים להתקדם, במסגרת שתהיה מאד יעילה - לכולנו, לא רק לי:  מסגרת שתאפשר גישה אלי, גישה לאוסף עצום של חומרים שלי, שתאפשר לכל מי שרוצה להיות איתי בקשר לבלות איתי זמן.

קצת על הגישה שלי להצלחה עסקית

יצא לי לעבוד עם הרבה מאד יזמים ובעלי עסק מצליחים.

אבל עוד יותר - יצא לי לעבוד עם כאלה שלא מצליחים - לפחות לא ברמה שהם היו רוצים.  כאלה שנמצאים איתי כי הם מחפשים את ה-״טריק״, את הפתרון האחד שיעבוד בשבילם, זה שיש את החיים לפניו, ואת החיים אחריו.

אלה שמצליחים מבינים דבר אחד מאד בסיסי, והוא שאין טריק.

מה יש?  יש התמדה.  התמדה בעשיה, לא לאורך שבועות, לא לאורך חודשים, אלא לאורך כמה שנים.  וכאשר מתמידים, מתחילים לראות תוצאות.

בהתחלה - תוצאות קטנות.  אחר כך, תוצאות גדולות יותר, וכך זה ממשיך.  ומידי פעם (זה קשה לשמוע) - גם צועדים אחורה.  פתאום משהו שעבד בעבר כבר לא עובד.  פתאום קם מתחרה חדש וקשה להתמודד, פתאום עזב לקוח גדול והכל נראה לא ברור... הרבה מאד יכול לקרות.

אבל התמדה מנצחת.  למרות נפילות, הכיוון הכללי הוא למעלה.  ואם היום להכניס 10,000 ש״ח בחודש נשמע דמיוני, פתאום זמן מה אחרי, זה נראה חודש רגיל, אולי אפילו נמוך, ועוד זמן מה, ​20 ו-30 אלף הופכים להיות הסטנדרט החדש, וכך זה ממשיך.

זאת הגישה שלי להצלחה:  ראשית, להבין עקרונות גדולים - אסטרטגיה.  אחר כך, להכיר את השיטות, הטקטיקות.  ואז, לתרגל את השיטות שוב ושוב ושוב, עד שרואים תוצאות.

וכאשר רואים תוצאות - להתמיד בעשיה.

אז איך עושים את זה?

האמת היא - לאנשים שונים שיטות שונות לפתח עשיה נכונה והתמדה בעשיה נכונה.

חלק, תנו להם לעבוד לבד, והם ילמדו לבד מה צריך, ויתמידו.

הרוב לא (גם אני) - הרוב פועלים הכי טוב עם מסגרת כלשהיא.  ולכן עם השנים פיתחתי כל כך הרבה מסגרות כאלה, בין אם זה קורס קצר או ליווי ארוך טווח, או מנטורינג אישי.

ושלושה דברים עומדים לנגד עיני, בכל מסגרת כזו, וגם כמובן במועדון החדש:

הראשון הוא ידע אסטרטגי:  הבנה של ״התמונה הגדולה״.  כי מי שטועה בתמונה הגדולה, כל טקטיקה לא תעזור לו.  לכן המון מנסים לפרסם, למשל, ולא מצליחים להשיג תוצאות.  או מנסים כל מיני שיתופי פעולה, ולא מצליחים להשיג תוצאות.  או מביאים כמות לקוחות מסויימת כל חודש, ולא מצליחים לגדול מעבר לכך.  פשוט כי האסטרטגיה לא מובנת להם.

לכן, כל פעם שאני מלמד נושא, קודם אני מתחיל עם התמונה הגדולה, האסטרטגיה.

הדבר השני הוא ידע טקטי:  כלומר, השיטות עצמן ליישום של האסטרטגיה.  כאן יש המון פרטים, ונדרש המון תרגול.  למשל - כתיבה שיווקית - המון שואלים אותי על זה, ויש לי כמובן המון מה ללמד.  אבל בלי פשוט לכתוב, אי אפשר לצבור מיומנות.  או פרסום בפייסבוק - אני יכול להראות מה אני עושה ומה אחרים עושים, אבל הדרך ללמוד היא להשקיע מעט כסף ולהתנסות בשטח.

כאן אני מגלה שמי שמגיע עם המון סקרנות, מצליח לפעול בלי פחד.  הכי הרבה - לא יעבוד בפעם הראשונה.  אפילו סביר שלא יעבוד, וכך אנחנו לומדים.

והדבר השלישי הוא סביבה נכונה:  זה אומר לא להיות בואקום, אלא להיות באינטראקציה, בקשר עם אחרים.  זה אומר לשאול שאלות, לקבל תשובות, להביע דעה, להיחשף למה שאחרים עושים, לדעת שכולנו חווים את אותם תסכולים, את אותם אתגרים, ושיש תשובות כמעט לכל שאלה.

נכון, עד שנגלה בדיוק מה עובד בשבילנו עשוי לקחת זמן, והכי חשוב - שלא נעצור.  זאת בעיני התרומה הכי גדולה של סביבה נכונה - היא דוחפת אותנו להמשיך, לא לעצור עד שהדברים עובדים.

איך פועל המועדון?

אולי אתחיל בלדבר על למי בכלל המועדון מיועד.

אז כך:  הוא מיועד לבעלי עסק שרוצים להתמיד, ורוצים אותי כמי שייתן להם את כלי החשיבה הנכונים והכלים העסקיים הנכונים.

לא משנה לי אם את או אתה נמצאים בהתחלת הדרך, או שיש לכם כבר עסק פעיל.  אין לי ספק שאתם רוצים יותר, ופעמים רבות, הקפיצה לשלב הבא בעסק היא התחלה חדשה בהמון מובנים.

המועדון בא לתת לכם, מצד אחד, תשתית מאד רחבה של ידע - גם אסטרטגי וגם טקטי, גם עקרונות ברזל שלא משתנים, וגם את הכלים הכי חדשים ומעודכנים, אפילו כאלה שאני בימים אלה לומד בעצמי ומתנסה בהם.

מצד שני, המועדון בא לתת הרבה יותר מרק ידע.  הוא בא לתת סביבה נכונה, בה אפשר להיות איתי בקשר, ולקבל ממני המון דיוק - לא רק מה נכון באופן כללי, אלא מה נכון לך בעסק שלך.

המבנה מאד פשוט:

ראשית, מי שמצטרף מקבל גישה לספריית קורסים גדולה מאד:

כל מי שמצטרף מקבל ממני גישה לקורס ״סודות השיווק והמכירה״ (קורס יסוד בשיווק ומכירה), לקורס ״סודות הכתיבה השיווקית״ (קורס מעמיק בכתיבה שיווקית), ולקורס ״בוקר שיווק ומכירות - מכירה מול קהל״ (הבסיס למכירה על במה וגם מכירה בוובינרים).

מדובר על 3 קורסים יוצאי דופן, שאפשר להאזין להם בכל עת, והם מהווים בסיס ידע גדול מאד.

בנוסף, כל מי שמצטרף מקבל 2 קורסים חדשים לגמרי:  ״מפת הדרכים״ (ראיית על של העסק כולו) ו-״סודות המיתוג״ (מיתוג אישי ועסקי במדיה חברתית) - קורס שמתחיל ב-1.3.20 בן 5 מפגשים.

שנית, מי שמצטרף מקבל ממני ידע עדכני כל שבוע ותשובות לשאלות.  זה קורה בוובינר סגור לחברי המועדון, שהוא מוקלט וניתן לצפיה אחר כך מתי שרוצים.  הוובינר הוא איתי באופן אישי, ובכל חודש אני בוחר נושא מרכזי, ועליו מקיים 4 שידורים - עם המון תוכן והמון תשובות לשאלות.

הוובינרים יתקיימו בימי ראשון בשעה 10:00 עד 11:00 בבוקר.

מי שלא יכול להגיע - כמובן שתהיה הקלטה.  ואתן גם את האפשרות לשלוח שאלות מראש לוובינרים.

מה הנושאים שאלמד?

וואו, המון נושאים, והמון מגוון.  אלמד על תוכן, על יצירה של קהל וקהילה פעילה, על בניית תפוצה ודיוור, על שיטות שיווק והשגת לידים, על מעמדי מכירה רבים ומגוונים, על חשיבה עסקית, וגם על חשיבה בכלל - תכנון זמן, התנהלות נכונה שלנו בתוך העסק, ועוד ועוד.  המטרה היא ליצור מפת דרכים של ממש - אמיתית ומעשית - לצמיחת העסק שלך.

הכל מבוסס על מה שאתם מבקשים ממני, וגם על מה שאני מחליט שאתם פשוט צריכים לשמוע!

מעבר לידע בקורסים, וידע חדש כל שבוע, ושאלות ותשובות, תהיה לנו קבוצה סגורה בפייסבוק שם אשתף בעוד דברים חשובים, וגם כלי מאד מיוחד:

הכלי הוא אפליקציית לימוד לנייד - מדובר על אפליקציה שבה תהיה לכם גישה מיידית לכל התוכן - של הקורסים ושל הקלטות הוובינרים - בלחיצת כפתור.  דרך האפליקציה גם תוכלו לסמן מה כבר סיימתם ולמה עדיין לא האזנתם או צפיתם.

מנסיון אישי אני יכול לומר - זהו כלי מדהים בשימושיות שלו, והיכולת בקלות להגיע לתוכן דרך הנייד משרתת אותי באופן יומיומי כשאני לומד בנסיעות ובדרכים.

מה ההשקעה?

מאד פשוט:

ראשית, מדובר בהשקעה חודשית, ובמהלך החודש הראשון, אפשר לבחון את המועדון ולהחליט.  מי שיגיד לי, אמיר - זה לא מתאים לי, אין שום בעיה - אחזיר את מלא סכום החודש הראשון בשמחה.

ואחרי זה, בכל חודש אפשר להפסיק ולהודיע לי, ואז, מי שמפסיק נשאר איתי עד סוף החודש שלו, וזהו.

ההשקעה עצמה היא 597 ש״ח לחודש (כולל מע״מ), וזה כולל הכל - גישה לכל 3 הקורסים, לוובינרים, לאפליקציה - הכל.  עדכון:  עד 29.2.20 ב-21:00 - 397 ש״ח בלבד

האם זה ״שווה לך״?  לדעתי מאד.  גם כי אני מאמין שתשיג הרבה לקוחות, ובכלל - עסק טוב יותר, כשאני לצידך.  גם כי תחסוך המון טעויות ושטויות שיעלו לך הרבה יותר.

אבל מעבר למה שתשיג ומה שתחסוך - אני רואה את זה כמו למלא ״דלק״ במכונית.  ולא סתם מכונית - מכונית מרוץ שיכולה להגיע מאד רחוק.  אין לי ספק שבאוטו אנחנו ממלאים דלק בהרבה יותר כסף, כל חודש.  אז פעם בחודש, אתה מעביר לעצמך מסר חד-משמעי - שהשקעת בעצמך.  ואני רוצה להאמין שהידע, הכלים, והסביבה שאתן לך הם באמת מלאים בהמון דברים מועילים וטובים, ושזו השקעה מאד נבונה ונכונה.

עוד שאלה חשובה:  כמה זמן ״מומלץ״ להיות איתי במועדון?

התשובה היא:  כל עוד שזה מועיל לך.  ברור לי שלא אצליח להועיל לכולם, ולכן אני גם לא רוצה להחזיק אף אחד בקשר מחייב.  כל עוד אני טוב לך במסגרת הזאת, אשמח שתישאר איתי.

אגב - מי שמראש יודע שהוא רוצה תקופה ארוכה יותר איתי - אפשר להתחייב לשנה מראש, ולשלם רק על 10 חודשים - כלומר לקבל חודשיים מתנה - זה אומר שמשלמים 5,970 (כולל מע״מ) ומקבלים שנה שלמה.  ואפשר גם לחלק את התשלום לעד 10 תשלומים, כך שכל תשלום הוא עדיין 597 ש״ח - מי שרוצה.

כיסיתי הכל?

אני בטוח שלא.

כי אנחנו יוצאים לדרך, ובטוח יהיו עוד שאלות, ובטוח בהתחלה אצטרך להתגבר על כל מיני מכשולים טכניים.

אז מה שלא כיסיתי - אין בעיה, אפשר לשאול אותי וגם יש לי עוזרת נהדרת ששמה יטבת, שבשמחה תיתן שירות ותענה על כל שאלה.

שוב תודה גדולה מראש!  כל מי שמצטרף אלי, זה לא מובן מאליו, ואני מלא הערכה על ההזדמנות שאני מקבל בללוות עסקים.  עם כל השנים שלי בתחום, כל פעם מחדש כשמישהו או מישהי מחליטים ללכת איתי ולתת בי אמון, אני מתמלא בשמחה, וגם בדריכות - לספק באמת את המיטב, ולעשות הכל כדי שהמיטב שלי יביא לתוצאות גדולות - אצלך.

מה עכשיו?

יצאנו לדרך, וכבר בסוף ינואר 2020 קיימתי את ההדרכה הראשונה הסגורה לחברי המועדון, ובמהלך כל מרץ, קורס חדש לגמרי - ״סודות המיתוג״.

להצטרפות - פשוט יש לבחור את אחת האפשרויות - הרשמה למנוי חודשי, או שנה מראש (חודשיים מתנה).

שים לב:  המבצע המיוחד - 397 ש״ח בחודש במקום 597 ש״ח בתוקף עד 29.2.20 בשעה 21:00.

בהצלחה לנו!

מנוי שנתי 3970.jpg
מנוי חודשי 397.jpg
bottom of page