top of page

הזדמנות מיוחדת למנויי ״הרדוף ליווי עסקי״

קבל ממני גישה מלאה למועדון שלי ״ביזנס אפ״ למשך שבועיים שלמים, עם מאות שעות של הדרכות, שני מפגשים בלייב איתי כל שבוע, הדרכות נוספות שבועויות ועוד המון

שבועיים מלאים של התנסות ללא התחייבות כלשהיא

הצטרף אלי לנסות ללא כל התחייבות את מועדון המנויים שלי, כולל:

גישה מיידית
תכנים חדשים כל שבוע
קבוצות ווטסאפ ופייסבוק סגורות ומאד פעילות
תשובות לשאלות שלך ממני אישית כל שבוע
ואוסף עצום של קורסים והדרכות בשווי כולל של מעל 42,314 ₪

והכל בגישה מיידית, עם תכנים חדשים כל שבוע, ללא כל התחייבות מצידך - קבל ממני הזמנה לנסות את המועדון העסקי המתקדם ביותר שלי עד היום - !Business Up

משולחנו של אמיר הרדוף

בבלחג

בעל עסק יקר,

ישנם שני דברים שאני יודע עליך, אפילו אם לא נפגשנו עדיין:

הראשון הוא:  אתה רוצה יותר.

יותר הצלחה בעסק, יותר לקוחות, יותר הכנסות, יותר רווחים, ולהגיע ולעזור ליותר אנשים.

השני הוא (ואת זה אני רוצה להוכיח לך) - ישנה דרך מאד ברורה, שתעבוד גם בשבילך ותביא אותך בדיוק למטרה הזו.

זה לא יקרה ביום אחד, ואני אפילו לא מבטיח שזה יהיה ״קל״.

 

הצלחה גדולה בעסק היא תהליך, ומי שלא מוכן לצאת לדרך ארוכה, עדיף שיבחר לעצמו משהו אחר לעשות.  ראוי שנבין את זה כאן בהתחלה, כי הרבה יותר קל לי להבטיח כל מיני טריקים וקסמים, אבל בסוף תתאכזב ושנינו נצא מופסדים.

 

במקום זאת, אני אומר לך את האמת - זה לוקח זמן ודורש ממך להשקיע: זמן ואנרגיה.

מצד שני, זה גם לא מסובך

מיד אתן לך את המרכיבים שכל עסק מצליח צריך, ואכתוב לך אותם בצורה הכי ברורה, הכי נקיה, בלי להסתיר שום דבר.

אחר כך, אספר לך איך אני יכול לעזור, ואזמין אותך לצאת איתי לדרך משותפת (בהשקעה קטנה מאד), כזו שתעבוד בשבילך  אם אתה מוכן להשקיע מזמנך ומהאנרגיה שלך.

 

אין לי טריקים, אלא נסיון של מעל 20 שנה בעולם העסקים, עסקים מצליחים משלי, ועבודה משותפת עם עסקים מאד מצליחים.

גם אני וגם מיטב הלקוחות שלי הגענו לרמת שליטה גבוהה במרכיבים עליהם אספר לך, ואשמח מאד לראות גם אותך עובר את התהליך הזה, עם העזרה הכי טובה שאני יודע לתת.

אז מה צריך כדי להצליח בכל עסק?

שמח ששאלת.

הרבה אפילו לא שואלים, ובמקום, אומרים לעצמם - יש לי מוצר או שירות מעולה - זה צריך להספיק.  פשוט אתן את השירות שלי, ישמעו שאני מצויין, ימליצו עלי, ואז, כמו שאומרים - ״מפה לאוזן״, העסק ילך ויגדל.

ונכון, אפילו אמרו לך ש-״מפה לאוזן״ זאת הדרך השיווקית הטובה ביותר.

אני כאן לומר לך דברים אחרים, והראשון הוא:

 

זה שאתה טוב, אפילו מעולה, במה שאתה עושה, זה לגמרי לא מספיק.

 

זאת התחלה הכרחית, כן, אבל בתי הקברות העסקיים מלאים בעסקים עם נותני שירות מעולים, מוצרים מעולים, שלא באמת עשו מה שצריך, וחיכו בסבלנות... יותר מדי סבלנות.

אז מה באמת צריך?

התשובה היא שילוב של שלוש מיומנויות, ואת כולן אני כאן כדי ללמד אותך ולהדריך אותך, כפי שעשיתי עם אינספור עסקים עד היום.

המיומנויות האלה הן:  למשוך קהל על ידי מותג חזק, לשווק לקהל ואז - למכור.

זה מתחיל ונגמר בדיוק בשלושת אלה - היכולת שלך לגרום לאנשים להימשך אליך, להכנס איתך לתהליך שנקרא ״שיווק״, ולבסוף - למכור להם ולספק להם את השירות המעולה שלך.

כך זה נראה:

Branding.jpg

למשוך קהל עם מותג חזק 

לפני הכל, הלקוחות שלך רוצים לדעת שאתה מישהו שאפשר לסמוך עליו, מישהו שבאמת אכפת לו, מישהו שיטפל בהם היטב, עוד אפילו לפני שביקשת מהם לרכוש ממך.

הדרך לעשות את זה היום היא לפתח את המותג שלך והקהל שלך על ידי תוכן מעולה

הכלים הם מיתוג ברשתות חברתיות, הפצת תוכן באופן קבוע, ופיתוח רשימת תפוצה

Marketing.jpg

לשווק לקהל שלך

מהו שיווק?

שיווק הוא כל הפעולות בעסק שגורמות ללקוח להרים את היד ולומר לך - ״אני מתעניין, אני רוצה לשמוע עוד״.

הרבה קוראים לזה להשיג ״לידים״, שזאת בסך הכל מילה שאומרת - מתוך הקהל שלי (ברשתות חברתיות, ברשימת התפוצה ועוד), לזהות מי מוכן ללכת איתי דרך ארוכה הלאה - מי ״מאותת״ לי שהוא מתעניין, וששווה לי להשקיע בלמכור לו.

הכלים שלנו, המשווקים, להגיע לזה הם כתיבה שיווקית, פיתוח קמפיינים שיווקיים, ופיתוח ערוצי שיווק מגוונים, כמו פרסום ממומן ושיתופי פעולה

closing the sale.jpg

למכור בצורה הטובה ביותר

לקוח כבר מתעניין בך, בתוכן שלך, במוצר שלך - מה עכשיו?

מכירה איכותית הופכת לקוח מתעניין ללקוח שרוכש ממך.

איך זה קורה?  במה שנקרא ״מעמדי מכירה״, שהם כל האפשרויות שלך למכור, ויש לא מעט:  מכירה אחד על אחד, מכירה מול קהל, מכירה בכתב, דרך עמודי מכירה, מכירה בוובינרים, מכירה בהשקה ועוד

סליחה, אבל את כל זה אצטרך לדעת?

אני יודע - בכמה פסקאות האחרונות הזכרתי לא מעט - החל מפיתוח תוכן, פיתוח רשימת תפוצה וקהל של עוקבים, שיווק בכל מיני ערוצים, ויכולות של מכירה.

האמת אבל - זה משהו שכל אחד מסוגל לעשות, וגם אתה.

 

אני יודע את זה בוודאות מוחלטת, כי ראיתי כל כך הרבה אחרים עושים זאת.

למי זה לא עובד?  לשני סוגי אנשים:

סוג ראשון של אנשים שזה לא עובד להם:  זה לא עובד למי שלא מוכן ללמוד ולנסות.

 

אם חשבת שהפתרון הוא פשוט לקחת ״איש שיווק״, שיתעסק עם כל העניינים האלה, ושיעזבו אותך בשקט... חשוב שנית.

 

מי שלא מוכן ללמוד, מי שלא מוכן לנסות, לעולם לא יבנה קהל שעוקב אחריו ומקשיב לו, לעולם לא יקבל הזדמנות אמיתית למכור, ולעולם לא יפיק את מה שבאמת אפשרי בעסק שלו.

סוג שני של אנשים שזה לא עובד להם:  הסוג השני הוא האנשים שבאים עם רצון גדול ללמוד ולנסות... אבל עם אפס סבלנות.

אלה שחושבים ששבוע, שבועיים, חודש, חודשיים - וזהו, העיסוק היחיד שלהם יהיה לספור את הכסף.  טעות גדולה.  אם אתה או את לא מוכנים להשקיע מינימום של 6 חודשים עד שנה כדי לראות תוצאות חדשות בעסק, צפויה לכם אכזבה.

עזרתי לעסקים עד היום ליצור אלפי שקלים, עשרות אלפי, מאות אלפי ואפילו מילוני שקלים בהכנסות חדשות לעסק (לא תיאורטיים, אלא הכנסות בבנק) - אבל רק לאלה שהגיעו בשביל ללמוד ולנסות, ושהיתה להם את הסבלנות המתאימה.

ולא רק את זה - זה הרבה מעבר ליכולת לעשות כסף.  זה להקים עסק שנותן ערך עצום לאחרים ובעצמו צומח - בהכנסות, ברווחים, גם בכמות עובדים למי שבוחר לעשות זאת, כאלה שנותנים את השירות מטעם העסק, ולא הכל קם ונופל עליך, היזם ובעל העסק.

היתה לי הזכות הגדולה ללוות עסקים שהפכו להיות שם דבר במגוון גדול של תעשיות, שמות כמו ערן שטרן, לירון מור, מוטי סחראי, יעל גלזר, רוזין רוזנבלום, סימונה זלישניק, עופר מלמד, מיטל גורט, אלי שחף ועוד רבים וטובים.

והיום, יש לי את הזכות הגדולה ללוות דורות חדשים של בעלי עסק שמשיגים תוצאות שלא דמיינו שישיגו, והופכים להיות כוח גדול בשווקים שלהם.

האם הם עובדים על זה ללא הפסקה?  כן.

האם הם משיגים תוצאות תוך שבוע?  לא ולא.

אלה העסקים שהגיעו אלי כי חיפשו תהליך.

אלה העסקים שהגיעו אלי כי חיפשו את העזרה האישית שלי, את ההכוונה.

וחשוב מהכל:  אלה אנשים שהבינו עוד לפני שהתחילו תהליך איתי, שהאחריות היא עליהם.  אני בסך הכל מישהו שיודע לכוון, ולעשות את זה יותר טוב מרוב היועצים שתפגוש.  אבל אין לי את היכולת להרים בשבילך את המשא - זה עליך.

אם יש לך סבלנות, ואתה רוצה את העזרה האישית שלי - הגעת למקום הנכון.

אם אתה מבין שהתפקיד שלי הוא לתת לך את כל הכלים להצלחה, אבל שאני לא עובד בשבילך, אלא אתה עובד בשבילך - הגעת למקום הנכון.

מועדון

!Business Up

לא עוד תוכנית הדרכה או קורס או כנס

אני מאד מאמין ביכולת האישית של בעלי עסק.​

למען האמת, סביר מאד שאת המיומנויות העסקיות האלה שהזכרתי מקודם תוכל בעצמך ללמוד וליישם, אפילו בהצלחה.

הרבה פעמים יצא לי לומר שהלקוחות הכי טובים שהיו לי, לא הצליחו בזכותי, אלא בזכותם, ויותר מזה - גם בלעדי היו מצליחים.

אז מה העניין, אם כך?  מדוע אני מציע לך בכל זאת להצטרף אלי ולקבל את העזרה שלי?

התשובה היא דיוק ומהירות.

לאחר 20 פלוס שנים בעולם העסקי, ואינספור של מהלכים שיווקיים, היכרות עם כמות עצומה של תעשיות, שירותים ומוצרים שונים ומשונים, אני יכול לומר בוודאות שידע והכוונה טובים יביאו אותך רחוק יותר והרבה יותר מהר.

כי בכל אחד מהשלבים בעסק, בחירות לא מדוייקות מעכבות אותך הרבה - לפעמים שבוע או חודש, אבל לפעמים אפילו שנים - עד כדי כך שמה שחלק משיגים בשנה, לאחרים לוקח עשר שנים להשיג, ואולי אפילו לעולם לא משיגים.

ולכן, אחד מהדברים הכי חשובים שקורים כשמתחילים לעבוד איתי הוא שמקבלים תשובות ישירות ממני.  ואני גם כל הזמן משתף בדברים שעובדים היטב עבורי ממש כאן ועכשיו - פשוט כדי לקצר לך זמנים ולדייק את הביצוע.

אני יודע, יש המון שמציעים קורסים, סדנאות, תוכניות שונות ומשונות.  למעשה, חלק מטובי המנטורים העסקיים בישראל הם תלמידים שלי, ואולי אתה אפילו היום לוקח חלק בתוכנית הדרכה עסקית.

אבל ההזמנה שלי כאן היא משהו אחר לגמרי, שונה מכל קורס או סדנה - והשוני הגדול הוא שאני לא מזמין אותך כלל לסדנה או קורס, אלא לתהליך.

 

לתהליך שפותח אותך לעולם שלם של תוכן, ולקשר רצוף איתי, כל שבוע, ללא הפסקה, עם יחס מאד אישי, ובהשקעה מאד קטנה.

אני היום בנקודה בחיים בה אני רוצה לעזור להרבה עסקים, ולעשות את זה בצורה הכי נגישה שיש - כזו שכל בעל עסק שלוקח את היעדים הגדולים שלו ברצינות יוכל לעשות - גם מי שעובד עם תקציב מאד בסיסי.

בעבר היו לי תוכניות מאד יקרות - החל מקורסים באלפי שקלים, ועד תוכניות של עשרות אלפי שקלים לתקופות של בין חצי שנה לשנה איתי.

היום יש לי תוכנית אחת בלבד - מועדון ביזנס אפ, וההשקעה בו היא 597 ₪ בחודש.

לחלק מהחברים במועדון שלי זאת השקעה שלא פשוט להם להשקיע כל חודש.  לאחרים, זה סכום קטן יחסית למחזור העסקי.  ואני מבין את זה - לא כולם מתחילים באותה הנקודה.

אבל בהסתכלות כלכלית, מי שבא ״להפשיל שרוולים״ ולהיות איתי, יגלה שזאת ההשקעה הכי טובה שאפשר לעשות.  ולמה?  כי אנחנו מסתכלים קדימה - 6 חודשים, שנה, שנתיים ויותר - ובזמן הזה בוודאות המטרה היא להגיע לאלפי ועשרות אלפי שקלים חדשים כל חודש בעסק שלך, אולי אפילו יותר מזה.  אני לרגע לא מתעלם מכך שלעבוד איתי זאת השקעה - ולכן יש לי מטרה עבורך - שבעוד שנה מהיום תסתכל אחורה ותאמר - וואו, איך השתניתי, איך העסק שלי השתנה, ואיך ההשקעה הזאת היתה באמת קטנה ביחס לתוצאות.

והאמת היא, שלרוב העסקים שאני פוגש, מספיק לקוח אחד חדש בחודש, או אפילו מכירה אחת נוספת ללקוח קיים, כדי להחזיר את ההשקעה במועדון.

מי ששותף לצורת החשיבה הזאת, ומסתכל רחוק, גם יגיע רחוק, כך מלמד הנסיון הרב שלי, וכבר בזמן שעבר מאז שהתחלתי את המועדון (זה היה בינואר 2020), ראיתי את זה קורה שוב ושוב ושוב.

מיד אספר מה כולל המועדון, אבל לפני - ההזמנה שלי אליך:

 

מיד אספר על כל מה שכלול במועדון ״ביזנס אפ״.

אבל לפני כן, הנה ההזמנה שלי:

 

אני מזמין אותך לבדוק את המועדון שלי, את מועדון ״ביזנס אפ״, למשך שבועיים שלמים, ורק אז להחליט - גישה מלאה לכל התוכן ששם (עשרות אלפי שקלים של קורסים והדרכות), גישה מלאה אלי (פעמיים בשבוע אני מלמד ועונה על שאלות בשידור חי), גישה מלאה לכל פעילות נוספת (ויש הרבה כאלה) - התנסות אמיתית באיך הכל עובד, והיכרות עם אנשים מדהימים שמתפתחים גם עסקית וגם אישית ללא הפסקה.

לא תרצה להמשיך איתי מעבר לשבועיים?  ניתן לבטל בכל שלב, רק מודיעים לי או לצוות שלי ואין כל חיוב נוסף.

למי כל זה נועד?

או:  האם זה באמת בשבילך?

מה בעצם מאפשר לי לעזור לכל כך הרבה אנשים?

 

לקח לי הרבה שנים ״לפצח״ את המרכיבים הנכונים, והמרכיב החשוב ביותר הוא זה:

עם מי אני מסכים לעבוד.

 

לקח לי המון זמן להבין, שהאנשים שהכי מצליחים איתי, הם אלה שצמאים לידע, וגם יודעים לרוץ עם הידע הזה קדימה, בלי שצריך לדחוף ולעודד אותם כל הזמן.

 

אם אתה או את הטיפוס שכל הזמן צריך אותי כדי לקבל עידוד, חשוב לי לומר זאת - אני לא הכתובת.  האנשים שמצליחים להפיק ממני המון הם אלה שיש להם בעירה פנימית לזוז קדימה.  כאלה שיכולים לשאול אותי שאלות מעולות, אבל לא מתעכבים, אלא עונים על הכל תוך כדי תנועה.

 

זה נכון, אני נותן אחריות מלאה על המועדון שלי, ומאפשר לבדוק אותו לפני שתקבל החלטה להמשיך איתי... וגם מאפשר לצאת ממנו מתי שרוצים.

 

ואכן, יש כאלה שמתחילים איתי את הדרך ויוצאים אחרי זמן קצר.

 

רוצה לדעת מה הסיבה מספר אחת שמישהו עוזב את המועדון?

 

הסיבה היא:  חוסר יישום.

 

ממש כותבים לי - ״אמיר, אני רואה שאני לא מצליח להגיע לשיעורים, ללמוד, או ליישם...״

 

לעומתם, יש את אלה ששואלים אותי - ״אמיר, מאיפה להתחיל?״.  או - ״אמיר, סיימתי כך וכך... מה הדבר הבא?״ - אלה שאלות אופייניות לאנשים שמיישמים, שהם גם (לא במקרה) אלה שמצליחים.

 

אז קח בחשבון, לפני שאתה יוצא איתי לדרך:

 

זה לוקח זמן, מצד אחד, אבל מצד שני מאד כיף, מאד חדש, מאד מהיר (אפילו לפני שרואים תוצאות גדולות) - למי שבא לעשות, ״ללכלך״ את הידיים.

 

מי שרק מגיע כדי ״לבדוק״, או מי שמצפה שאחזיק לו את היד בכל צעד - עתיד להתאכזב ולעזוב.

 

ממש קשה לי להדגיש עד כמה הגורם הזה משמעותי בהצלחת התוכנית שלי, והרבה יועצים עסקיים נופלים חזק במלכודת הזאת:  הנטיה הטבעית שלנו (היועצים) היא לעטוף את הלקוח מכל הכיוונים, להיות זמינים, לענות על כל שאלה, לתקן בלי סוף את הטעויות שאנחנו רואים - כשבדרך, היועץ כך מקצץ את הכנפיים של בעל העסק.

אני היום במקום אחר לגמרי, ורוצה להעצים אותך, על ידי אמירה מאד ברורה - קבל ממני את הכלים הטובים ביותר, שאל אותי כל שאלה ותקבל את התשובה הכי טובה שאני יודע לתת, תראה איך אני פועל בתור דוגמה - אבל מעל הכל - לך ליישם, ותדע שיש לי ציפיות גבוהות ממך - לא רק להיות צופה או מאזין, אלא להיות אחד מאלה שהולכים ועושים, טועים, נופלים, קמים שוב, מיישמים שוב, עם כלל יסוד אחד, שקוראים לו:  עד. שזה. עובד.

ובכן:

מה כוללת החברות שלך במועדון ביזנס אפ?

אז אחרי שנתתי הקדמה די ארוכה, הנה כל מה שכלול בחברות שלך במועדון:

2 שיחות איתי כל שבוע

ימי שני, בין 12:00 ל-13:00 - שיעור אסטרטגי - כל שבוע אני מלמד
נושא מרכזי, ממש השרייה בתוך צורת החשיבה שלי
על איך לפתח עסקים מצליחים.

בסוף כל שיעור שכזה, אני עונה על שאלות, בשידור חי,
מעלה אותך לשיחה איתי בוידאו, ומספיק אפילו רק להקשיב לשאלות
של אחרים בשביל לגלות המון פתרונות לעסק שלך

כמובן - הכל מוקלט ונשמר לגישה מתי שתרצה

בנוסף:  כל יום חמישי בערב (בין 20:00 ל-21:00), אני שוב עולה
למפגש - והפעם אך ורק שאלות ותשובות - שעה שלמה איתי
לקבל תשובות לעסק שלך

ספריית הקורסים, בשווי כולל של מעל 50,000 ₪

כל אחד מאלה הוא קורס של מספר שעות, כניסה לעומק אמיתי של כל נושא,

מאגר שלקח לי שנים ארוכות ליצור, מאות שעות של עבודה וזיקוק הידע שלי:

״סודות המיתוג״

״סודות השיווק והמכירה״

״סודות הכתיבה השיווקית״

״מפת הדרכים״

״רשימת הכסף״

״כותבים דף מכירה״

״כותבים דו״ח חינמי״

״משפכים שיווקיים״

״כנסים ואירועי לקוחות״

״אתר האינטרנט שלך״

״וובינר צונאמי מאסטרקלאס״

״בוקר שיווק ומכירות״

״יסודות הפרסום בפייסבוק״

״תכנון שנתי״

ועוד!

מאגר המפגשים האסטרטגיים

כל המפגשים האסטרטגיים איתי מוקלטים, וניתנים
לצפיה והאזנה בכל זמן:

״ההצעה שאי אפשר לסרב לה״, ״מאחורי הקלעים של השקות״, ״להיות קורא מחשבות״, ״תכנון רבעוני״, ״מסע הגיבור״, ״למדוד את העסק״, ״נקודת המיקוד״, ״יסודות ההשקה״, ״מסלול הצלחת הלקוח״, ״נוסחת החמרת הבעיה״, ״שיטת המאסטרמיינד״, ״איך לצאת עם מוצר חדש״, ״המרכיבים של קמפיין שיווקי מצליח״, ״הסוד של להיות מוקד עליה לרגל של לקוחות״, ״מכירה על ידי מניעה״, ״למצוא את הקול האישי שלך״, ״שיווק מותגי לעומת שיווק ישיר״, ״אסטרטגיות אימייל מתקדמות״, ״כוחה של הוכחה״, ״דוגמה אחת שווה אלף מילים״, ״כך תגלה את הייחוד העסקי שלך״, ״השקה:  מאחורי הקלעים״, ״בלאק פריידיי״, ״הלקוח האסטרטגי״, ״אסטרטגיות לתמחור נכון״, ״טעויות בכתיבה שיווקית״...

ועוד!

סדנאות מיוחדות

אלה סדנאות אורח של אנשים מדהימים שאני מזמין להעביר הדרכות לחברי המועדון,
אוסף הולך וגדל של נושאים נוספים להצלחת העסק שלך:

״עיצוב פוסטים בקנבה״ (עם יטבת אנשל), ״שיווק בווטסאפ״ (עם אשר קרימולובסקי), ״איך להיות תמיד ברווח״ (שיטת פרופיט פירסט עם אריאל אורבוך), ״שיתופי פעולה״ (עם איריס אבידן), ״יוצאים לאור כסופרים״ (עם יניב זייד), ״שיעורים ממאות לייבים״ (עם סימונה זלישניק), ״5 כלים לשדרוג״ (עם עופר מלמד), ״כלים טכניים לניהול העסק״ (עם יטבת אנשל), ״יחסי ציבור״ (עם לינדה ששון), ״אוטומציה וקסמים אחרים״ (עם מיכל יחיאלי קופנהגן), ״הכל על הסטורי של אינסטגרם״ (עם דנה גור ארי), ״חשבונאות דיגיטלית״ (עם אלי קלופמן), ״ניהול תזרים״ (עם חגית שוקר), ״מתי להכניס פרסום ממומן, ואיך״ (עם יוליה גרוס)...

ועוד!

מאסטרמיינדים ואימונים מיוחדים

בנוסף להדרכות איתי, למפגשי השאלות והתשובות ולקורסים הרבים,
באופן קבוע אני מזמין את חברי המועדון למפגשי מאסטרמיינד ואימונים,
איתי ועם מאמנים בתחומים שונים, כדי ״לפצח״ שאלות חשובות
של המשתתפים - על מיינדסט עסקי, על התנהלות, על ניהול, על פרסום ועוד.

הנה הצצה קצרה לאיך זה נראה אחרי ההצטרפות:

האם זה באמת בשבילי?

ובכן - הנה חלק ממש קטן ממה שאני שומע מחברי המועדון:

שחר סמיט - תזונה בריאה והרזייה בריאה, מקדמת את העסק שלה בצורה יוצאת דופן, ובמהלך השנתיים האחרונות קידמה את עצמה המון - רשתות חברתיות, רשימות תפוצה, וובינרים מצליחים, פרסום ממומן ועוד המון.

הנה מה ששחר כתבה עלי בתגובה לפוסט שלי על המבצע המיוחד, ושיתוף פרטי ששלחה לי על תוצאות של אחד המהלכים שלה.  כיף לקרוא!

שחר סמיט אינסטגרם.png
שחר ווטסאפ.png

רוני ענבר - מועדון היוגיסטיות, מועדון ייחודי ללימוד יוגה בבית, הכל אונליין, עסק שרוני מבססת על ידי פעילויות שיווקיות ומחוייבות רבה כל כך.

הנה מה שרוני שיתפה אותי:

רוני ענבר.png

אורלי רוזנברג - מהנומרולוגיות המוכרות ביותר, שהצטרפה למועדון אחרי שיחת היכרות שלנו, ומיד נכנסה ליישום בקצב גבוה!

התוצאות לא איחרו להגיע, ואנחנו ממשיכים לפתח את ההמשך ללא הפסקה.  הנה השיתוף של אורלי:

אורלי רוזנברג.png

אסף שביט, שהצטרף לפני מעל שנתיים, הוא היום מטפל מבוקש בשחרור מחרדות, לאחר שעזב את עבודתו כשכיר וממלא את הקליניקה שלו, ועל הדרך, מתאהב בעולם השיווק, ממש כך!

אסף שביט.png

והנה, קובץ קצר שהעתקתי ישירות מצ׳ט בכנס אונליין גדול שהעברתי יחד עם ד״ר יניב זייד (המדהים!).  כשסיפרתי שם על המועדון, הצ׳ט התמלא בתגובות של חברים, ממש נהניתי לקרוא, ושמח לשתף:

Screen Shot 2021-01-13 at 17.23.40.png
Screen Shot 2021-01-13 at 17.22.40.png
Screen Shot 2021-01-13 at 17.22.47.png
Screen Shot 2021-01-13 at 17.23.59.png

איך מתחילים?

אז איך מתחילים?

ישנן 3 אפשרויות:

אפשרות ראשונה:  להצטרף מיידית, בהשקעה של 597 ₪ בחודש.

אני תמיד שמח לפגוש משתתפים חדשים שפשוט מקבלים את ההחלטה וקופצים פנימה.  ברגע שאתה נרשם, אוטומטית נפתחת לך הגישה למועדון, ואתה מקבל ממני מייל עם שם משתמש והוראות כניסה לאתר המועדון.

מיד עם ההצטרפות, אנחנו גם מזמינים אותך לקבוצות הווטסאפ והפייסבוק שלנו, ומתכתבים איתך באופן אישי, לראות שהכל ברור ומובן.  בתוך אתר המועדון גם מופיעות כל הפעילויות הקרובות, ובמייל אני שולח את כל העדכונים, קישורים לשיחות בזום וכו׳.

אפשרות שניה:  להצטרף מיידית, לשנה מראש, בהשקעה של 5,970 ₪ - כלומר אתה נרשם לשנה אבל משלם על 10 חודשים בלבד (כלומר שני חודשים במתנה).

זה לא משהו שאני רואה הרבה, אבל מידי פעם זה קורה - חבר או חברה במועדון שמיד משריינים שנה מראש - מעולה!  אם זה אתם, מוזמנים פנימה וכמו מקודם, מקבלים גישה מיידית להכל.

אפשרות שלישית:  *** ההצעה המיוחדת שלי ***

אני מזמין אותך לנסות ללא התחייבות למשך שבועיים מלאים את מועדון ״ביזנס אפ״

מדובר על גישה מלאה לחלוטין לכל מה שיש למועדון להציע, כולל השיחות איתי, ולראות ממש מקרוב - האם המסגרת הזאת נכונה גם לך.

ואז - אחרי שבועיים שלמים של פעילות במועדון, הוא מתחדש בתעריף הרגיל שלו - 597 ₪ בחודש, באופן אוטומטי.  אבל זה לא מחייב - בכל שלב אפשר להודיע לנו שרוצים להפסיק, ואנחנו לא מחייבים.  וגם מי שממשיך, אפשר בכל שלב לעצור.

אבל אומר מראש - זה מיועד למי שבאמת מתכוון לעשות איתי תהליך.  אני בשמחה נותן את ההתנסות ואת הגישה המלאה, פשוט כדי שתרגיש ממש טוב ושלם עם ההחלטה להצטרף.  ואם לא - הכל בסדר - אני רוצה איתי רק את מי שזה נכון לו - במבנה, בתהליך ובעיתוי בו אנחנו נפגשים.

ומה ההשקעה?

ההשקעה היא השקעה סמלית ביותר:  97 ₪ בלבד.

בהשקעה קטנה זו, אתה מקבל ממני מיידית גישה למועדון, מקבל ממני גם את שני הקורסים, ויוצאים לדרך:

שלבים במועדון.jpg

יוצאים לדרך!

ההחלטה עכשיו שלך:

האם אתה איתי למשך השבועיים הקרובים?  זאת תהיה נקודת הפתיחה שלנו, ומייד עם ההרשמה אתה מקבל ממני גישה מלאה לחלוטין להכל.

אז הצטרף אלי - בחר באפשרות שנכונה לך:

מי שכבר יודע שרוצה לצאת איתי לדרך כמנוי חודשי או שנתי, הנה שתי האפשרויות:

מנוי שנתי 5970.jpg
מנוי חודשי 597.jpg
bottom of page