top of page

איך ישגשג המותג שלך ב-2023 ואל תוך 2024?

בצעד אחד פשוט תוכל להבטיח שהמותג האישי והעסקי שלך יעלה על דרך חדשה!

אמיר הרדוף וד״ר יניב זייד מציגים:

״תאוצה עסקית 2023״

ההרשמה נסגרת בעוד:

קבל מאיתנו:  את הגרסה הדיגיטלית של ״תאוצה עסקית״, עם מעל 25 (!) שעות של הדרכות שלנו, ההקלטות המלאות של מפגשי המאסטרמיינד שלנו (2020, 2021 ו-2022), מפגש מאסטרמיינד נוסף של 4 שעות איתנו בשידור חי, את הקורס השלם שלנו ״רב מכר״ (כולל הדרכה חדשה שלא פורסמה עד כה), ספר מתנה עם הקדשה אישית, שני מפגשים מוקלטים על איך יוצרים פודקאסט ועוד המון...

אוסף עצום של ידע, בשווי כולל של 5,123 ₪,
בהשקעה סמלית ביותר!

yaniv-zaid-profile.jpg

ד״ר יניב זייד

PHOTO-2019-10-20-13-53-40.jpg

אמיר הרדוף

משבר של אחד... הזדמנות של אחר

בואו נודה בזה.

זוהי תקופה בה כולם מדברים על מיתון, על משברים גדולים ברחבי העולם, על חוסר יציבות בכלכלה הגלובלית, ובמיוחד בישראל, מצב פוליטי וחברתי מאד רגיש...

... והרבה משתמשים בכל האירועים האלה כתירוץ שזה ״לא הזמן״ - ולא רק תירוץ ללקוחות... אלא הרבה פעמים תירוץ לבעלי העסק עצמם למה עכשיו קשה ולמה לא הולך, ולמה זאת תקופה ״מצויינת״ לצמצם פעילות.

אבל כאן אנחנו נבדלים מאחרים, ומזמינים גם אותך לחשוב אחרת ולפעול אחרת.

כי דווקא כשאחרים מורידים הילוך, מי שבאמת מצליח הם אלה שמבינים את התמונה האמיתית, ומנצלים את ההזדמנות:  להעלות הילוך.

ההזדמנות הכי גדולה היא זו השמורה למי שיודע ליצור מותג חזק ולמנף אותו.

״חוקי״ הכלכלה, ו-״חוקי״ ההיצע והביקוש פשוט לא חלים על המותג.  וכאשר אתה, כמונו, מפתח בצורה מעולה את המותג שלך, אתה מנצל בצורה הכי נכונה את התקופה הזאת - לקידום העסק שלך.

וכאשר כולם נכנסים לתקופת חופשות הקיץ, זה הזמן לנצל כל דקה פנויה לקידום העסק.

מי שפועל כמונו שמח מאד על ההזדמנות הגדולה הזאת, זמן ללמוד דברים חדשים, להיפתח לרעיונות חדשים, להיות בצמיחה.

אז מה באנו ועשינו?  ממש מה שאנחנו מלמדים - ב-2023 העלינו הילוך!  ב-2023 שנינו הכנסנו שינויים גדולים לקידום המותג שלנו, ויחד איתנו, העסקים הרבים שאנחנו מדריכים ומלווים.

והתוצאות לא מאחרות להגיע.

ואלה חדשות ממש מצויינות, כי פעם נוספת, אנחנו יוצאים בתוכנית הדגל המשותפת שלנו, כדי לתת גם לך את הידע הרב שלנו, ולעבוד איתך ממש באופן אישי על העסק שלך:

הנה ההזמנה שלנו, הזמנה לזמן מאד מוגבל, שמיועדת לסוג מאד מסויים של בעלי עסק:  לאלה שמבינים שעכשיו הזמן לשינוי.  עכשיו הזמן להכין את סוף 2023 שתהיה בתאוצה עצומה.  עכשיו הזמן להכין את 2024, כן - זה הזמן לתכנן את השנה הבאה כך שתהיה הטובה ביותר אי פעם, למרות האתגרים שמסביב, ואפילו תודות לאתגרים.

אז לפני שנצלול לעומק, תראה מה שהכנו בשבילך:

>>> ראשית:  25+ שעות של אחת ההדרכות העוצמתיות ביותר שיצרנו עד היום:  ״תאוצה עסקית״.  אלה 3 ימים מוקלטים של כנס אונליין בו היו איתנו מעל 200 עסקים, מרותקים לתכנים ולתובנות, לתשובות שלנו ושל האורחים המדהימים שלנו - ועד היום אנחנו שומעים על העוצמה של כל מי שנחשף לתהליך שיצרנו בתאוצה עסקית.

>>> שניתמפגש מאסטרמיינד בשידור חי + הקלטה שלו - מאסטרמיינד ״תאוצה עסקית 2023״ - 4 שעות איתנו, ב-8.8.23 (בין 10:00 ל-14:00) - בו אנחנו חולקים את התובנות החשובות ביותר שלנו של איך ליצור את התאוצה הגדולה ב-2023, ולתוך 2024, וגם:  תשובות לשאלות שלך, ממש בשידור חי.  (ומי שלא יכול להגיע, הכל מוקלט).

>>> שלישית:  הקלטות מלאות של מפגשי המאסטרמיינד שלנו של שלוש השנים האחרונות - 12 שעות נוספות של תוכן והדרכות שלנו, והמון תשובות מאלפות שלנו לשאלות המשתתפים, חלקם עסקים מאד מצליחים שהגיעו כדי להתייעץ איתנו על תאוצה נוספת בעסק שלהם.

כבר ברור לך שזה למי שברצינות רוצה לקחת את החודשים הקרובים ולהפוך אותם למשהו שונה לחלוטין?

אם ברור לך - זה בשבילך.

>>> רביעית:  את הקורס המאלף שלנו - ״רב מכר״ - על איך לשווק באמצעות ספרים - כולל כתיבת הספר, הפקת הספר, הפצת הספר, והשימוש בו ככלי שיווקי (ויניב אחד הסופרים העסקיים המצליחים ביותר בישראל)...

>>> חמישית:  מתנה מיוחדת לכל מי שמצטרף:  30 המצטרפים הראשונים יזכו לבחור במתנה את אחד הספרים המעולים של יניב, ולקבל הקדשה אישית ממנו - והכל עוד לפני אפילו המפגש המיוחד איתנו, המאסטרמיינד שקורה ב-8.8.

>>> שישית:  שתי הדרכות מלאות על למה ואיך לעשות פודקאסט, הדרכות שעד היום היו פתוחות אך ורק לחברי המועדון של אמיר, וכל מי שמצטרף אלינו מקבל אותן במתנה, הזדמנות להכנס לאחד הפורמטים החזקים ביותר היום ביצירת והעצמת המותג האישי שלך.

>>> ושביעית:  הדרכה מלאה של אמיר על שימוש ב-AI בעסק שלך - הקלטת מפגש הפתיחה של אמיר לתוכנית ה-AI שלו:  ״AI: מפתח העתיד״.  בעולם החדש של 2023 אי אפשר להמשיך בעסק בלי להכיר מקרוב את הכלים המדהימים החדשים של בינה מלאכותית, וזהו מפגש של שעתיים שלמות על איך זה עובד ומה השימושים העסקיים החשובים ביותר לך.

האם ברור לך שאנחנו מכוונים למי שפועל עכשיו כדי להפיק עכשיו, את התוצאות של העתיד המאוד קרוב?

מאד חשוב לנו להדגיש את הדבר הזה - המפגש איתנו ב-8.8 הוא ממש מפגש ״פסגה״ - שיא של גילוי משותף איתנו - עד אליו תוכל כבר לצפות בתכנים של ״תאוצה עסקית״, לצפות בשלושת המאסטרמיינדים הקודמים שלנו, לקרוא את הספר של יניב, להאזין ולצפות בקורסים הנוספים - ואפילו חלק קטן מכל אלה ייתן לך הכנה יוצאת דופן למפגש המאסטרמיינד - ולכן, חשוב ממש להתחיל איתנו היום.

עכשיו התור שלך:

קרא מה כלול בהצעת ״תאוצה עסקית 2023״ במלואה וצא איתנו לדרך.

יש לנו 50 מקומות לחלק במחיר המאד סמלי, ואנחנו יודעים שה-50 שיהיו איתנו יגלו דרך חדשה, חשיבה חדשה, פריצה גדולה שקורית בזמן מאד מאד קצר.

קדימה, מתחילים.

מה כלול ב-״תאוצה עסקית 2023״

ראשית, אנחנו נותנים לך את הכנס השלם שלנו - ״תאוצה עסקית״ של 3 ימים מלאים - מעל 25 שעות שקיימנו, בקצב גבוה למעל 200 איש - והכל ארוז בגרסה דיגיטלית קלה לצפיה.

מדובר באחד הארועים העוצמתיים שהעברנו, שילוב של חשיבה עסקית מתקדמת, גישות לפריצות דרך בעסק והמון טקטיקה - ממש תהליך שלם, צעד אחר צעד בבניה של עתיד העסק שלך.

(שווי הכנס:  1,497 ₪)

הנה תקציר כל שלושת הימים (ובהמשך הדף שמנו גם פירוט מלא):

היום הראשון.jpg
היום השני.jpg
היום השלישי.jpg

וזה לא הכל!
בנוסף לגרסה הדיגיטלית של הכנס הגדול, אתה מקבל מאיתנו דיוק אישי ביותר, בשני אופנים:


מפגש ״מאסטרמיינד 2023״ של 4 שעות איתנו (בשווי 497 ₪)
+
הקלטות מלאות של שלושת מפגשי המאסטרמיינד הקודמים שלנו, 12 שעות מלאות נוספות של הדרכה ותשובות לשאלות (בשווי 997 ₪)

מה המשמעות של לעבוד איתנו אישית?

דבר אחד שמענו שוב ושוב מהלקוחות שלנו:  שמספיקות כמה דקות איתנו, בשביל לקבל את התשובות המדוייקות ביותר, את שינוי החשיבה הדרוש, את המיקוד, את המשפט המדויק איתו להעביר מסר.

הסיבה שזה קורה היא הידע העסקי העצום שלנו, והנסיון באינספור תעשיות וסיטואציות עסקיות - החל מעסקים קטנים, שירותים, מוצרים, המשך בסטארטאפים וחברות טכנולוגיה, ועד ארגונים גדולים ורשתות צריכה.

ואנחנו גם מביאים קבלות - לא רק שייעצנו לאחרים, אלא שבעצמנו הקמנו עסקים מצליחים מאד, גם בישראל וגם בזירה הבינלאומית.

ההזדמנות לשאול אותנו שאלות יוצרת לך דיוק וקיצור זמנים, ויחד עם כל שעות ההדרכה הרבות שאתה מקבל מאיתנו, התוצאה היא התקדמות עצומה לעבר היעדים שלך - עוד ב-2023 ולתוך 2024.

וזה כולל:
 

 • בתחילת אוגוסי, ב-8.8 אנחנו מכינים אותך לשיא של 2023 במפגש של 4 שעות שלמות, מפגש ״מאסטרמיינד״ איתנו, ובו ראשית נשתף בשיטות שלנו להשגת ייעדים וסיום חזק של השנה, ושנית - פרק מקיף של שאלות ותשובות.  כל מי שיצטרף יוכל לשלוח לנו שאלות מראש, ונבחר מתוך השאלות את החשובות ביותר לכולם וניתן תשובות מדוייקות.  ותוך כדי הכל - צ׳אט איתנו ושאלות במהלך השידור עצמו.
   

 • ושים לב:  אתה מקבל גם את הקלטות המאסטרמיינד עצמו.  כלומר, תוכל להקשיב ל-4 השעות איתנו שוב ושוב, וגם מומלץ מאד שתעשה זאת, כי בוודאות לא תספיק לקלוט הכל ״בזמן אמת״.  תמיד תמיד בהאזנה חוזרת מגלים דברים חדשים שכאילו לא שמעת, ולכן כל כך חשובות ההקלטות.
   

 • בנוסף למפגש המאסטרמיינד, את הקלטות מפגשי המאסטרמיינד הקודמים שלנו - 12 שעות מלאות:

  זה אומר - שאפילו לפני שאנחנו נפגשים, כבר אתה מקבל מאיתנו גישה לאוסף עצום של תשובות ושיטות חשיבה, ופעמים רבות השאלה שלך (או אפילו זאת שלא ידעת שחשוב שתשאל) - מקבלת מענה מיידי.  אפילו לפני המפגש החי איתנו, כבר יש לך תשובות מאלפות לשאלות העסקיות שלך!

וזה לא הכל!
בנוסף לגרסה הדיגיטלית של הכנס הגדול, ולמפגש המאסטרמיינד, ולשני המפגשים המוקלטים, אתה מקבל את ההדרכה:

״למה ואיך לעשות פודקאסט״
בשווי 297 ₪

היום, מי שיש לו פודקאסט מחזק את המותג האישי שלו בצורה יוצאת דופן, וההדרכה הזאת מורכבת משני מפגשים שאמיר קיים אך ורק לחברי מועדון הלקוחות שלו - על למה ואיך לעשות פודקאסט, כולל הדגמה מעשית של הצד הטכני של הפודקאסט, והצצה מאחורי הקלעים אל המספרים עצמם של אחד הפודקאסטים של אמיר.

וגם זה לא הכל!
בנוסף לגרסה הדיגיטלית של הכנס הגדול, ולמפגש המאסטרמיינד, ולשני המפגשים המוקלטים, אתה מקבל:

את הקורס שלנו ״רב מכר״ (בשווי 1,497 ₪)

זוהי סדנה שהעברנו יחד, ושבעקבותיה המשתתפים כתבו ספרים והוציאו אותם, עם הוצאות ספרים וגם בהוצאות פרטיות.  לכל מי שחלם אי-פעם להוציא ספר, זוהי הדרכה שמראה צעד אחר צעד איך עושים זאת, ואיך משתמשים בספר ככלי שיווקי.  בנוסף, הקורס כולל חוזים אמיתיים עם הוצאות ספרים, ודגש על מה חשוב לשים לב כשיוצאים לדרך עם הוצאה.

Bestseller banner.jpg

וגם זה לא הכל!

עוד מתנה מיוחדת מאיתנו, לבחירתך - אחד משלושת רבי המכר של יניב זייד בשווי 88 ₪, עם הקדשה אישית:לכל מי שיצטרף אלינו, יניב נותן במתנה את אחד הספרים הנהדרים שלו - לבחירתך.  פשוט כתוב לנו אחרי ההרשמה איזה ספר תרצה, ונשלח לך אותו, אפילו עם הקדשה אישית מיניב - לך או למי שתבחר.

הנה הם, 3 ספרים שמתוכם תוכל לבחור את המתנה בשבילך:

Screen Shot 2020-07-20 at 21.45.52.png
Screen Shot 2020-07-20 at 21.44.38.png
Screen Shot 2020-07-20 at 21.46.22.png

וגם זה לא הכל!
מתנה נוספת מאיתנו - הדרכה של שעתיים שלמות על AI בעסק שלך
(בשווי 250 ₪)


ממש לאחרונה, אמיר התחיל סדרת מפגשים חודשיים על השימוש בטכנולוגיה הכי חשובה של העשור הקרוב - בינה מלאכותית, ואתה מקבל הקלטת מפגש הסבר מעמיק על איך עובדת הטכנולוגיה והמשמעות לעסק שלך.
 

אז אחרי שאמרנו את כל זאת...

עוד פרטים חשובים:

מי אנחנו ומי עוד איתנו בחוויה המדהימה הזאת שנקראת ״תאוצה עסקית״

אז אם לא הכרנו עד היום, נעים להכיר!

הדבר הכי חשוב לדעת עלינו הוא זה:  כל מה ששיתפנו בשלושת הימים של ״תאוצה עסקית״ אלה דברים שלמדנו בשטח.

לשנינו עשרות שנים של נסיון עסקי, עם הצלחות עצומות - גם שלנו אישית וגם עם לקוחות.  כל כך הרבה יועצים ומנטורים יכולים לדבר על ״איך להצליח״, אבל מיעוט מהם באמת היה שם, עבר דרך ארוכה, עבר הרבה כשלונות וגם הרבה הצלחות.

ואחד הדברים שאנחנו מאד גאים בהם הוא שלא רק ברמה האישית הגענו לתוצאות, אלא עזרנו לאורך השנים לאלפי בעלי עסק, וראינו במו עינינו איך העצות וההכוונה שלנו מקבלים תרגום לעשרות אלפי, מאות אלפי וגם מיליוני שקלים של הכנסות בעסקים להם עזרנו.

hardof day 3 album (209 of 285).JPG

אמיר הרדוף - מהמנטורים העסקיים הידועים ביותר בישראל, ויזם הייטק מצליח שהקים עם שותפיו את חברת Mediamind, אחת החלוצות בעולם הפרסום המותגי אונליין.  ב-2010 החברה הנפיקה בשווי של מעל 200 מיליון דולר בנאסד״ק, וב-2011 Mediamind נמכרה ב-517 מיליון דולר לחברה אמריקאית גדולה, אחד האקזיטים הגדולים ביותר באותה תקופה של חברת הייטק ישראלית.

בעקבות ההצלחה הגדולה של אמיר בעולם ההייטק, הפך ליועץ מבוקש, בהתחלה לחברות סטארטאפ בעולם הפרסום, ובהמשך למגוון עצום של עסקים, עם דגש על עסקים קטנים בישראל.  לאורך מעל 20 שנה של אמיר בעולם העסקים, אמיר ליווה להצלחה אלפי עסקים באינספור תעשיות, וידוע גם בתור ״המנטור של המנטורים״, כאשר רבים מהמנטורים העסקיים הידועים בישראל היו (ועדיין) תלמידיו של אמיר.

מאז 2006 אמיר הוא המנכ״ל של ״הרדוף ליווי עסקי״, ובמהלך השנים פיתח שלל רב של תוכניות, כנסים גדולים (כולל כאלה של 3 ימים למאות משתתפים), מוצרי הדרכה, קורסים דיגיטליים, תוכניות ליווי, והיום מוביל את מועדון המנויים העסקי !Business Up. בכנס ״תאוצה עסקית״, אמיר מגלה צעד אחר צעד מהי הובלה עסקית אמיתית, איך הופכים להיות מותג בכל תעשיה, איך משיגים את הלקוחות המדוייקים ביותר ואיך יוצרים מנופים גדולים להשגת תוצאות.

תמונה 1 של יניב זייד מרצה בהיכל מנורה.jp

ד״ר יניב זייד - ״דוקטור שכנוע״ - מומחה בינלאומי לשכנוע, שיווק, מכירות, פרזנטציה והעברת מסרים.  יניב הוא אחד מהיועצים העסקיים המובילים בישראל, ואחד הסופרים העסקיים הישראלים המצליחים ביותר כיום בעולם, עם כותרים שתורגמו לשפות רבות והפכו לרבי מכר עם מכירות של מאות אלפי עותקים בכל העולם (כולל בארה״ב, סין, הודו, ויאטנם, טייוואן ועוד).  ספריו (יש לו 6 בעברית ו- 4 באנגלית, כולם רבי מכר!) מככבים בין השאר ברשימות רבי המכר של "אמזון" מאז 2012.

יניב ידוע כאחד המומחים העסקיים המובילים, המצליחים והעסוקים בישראל, וליווה עסקית עד היום מעל 1,950 חברות וארגונים בישראל ובחו״ל בתעשיות מגוונות מאוד, כולל בנקים, חברות ביטוח ופיננסים, תקשורת, קוסמטיקה ותרופות, חברות הייטק, נדל״ן, מפעלים וחברות מוצרים, חברות ייעוץ ושירותים, מוסדות אקדמיים, משרדים ממשלתיים, מערכת הביטחון, קופות ובתי חולים, עמותות ומלכ״רים, לשכות מקצועיות ועוד, ובנוסף אלפי עסקים קטנים ובינוניים.
 
יניב ידוע כאחד המומחים הגדולים ביותר בעולם המכירות והשכנוע, ויצר מערכות מכירה מתקדמות שהגדילו את הכנסות לקוחותיו במאות מיליוני שקלים.  הוא עומד מאחורי חלק מתסריטי המכירות המנצחים של ארגונים מוכרים רבים, ביניהם (בישראל) בנק "הפועלים", "מי עדן", "סלקום", "ארומה ישראל" ו-"רהיטי דורון".
 
יניב הוא גם אחד המרצים העסוקים ביותר בארץ ובעולם, עם מעל 2,450 הרצאות וסדנאות שקיים ב-4 יבשות ב-17 השנים האחרונות, אפילו בתקופת הקורונה (בתעריפים של ימים רגילים), ובכנס ״תאוצה עסקית״ מגלה, בין השאר, איך להוביל קהל גדול לאורך זמן, למכור בפני קהל בכל סוג של מעמד מכירה, להיות תמיד רלוונטי ולבנות מותג אישי, ליצור תוכן בכמות ובאיכות ללא תחרות, להניע לפעולה עם כל תוכן, ועוד אינספור שיטות, טיפים וכלים שמעטים מכירים.
 
יניב הוא עו״ד, כלכלן ודוקטור למשפטים בהשכלתו, וחוקר בעל שם עולמי בתחום הרטוריקה המשפטית.  לאחרונה ארגון ״ויקיפדיה״ פנה אל יניב באופן יזום על מנת ליצור עבורו ערך באינדקס המצליח ביותר בעולם של אנשים מוכרים וידועים.

ויחד איתנו, אתה מקבל:  7 אורחים מדהימים !

רוצה לדעת איך משיגים תוצאות גדולות?

אז אתה לא היחיד.  כל מי שמצטרף להדרכות שלנו רוצה תוצאות גדולות, וזה לא סוד שגם אנחנו רוצים את התוצאות הגדולות.

עם כל כך הרבה אנרגיה שמושקעת בעסק שלך, למה כל זה נועד?  כמובן - לתוצאות גדולות.

דבר אחד למדנו היטב עם השנים, בדיוק בנושא הזה:  הדרך הבדוקה לתוצאות גדולות היא לעקוב אחר ההצלחה... של אחרים.

בדיוק כמו שאתה מגיע אלינו, לקבל את שלושת הימים האלה כדי להצטייד בכלים הכי טובים שלנו, כך גם אנחנו עושים - לומדים מהטובים ביותר ללא הפסקה.

ולכן - גם מביאים אליך את הטובים ביותר!

ובאמת, ל-״תאוצה עסקית״ הבאנו אורחים מדהימים, שמביאים נסיון חיים עצום ושיטות פעולה חדשות ושונות שעובדות ממש היום.

הנה הם, 7 האורחים הנפלאים שהיו איתנו ב-״תאוצה עסקית״:

חלי ממן.jpg

חלי ממן, ״כוהנת הבריאות״ של ישראל!
 
מי שהקימה "בעשר אצבעות" אימפריית דיאטות והרזיה שמונה כיום 400 (!) קבוצות הרזייה בישראל, פעילות בינלאומית וסדנאות בכל העולם, מותג מוצרי בריאות על שמה, הנחייה של תוכניות טלוויזיה ורדיו מצליחות, קורסים אונליין ופעילות דיגיטלית ענפה, מגיעה לראיון מרתק ב-״תאוצה עסקית״.
 
חלי שיתפה איך הגיעה לישראל, בחורה צעירה שחזרה לבדה מארה"ב, עם הרבה ספקות וחששות וללא תמיכה של המשפחה והקימה מותג אישי בינלאומי מצליח, וזאת ללא כל נסיון קודם.  היום המשפחה כולה חזרה לישראל בעקבותיה ועובדת באימפריה של חלי.


יותר מזה, חלי סיפרה על האופן המיוחד שבו היא חושבת ופועלת ואיך תוך מספר חודשים ספורים בתקופת הקורונה היא שינתה את הפעילות שלה מקצה לקצה - ממאות קבוצות וסדנאות פרונטליות לפעילות דיגיטלית מלאה!
 
זאת הזדמנות יוצאת דופן לפגוש אישה יוצאת דופן שפרצה כל ״תקרת זכוכית״ אפשרית, מנהלת חברה בפריסה ארצית, והכל מהפריפריה הרחוקה (גרה בעכו כבר 25 שנה), ושללא כל תואר והכשרה ״אקדמאית״ בתחום התזונה מנהלת את אחת מחברות הבריאות והתזונה המצליחות בישראל!

עינת שרוף.jpg

עינת שרוף, מלכת

ה-״שירה בציבור״ הישראלית!
 

מי שהקימה אימפריית שירה בציבור של ממש, שכוללת מאות הופעות, גם בארץ, (החל מקהלים קטנים ועד קיסריה!) וגם בחו״ל, הגיעה גם היא ל-״תאוצה עסקית״!

בקריירה של עינת פרסומות, סרטים, סדרות, תוכניות רדיו וטלוויזיה מצליחות, דיסקים שנמכרו במעל 50,000 עותקים, ועוד.

בראיון עם עינת, היא שיתפה אותנו בדרך האמיתית שלה, איך היתה ההתחלה, איך עלה כל הרעיון של ״שירה בציבור״, המהמורות שבדרך להצלחה הגדולה, שיעורים מהחיים האמיתיים, כולל איך היא פועלת היום וממציאה את עצמה מחדש בתקופה הנוכחית, בה אין הופעות מול קהלים גדולים.

 

עינת תספר על ההתאמה המדהימה שלה לקהל, איך מושכים אותו לשיתוף פעולה, אפילו מפורסמים ובכירים - הבנה אמיתית של מה מניע אנשים מבפנים.

 

במפגש המיוחד עם עינת, תגלה חשיבה אחרת, נדיבות, עוצמה והעצמה, והמון המון שמחה! 

דן שפירא.jpeg

דן שפירא

מהשחקנים והיוצרים המצליחים בישראל

איזו הזדמנות!

 

לראות בפעולה את אחד השחקנים והיוצרים המצליחים בישראל - תיאטרון, קולנוע, טלוויזיה, מופעים, שירה, הנחיה, כתיבה ותרגום, פרסומות וקריינות - הקריירה האומנותית של דן שפירא היא בין העשירות והמגוונות בארץ.

 

לאחר שסיים בהצטיינות את חוג התיאטרון והמשחק באוניברסיטת תל אביב, וגם 12 שנות לימוד של מוסיקה קלאסית ושירות בלהקת חיל האויר, דן השיג תפקיד אחר תפקיד, וזכה בפרסים מוערכים ביותר (פרס ״הצגת השנה״ על "הכיתה שלנו״, פרס השחקן המבטיח של טקס פרסי האקדמיה על ״אקווס״ ופרסי שחקן מצטיין של תיאטרון הקאמרי על תפקידיו ב-״ציד המכשפות״ ו-״תיקון״).

לדן יכולות במגוון עצום של ז׳אנרים, החל מתיאטרון שייקספירי ותפקידים דרמטיים וקומיים בסדרות טלוויזיוניות כמו ״עספור״, ״מסודרים״ ו-״המדרשה״ ועד יצירה עצמאית שלו כמו ההצגה ״אויב הציבור״ והמופע ״מסע ישראלי״.  כיום דן משחק בתיאטרון הקאמרי בהצגה ״לילה בפריז״ ומנחה תוכנית טלוויזיה חדשה, ״להיות ראשון״, בערוץ הידברות בנושא פיתוח המודעות והחשיבה בראייה יהודית.

בכנס ״תאוצה עסקית״ דן שיתף בדרך שלו ליצירה עצמאית ועל אימון המוח לחשיבה מקדמת, ובנוסף לכל - ניתח יחד איתנו סרטונים נבחרים של משתתפי הכנס!

אליעוז שחף
מי שנבחר על ידי מגזין דה מארקר לאחד מהאנשים המשפיעים על העתיד, ומי שידוע כמאמן הבית בתוכנית הדוקו-ריאליטי ״הבוזגלוס״, אליעוז שחף הוא המומחה מספר 1 בארץ לבניית כוח רצון ושינויי חשיבה, ובעשור האחרון אימן מעל 4,000 אנשים!

אחד תחומי המומחיות הגדולים של אליעוז הוא שינוי מהיר של אמונות מגבילות, עם כלים רבים ומגוונים (בין השאר אלי מוסמך NLP Hypnotist Master), ומעבר להיותו בעל יכולות כאלה, הוא גם יזם מצליח, והמייסד ומנכ״ל של קישורים והרגלים מנצחים בע״מ, ויוצר השיטה הטיפולית המהפכנית ״המגדלור״.

מה גורם לשינויים מהירים כל כך, ואיך עושים את זה?  על כך בדיוק תשמע מאליעוז, שיעורים מהצלחות כל כך רבות שלו ושל לקוחותיו הרבים.

אלי שחף.jpg
יעל גלזר.jpg

יעל גלזר

מי שהקימה את ״גלזר הדרכה״, העסק המוביל והמצליח בישראל בהכשרת אנשים לכל תחום המסחר האלקטרוני ויזמות אונליין, ויזמית מצליחה מאד בעצמה, יעל גלזר הגיעה גם היא ל-״תאוצה עסקית 2020״ ושיתפה במיטב השיטות השיווקיות שלה שעובדות ללא הפסקה.

יעל שולטת בהמון תחומי מדיה, כולל אחד הפודקאסטים העסקיים המצליחים - ״כשכסף פוגש אנשים״, ובנוסף מומחית למכירות בוובינרים בסכומים של מיליוני שקלים, ולאחרונה מדריכה עסקים אחרים באיך להשתמש בוובינרים ליצירת מכירות מהירות.

זוהי הזדמנות יוצאת דופן לפגוש את יעל ולשמוע מקרוב מה גורם להצלחות גדולות - אצלה ואצל לקוחותיה - באופן עקבי פעם אחר פעם!

דנה חיימזון בוארון

עם מעל 120,000 עוקבים, דנה חיימזון בוארון היא המייסדת של קבוצת ״בונים זוגיות״ להתפתחות אישית וזוגית, ועם 17 שנים שלה בתחום, מוכרת כאחת היועצות המובילות לזוגיות ולעסקים משפחתיים.

 

דנה יצרה את הקורס המשולב הראשון מסוגו בארץ, המשלב ייעוץ אישי וזוגי, עם צוות חזק של יועצים שפועלים בכל הארץ.

 

דנה הגיעה לכנס ״תאוצה עסקית״, ונתנה מהנסיון העשיר שלה של מה ההשלכה של קשרים זוגיים על ההצלחה בעסק, ואיך משלבים נכון את החיים העסקיים עם חיי הבית - אסור להחמיץ!

דנה חיימזון.jpeg
דסי לייבל.jpg

דסי לייבל

עם נסיון של מעל 400 יחידות השקעה מבתים פרטיים ומתחמי מגורים, דסי לייבל מאז 2014 יזמית נדל״ן בארה״ב ויוון, ויחד עם ניר, שותפה לחיים ולעשיה העסקית, מלווה יזמי נדל״ן ומרצה על איך יוצרים מערכות יחסים נדל״ניות ״בשלט רחוק״.

בפרוייקטים בסלוניקי הם יחד בונים ומייצרים דירות משופצות ומעוצבות קופלט, מתחת לערך השוק, ובמרכז העיר!

דסי הסבירה את ההצלחות הגדולות שלהם ואיך כל זה קרה, ובמיוחד, מה הכלים העסקיים החזקים ביותר שיזמים זקוקים להם כדי להצליח בגדול.

מה גובה ההשקעה

ובכן, נסכם מה אתה מקבל מאיתנו היום:
 

 • כל 3 הימים, מעל 25 שעות של הקלטות הכנס הגדול ״תאוצה עסקית״ - בשווי 1,497 ₪.
   

 • מאסטרמיינד ״תאוצה עסקית 2023״ - 8.8.23 בין 10:00 ל-14:00 + הקלטה של המפגש כולו, בשווי 497 ₪.
   

 • הקלטות של 12 שעות מלאות של שלושת מפגשי המאסטרמיינד הקודמים איתנו, בשווי 997 ₪.
   

 • ״למה ואיך לעשות פודקאסט״, הדרכה מלאה בת שני חלקים, בשווי 297 ₪.
   

 • הקורס השלם שלנו - ״רב מכר״, בשווי 1,497 ₪.
   

 • ספר רב מכר של יניב זייד, לבחירתך, כולל הקדשה, בשווי 88 ₪.
   

 • הקלטת המפגש המיוחד עם אמיר הרדוף ״AI: מפתח העתיד״ - בשווי 250 ₪.

סה״כ שווי של 5,123 ₪.

ההשקעה שלך היום:  497 ₪ בלבד.

כן - 497 ₪ לכל מה שכלול - הגרסה הדיגיטלית של ״תאוצה עסקית״, מפגש המאסטרמיינד, הקורס ״רב מכר״, והכל בגישה לתמיד, שיעורים עסקיים שתוכל לחזור אליהם שוב ושוב, וגם הקלטות שלושת המפגשים הקודמים איתנו, הדרכת הפודקאסטים, ספר מתנה מיניב והדרכת ה-AI.

והכל ב-497 ₪ בלבד, בלי ״אותיות קטנות״.

אנחנו מאפשרים ל-50 איש להנות מההצעה הזאת לפני שהיא נסגרת, והכל כדי לעודד אותך לפעול היום, לקבל מאיתנו כבר עכשיו גישה לכל הדברים הנפלאים האלה.


למעשה, לקוחות פרטיים שלנו משלמים לנו לשעה בודדת הרבה יותר מזה!  אז לקבל 3 ימים עם מעל 25 שעות של תוכן, עם כל כך הרבה ידע וכלים ומוטיבציה ותכנון קדימה ועוד, וגם את המפגש המיוחד איתנו... אנחנו משוכנעים שזאת ההשקעה הטובה ביותר בשבילך.

ולכן המשימה שלנו היא לתת לך מעל ומעבר, לא רק להצדיק את הסכום שאנחנו מבקשים, אלא לתת לך כלים ושיטות פעולה שממש באופן מיידי ייצרו עבורך אלפי שקלים חדשים, עשרות אלפי ואפילו מאות אלפי שקלים, שלא היו שם לפני כן.

״תאוצה עסקית״ + מפגש המאסטרמיינד + כל הכלים הנוספים הם הכל במטרה לשלם על ההשקעה שלך, ממש כך - ומה זה דורש?  להשקיע מהזמן שלך, להשקיע אנרגיה טובה, להשקיע נחישות ורצינות לספוג המון ידע חדש, ולהיות מוכן ומזומן לצאת איתנו לדרך חדשה.

ועדיין, אנחנו רוצים שתרגיש שאלה ה-497 ₪ הנכונים ביותר להשקיע, ולכן, קרא הלאה על:

האחריות הבלתי מתפשרת שלנו:

האחריות הבלתי מתפשרת שלנו היא פשוטה מאד, ואומרת כך:

הצטרף אלינו וקבל גישה לכל הקלטות הכנס, כל החומרים הנוספים, הספר, הכל.  ואז - בחן אותם במשך 30 יום מלאים.

אם אחרי שתצפה בשלל התכנים האלה ותהיה איתנו במפגש לא תחשוב שההשקעה שווה לך פי 30 לפחות ממה ששילמת לנו, פשוט כתוב לנו שאתה מבטל, ותקבל מאיתנו החזר מלא ואדיב, עד השקל האחרון, ואפילו נאמר לך תודה על כך שנתת לנו את ההזדמנות הגדולה להיות איתך.

אחריות חזקה היא כבר אחד הדברים שכדאי לך לקחת גם לעסק שלך, וכמו שאנחנו מלמדים, כך אנחנו גם עושים, ועושים זאת בשמחה גדולה.  אין לנו ספק שאחרי 30 יום תרצה לשמור את הגישה להקלטות הכנס וכל החומרים לתמיד.

כן יש לנו בקשה חשובה:  לצפות בתוכן העשיר הזה.  לצפות בהרצאות, בראיונות, לעשות איתנו את התרגילים, לאתגר את עצמך, להיות אקטיבי, להיות במפגש המאסטרמיינד (או בהקלטה שלו)...  כי רק לרכוש ולא לגשת לידע עצמו... זאת תהיה באמת החמצה.

עכשיו תראה בעצמך - מה מספרים המשתתפים על 3 הימים המדהימים האלה:

תאוצה עסקית 2020 - משתתפים מספרים

מה הצעד הבא?

הצעד הבא הוא שלך.

הצעד הבא הוא להצטרף אלינו לתהליך המושקע הזה שבנינו בשבילך לצמיחה גדולה.

והאחריות המלאה עלינו:  בדוק מקרוב למשך 30 יום ורק אז החלט סופית - עד כדי כך חשוב לנו שתיתן לעצמך את ההזדמנות הגדולה הזאת!

(ואגב - גם אם תחליט תוך 30 יום ש-״תאוצה עסקית 2023״ אינה בשבילך... שמור את הספר של יניב, מתנה מאיתנו אליך רק על כך שנתת לזה הזדמנות אמיתית).

יוצאים לדרך!  כפתור ההרשמה למטה.

bottom of page