top of page
webinar tsunami logo.png

מרכז המידע לשותפי וובינר צונאמי

כאן ריכזנו לכם את המידע החשוב ביותר להשקה הקרובה

אמיר.jpg

אמיר הרדוף

יעל.jpg

יעל גלזר

שותפים יקרים, ברוכים הבאים

אנחנו מאד נרגשים לקראת הדרך שנעבור יחד, ממש בקרוב!

הרעיון לעשות השקת שותפים נוספת ל-״צונאמי״ (שם החיבה שלנו לקורס וובינר צונאמי) עלה אחרי ההצלחה הגדולה כל כך של המחזור הרביעי שהעברנו, גם הוא בהשקת שותפים.

את המחזורים הראשון והשני (גם הם מאד מוצלחים) יעל העבירה כבדיקה של הקונספט.  ואז, יחד העברנו שני מחזורים נוספים, ובהם היו כ-100 משתתפים - עם תוכן מעודכן, תהליכים נוספים, גם בו חניכה מאד צמודה, וגם בהשקעה משמעותית של כל משתתף.

בהתאם, האנשים שהגיעו היו מאד מחוייבים, מאד נלהבים, ועבדנו מאד קשה עבורם, ממש כמו שנעבוד קשה עבור המחזור הבא, אין לנו שום ספק.

אבל בהנאה גדולה!  כי מי שיישם את מה שלימדנו, ראה תוצאות מדהימות - כולל הרשמות רבות, אחוזי הגעה גבוהים והישארות עד הסוף, וכמובן אחוזי מכירה וסכומי מכירה מרשימים מאד - החל מאלפים בודדים ועד קמפיינים של וובינרים עוקבים עם מכירות של מעל 100,000 ש״ח.

ובצד העסקי - את הקורס בהשקת השותפים האחרונה מכרנו בקמפיין וובינרים (איך לא?), מושקע מאד עם 3 וובינרים ב-3 ימים רצופים, וכצפוי, הוובינרים שלנו המירו מעולה, עם הכנסה של 140 ש״ח על כל ליד שהגיע מהתפוצה!  כל מי שמכיר קצת נתונים, מבין שזוהי הכנסה מאד גבוהה לליד.

איך זה נוגע לכם?

קודם כל, זה נוגע לכם כי אתם עומדים לתת הזדמנות עצומה לקהל שלכם - לקבל מאיתנו תהליך כל כך מעמיק ויסודי, עם נסיון של שנים רבות ומאות (!) וובינרים, ותמיכה צמודה - והקהל שלכם שיגיע ללא ספק יודה לכם על ההזדמנות.  עד היום אנחנו בהתכתבויות וווטסאפים עם הלקוחות של המחזורים הקודמים, שממשיכים לשתף אותנו בהמון התלהבות בהתקדמות שלהם, ממש כך.

שנית - בנינו קמפיין שיווקי משודרג בכמה רמות - והפעם 4 (!) סדנאות ״מאסטרקלאס״ של סה״כ 12+ שעות, שנעביר בשידור חי, במשך ארבעה ימים רצופים, כשהחלק הרביעי הוא השיא, בו נעביר את וובינר המכירה שלנו, לקהל סופר-חם.

אנחנו גם היחידים בישראל (עד כמה שידוע לנו) שמעבירים השקה שכולה בסטרימינג, עם אחת המערכות המתקדמות ביותר (לא זום!) וחוויה יוצאת דופן למשתתפים.

אנחנו משתמשים הפעם באחד המודלים המודרניים של השקות, שלפיו פועל היום גם הממציא הגדול של פורמט ההשקה - ג׳ף ווקר.  ושנינו לא חדשים בתחום כמובן, עם נסיון רב מאד של השקות מצליחות...

מה עוד זה אומר?

זה אומר גם הזדמנות מדהימה לכם, כמשווקים בכל רמה של נסיון, לקבל הצצה נדירה ולראות אותנו פועלים בשיטות הכי מתקדמות היום בעולם השיווק הדיגיטלי, כולל איך אנחנו פועלים מולכם, השותפים, מודל שיעבוד גם לכם - כשותפים פעילים בהשקת צונאמי, וגם בכל שיווק שותפים שתבחרו לקיים בעתיד.

אז במילים אחרות - יוצאים לדרך!

נגיע לקהל גדול, נעזור יחד להמון אנשים, וגם ניצור יחד הכנסות גבוהות.  סביר מאד שזה יהיה המהלך השיווקי הגדול ביותר בו השתתפתם השנה, 2021, שנה שנזכור תמיד, והפעם מסיבות טובות!

תוכנית ההשקה​

 • יום רביעי, 9.6:  תחילת טרום השקה (אתם שולחים את הקהל שלכם להרשמה לכיתות המאסטרקלאס)
   

 • יום שני, 14.6:  מאסטרקלאס מספר 1
   

 • יום שלישי, 15.6:  מאסטרקלאס מספר 2
   

 • יום רביעי, 16.6:  מאסטרקלאס מספר 3
   

 • יום חמישי, 17.6:  מאסטרקלאס מספר 4 - ופתיחת ההרשמה לוובינר צונאמי, וזה גם הזמן לבונוסים שלכם...
   

 • ימים שישי עד ראשון, 18-20.6:  עוד תוכן, הרבה הפתעות :)
   

 • יום שני, 21.6:  דדליין (בחצות נסגרת ההרשמה, ואתם יודעים מה לעשות כאן!)
   

 • יום חמישי, 24.6:  שיעור ראשון נפתח, וובינר צונאמי יוצא לדרך

כלים נוספים

 

הנה כלים חשובים ומאד שימושיים, וככל שנתקדם, נוסיף לכם כאן גם נוסחים לדיוור, כותרות, וכל מה שצריך בשביל להצליח עם הקהל שלכם

הקלטת מפגש השותפים לקראת ״וובינר צונאמי״:

״וובינר צונאמי״ - עם יעל גלזר ואמיר הרדוף

bottom of page