ברוכים הבאים ל-

תאוצה עסקית 2020

10-8 בספטמבר 2020

שלושה ימים מלאים, בהפקת ״זום״ שלא ראיתם כמותה, עם:

ד״ר יניב זייד

אמיר הרדוף

ההרשמה המוקדמת מסתיימת בעוד:

האם אתה בעל העסק והיזם שרוצה להעלות הילוך

(דווקא כשכולם מורידים הילוך)?

יש שתי דרכים להתמודד

נכון, אנחנו בתקופה שלא ראינו כמותה הרבה שנים.  תקופה שאצל הרוב המשמעות שלה:  הורדת הילוך.  אז הנה השאלה הכי חשובה לך כבעל עסק:  האם אתה אותו אחד (או אחת!) שרוצה להעלות הילוך, דווקא עכשיו, דווקא היום?

אם כן, הגעת למקום הנכון, ונספר לך על הזדמנות מאד מיוחדת לעשות בדיוק את זה - להאיץ את העסק שלך קדימה, בארוע יוצא דופן של 3 ימים מלאים, עם מאות בעלי עסק נחושים כמוך להצליח.

יש היום בדיוק שתי דרכים להתמודד, והבחירה בידיים שלך:

הדרך הראשונה היא זו שהרוב בוחרים בה, והיא ״לחכות לזמנים טובים יותר״.  כן, כך פועלים רוב האנשים.  פתאום בתקופה קשה יותר, הבחירה של הרוב היא להתכנס בתוך עצמם ולנסות פשוט ״לשרוד״.

הנסיון הזה לשרוד מוביל לכך שבמקום ליצור מציאות חדשה, הם עסוקים בלהמנע.  להמנע מלחדש, להמנע מליצור, להמנע מלצמוח.

זאת הגישה בה אנשים מתמקדים ב-״לא להפסיד״, במקום בלהתמקד בלנצח.

בחן את עצמך:  האם הדרך שלך היא הדרך הנכונה להתמודד?

אם אתה כמונו, אתה מסתכל על הדברים לגמרי אחרת.

אם אתה כמונו, אתה מחפש הזדמנויות, היכן שאחרים מנסים לשרוד.

ולכן כל כך חשוב שתגיע ותבלה איתנו שלושה ימים מלאים.  נראה לך ממש, צעד אחר צעד, איך ליצור תאוצה עצומה בעסק שלך, בכל זמן שהוא, נצייד אותך בכלים יוצאי דופן, שמייצרים לנו, וגם ללקוחות שלנו שוב ושוב (ושוב) את התוצאות הגדולות ביותר, ונוציא אותך לדרך אחרי 3 ימים עם תוכנית פעולה ברורה להגשים את הפוטנציאל האמיתי שגלום בך ובעסק שלך.

האמת היא, שלקיים כנס כזה, בשידור חי, למאות אנשים, עם אולפן שידור מקצועי, עם הפקה ברמה בינלאומית של טלוויזיה מסחרית (וממספר מוקדים בעולם) עם מיטב המורים והמנטורים, ועוד שלושה ימים שלמים, מהבוקר ועד הערב - זה בעצמו דבר שהוא כל כך בלתי רגיל בתקופה שלנו... ודווקא בגלל זה אנחנו כל כך מתלהבים!

הנה הזדמנות לעשות משהו אחר, משהו שיוציא אותך לדרך חדשה לחלוטין, עם חוויה שונה מכל מה שיצא לך לראות עד היום - והכל בצורה הכי זמינה שיש היום - בשידור לייב של 3 ימים רצופים, לא משנה אם אתה בארץ או בכל מקום אחר בעולם.

אז הדק חגורות, אנחנו מתחילים עם:

7 דברים להתכונן אליהם

ב-״תאוצה עסקית 2020״

הדבר הראשון:  אין הרצאות!

חשוב לנו מאד שתכנס ל-״ראש״ שלנו.

וגם לראש של ״תאוצה עסקית 2020״, כי זה ראש אחר לגמרי מעוד אוסף של הרצאות... אפילו היינו אומרים שלא תהיה אף הרצאה בכנס!

אף הרצאה???

נכון - כי לקרוא לחוויה שאנחנו מעבירים הרצאה זה להפוך אותך לצופה ״מהצד״, ומבחינתנו זאת החמצה של הזמן המיוחד הזה, שאין לנו שום ספק שהוא יקר לך מאד.  בשביל להיות עוד צופה, עדיף שתפתח נטפליקס.

ה-״סשן״ (עברית יפה למילה ״מקטע״) אצלנו מבוסס על דבר אחד מרכזי ביותר:  המעורבות שלך.

תתכונן:  בכל סשן תקבל מאיתנו גם ידע וגם משימה או שאלה.  משהו לעבוד עליו כאן ועכשיו.

תתכונן:  אנחנו נחלק את המשתתפים לקבוצות עבודה - זום (בניגוד לכל כנס פיזי) מאפשר לנו את הדבר המדהים הזה - בלחיצת כפתור אתה מוצא את עצמך עם עוד 3 עד 5 אנשים בחדר פרטי שלכם, שם תמשיכו יחד לפרק זמן קצר את העבודה.

תתכונן לשתף במחשבות שלך.  בשאלות שלך.  בתובנות שלך.

תתכונן להכיר אחרים ממש מקרוב.  בקבוצות הקטנות פוגשים אנשים מדהימים שעושים דברים מדהימים, ותמצא שם עוד רעיונות וקיצורי דרך לעסק שלך.  וגם אנחנו נבקר בקבוצות הקטנות.

תתכונן:  בסשנים שלנו יש כלים חדשים שלא ראית מעולם - אנחנו מכניסים בפעם הראשונה את טכנולוגיית Mural, שהוא כלי שיתופי לעבוד יחד עם אחרים על תרשים העסק שלך (למעשה המון תרשימים שונים - פעם זה יהיה על הלקוח, פעם אחרת על העסק, על התחרות, על המודל העסקי, ועוד).  מי שהיה עם אמיר בלייבים המיוחדים בקבוצת הפייסבוק הסגורה כבר ראה הדגמות ראשונות.

אז תתכונן שאין הרצאות - יש ״סשנים״ של עשיה, חשיבה, הדרכה, שיתוף, נטוורקינג, שרטוט העסק שלך מחדש.

הדבר השני:  אנחנו מניחים שיש לך ידע קודם

מי שממש ממש מתחיל עכשיו עם עסק חדש - אולי הקצב יהיה לך מהיר מידי.

זה חשוב לומר כבר עכשיו, כי אנחנו מניחים שיש לך ידע קודם.  למעשה, אנחנו יודעים שיהיו איתנו משתתפים עם ידע אפילו מתקדם.

לכן, אם רק לא מזמן החלטת להקים עסק, ומישהו המליץ לך לבוא - תהיה מוכן ללמידה מאד מאד מואצת.  אם אתה לא יודע מה זה ״פרסום ממומן״ או ״רשימת דיוור״ או ״שיחת מעלית״ או ״לקוח אידיאלי״ או... הרעיון מובן - זה לא למתחילים.

מצד שני - אל תטעה - גם אם יש לך היום תפוצה, ואתה מפרסם ממומן, ואתה יודע מי הלקוח שלך ואיך ליצור ייחוד עסקי מולו, ולמכור לו - מה שנציג לך יהיה לך מאיר עיניים.

כי הנה מה שאנחנו מגלים ללא הפסקה:  ידע אינו מספיק.

להרבה אנשים יש הרבה ידע.  גם לנו.

אבל כמו שהפתגם אומר - ״אם ידע היה שווה כסף, הכי עשירות היו ספרניות״.  מה שמיוחד בסיפור האישי שלנו הוא שהידע אצלנו יושב על מודל פעולה.

״מודל פעולה״ אומר הבנה עמוקה של מה לעשות עם הידע.

ובגלל שיש לנו מודל פעולה, אנחנו כל כך מצליחים.  בגלל שיש לנו מודל פעולה, אנחנו יודעים לתרגם את הידע ללקוחות, הכנסות, רווחים, הפניות, קניות חוזרות, רמת מחוייבות גבוהה ויכולת להפעיל קהל גדול.

האם את זה חיפשת?  מצוין, כי הגעת למקום הנכון.

תתכונן לקבל מאיתנו מודל פעולה, ולבנות אותו בדיוק ליעדים האישיים שלך.

הדבר השלישי:  להתכונן ל-3 מטרות גדולות

מודל הפעולה שלנו הוא לא מקרי.

הוא מבוסס על 3 מטרות גדולות, ותתכונן לאמץ את המטרות האלה.  ממש לבחור בהן, כי המטרות האלה יעשו את החיים שלך להרבה יותר פשוטים, ויותר מזה - יתנו לך מיקוד עצום.

המטרה הראשונה:  שלקוחות יפנו אליך באופן יזום, בלי שתפנה אליהם, אפילו בלי שתפרסם להם.

מודל הפעולה שלנו גורם בדיוק לזה.  השימוש שלנו בתוכן, בעמודים כתובים (כן, כמו זה), בדיוור, ברשתות החברתיות (איך לא?), בהבנת הלקוחות שלנו - המודל גורם לזה שבאופן יומיומי לקוחות פונים אלינו לקבלת עזרה.

בסשנים שלנו ב-״תאוצה עסקית 2020״ נראה לך צעד אחר צעד איך לגרום לתופעה הזאת לקרות גם אצלך בעסק.

המטרה השניה:  שתוכל לבחור את הלקוחות שלך - כן, אותם לקוחות אידיאליים, אלה שכיף לעבוד איתם, שכיף להם לשלם לך, וכיף להם לחזור אליך שוב ושוב ושוב.

המציאות (כן, גם של אלה עם הרבה ידע) היא שהלקוחות בוחרים אותם, במקום שהם יבחרו בלקוח.  ואם בחר בך לקוח לא טוב, בכל זאת אתה מקבל אותו, ולמה?  כי הוא משלם.

הסיבה הכי גרועה לקבל לקוח היא רק כי הוא מסכים לשלם.

 

אם ככה תנהל את העסק שלך - לחכות ללקוח הראשון שמוכן לשלם, ולתת לכל אחד לעבוד איתך, אתה משאיר את כל השליטה בעסק בידי אחרים, במקום בידיים שלך.

מודל הפעולה שלנו, שמבוסס על כלי שיווק מדוייקים, גורם לכך שאתה זה שיבחר את הלקוח, ונראה לך איך לבנות מסלול שמסנן החוצה את הלקוחות הפחות טובים, ומשאיר בפנים את הלקוחות הטובים.

זה דורש סבלנות, ומזה יש לנו בשפע.

בסשנים שלנו ב-״תאוצה עסקית 2020״ נשרטט יחד איתך ״קווים לדמותו״ של הלקוח המושלם, היכן הוא מסתובב, ואיך למשוך אותו אליך - והפעם בוודאות עם כלים אקטיביים כמו פרסום ממומן, דיוור, שיתופי פעולה (אחד הכלים החזקים ביותר) ועוד המון.

המטרה השלישית:  שיהיה לך כיף למכור.

איזה עולם מופלא הוא עולם המכירות.

 

אם לא חשבת כך עד היום, אחרי שלושה ימים איתנו תחשוב ככה בוודאות.

כי ״למכור״ זה בעצם לעשות שירות עצום עבור הלקוחות שלך, ולהראות להם דרך חדשה, בה יחד איתך יגיעו לפסגות חדשות.

אפילו כאן, ממש במילים האלה, אנחנו מוכרים לך, ועושים את זה בהנאה ובמחוייבות - כי הכיף הכי גדול מחכה לנו ממש בקרוב - לפגוש אותך ולשתף אותך באיך למכור בהנאה גדולה.

שיהיה ברור - לא כל אחד אוהב כל סוג של מכירה.  חלק מעולים (ואוהבים) אחד על אחד.  חלק - רק תן להם במה והם ישגשגו.  אחרים - זה לייב או וובינר.  אחרים - עכברי מקלדת שאוהבים לכתוב מיילים ומכתבים ארוכים.  יש מקום לכולם.

במודל הפעולה שלנו אנחנו מזהים מה נכון לך ומה נכון ללקוח שלך - וככה גם אתה וגם הלקוח נהנים בתהליך.  ואם הוא לא מתאים לך (או אתה לו) - בהנאה ללקוח הבא.

אז תתכונן לאמץ לך שלוש מטרות גדולות:

 

להיות זה שבאים אליו אפילו בלי לפרסם,
להיות זה שבוחר בפינצטה את הלקוחות הכי טובים,
ולעשות הכל בהנאה גדולה.

 

כי בלי שזה יהיה מהנה, תמצא דרכים להפסיק, ולא תתמיד.  לעומת זאת, כשנהנים מתמידים גם כשלא הכל הולך חלק, נכון?

הדבר הרביעי:  הרבה קורונה!

המפגש המיוחד שלנו הוא לא ״מסיבת התבכיינות״.

ההפך הגמור למעשה.

המפגש שלנו הוא שלושה ימים של פיתוח מערכת חיסונית בריאה לעסק, ממש כך.

וזה אומר:  להתייחס לתקופה שאנחנו נמצאים בה, ששונה לגמרי מכל מה שהכרנו עד היום.  זוהי תקופה שדורשת מאיתנו לעבוד עם לקוחות בצורה אחרת ממה שהתרגלנו.

אנשים היום זהירים יותר, ובצדק, עם הכסף שלהם - ולכן מי שידע לחדש להם, להסביר להם, להניע אותם - הוא זה שיזכה בעסקה.

תתכונן להיכרות מחודשת עם הלקוח שלך במצב החדש.

 

תתכונן לסשנים שיציבו אותך בעמדה של מי שנותן ללקוח שלך הרבה מאד ביטחון, הרבה מאד הכוונה, מי שממש מוביל אותו (ולא משחרר סיסמאות לאויר כמו הרוב).

הדבר החמישי:  מותר (ואפילו רצוי) להעתיק!

אם היו מבקשים מאיתנו:

 

יניב, אמיר, תנו לנו פירוט מלא של מה אתם עושים, צעד אחר צעד, כדי להשיג תוצאות?  תנו לנו פירוט מלא, צעד אחר צעד, איך אתם מצליחים למשוך אליכם אנשים לדבר כל כך חדשני ולא מוכר כמו ״תאוצה עסקית 2020״?

היינו אומרים:  בשמחה!

ועוד היינו אומרים:  זה ייקח לנו 3 ימים!

אז כן, תתכונן להעתיק מאיתנו, כמה שיותר.

 

נגלה לך בדיוק איך אנחנו חושבים, איך אנחנו מתמודדים עם משברים, איך אנחנו מתכננים, איך אנחנו יוצרים דברים גדולים כאלה, עד כדי כך שתוכל גם אתה לצאת ולחדש.

ומילה לכל מי שעוסק בהדרכה, ייעוץ, אימון וטיפול - לעבוד היום מרחוק דורש הבנה בכלים חדשים ודרכי פעולה חדשות.  למען האמת, שנינו לא נפגשנו פיזית כבר חודשים רבים - ומרימים את אחד הארועים המורכבים ביותר, ויש לנו מה לשתף אותך, יש לנו כבר כל כך הרבה ״קילומטרז׳״ של ייעוץ ואימון ושיתוף פעולה מרחוק - אסור לך להחמיץ את ההזדמנות הזאת!

הדבר השישי:  תתכונן לשאלות מטופשות (וכמה לא)

אנחנו איתך 3 ימים.

ואין הרצאות בכלל, זוכר?  יש סשנים של עבודה אינטראקטיבית, עם לוחות Mural, עם חדרים מפוצלים, עם אורחים מדהימים, עם תוכנית פעולה ומודל פעולה.

ויש עוד דבר:  תשובות לשאלות שלך.

בנינו סשנים מיוחדים שהם הכל סביב שאלות ותשובות איתנו - החל משאלות של מתחילים, ועד השאלות המתקדמות ביותר.

אתה איתנו כדי לצאת עם פתרונות, עם תוכנית מעשית, עם תשובה לכל שאלה.  ותתפלא אולי - את רוב התשובות דווקא תשמע משאלה של מישהו אחר.  אותה שאלה ״טפשית״ תפיל לך את האסימון האחד, שבשבילו היה שווה להגיע לכל 3 הימים.

תתכונן לשאול את עצמך, אותנו ואת החברים שלך בתאוצה עסקית 2020 הרבה שאלות, ולצאת עם התשובות המדוייקות ביותר בשבילך.

הנה טיפ בנושא הזה:  כבר עכשיו, רשום לפניך 3 שאלות גדולות - עצם זה שהגעת עם שאלה מוכנה מגדיל פי כמה את התועלת שתקבל בסשנים איתנו.

הדבר השביעי:  SHOWTIME !

כבר הבנת ש-״תאוצה עסקית 2020״ זה לא אוסף אקראי של הרצאות, או כל מיני מרצים שכל אחד נותן את ״הקטע״ שלו והולך.  כאלה יש הרבה מאד, וזאת לא המטרה שלנו.  ב-״תאוצה עסקית 2020״ מדובר בשלושה ימים שהם שלוש מערכות בהופעה גדולה אחת.

ביום הראשון:  נבין מהי באמת ״תאוצה עסקית״, ואיך ליצור כזאת בתוך העסק שלך.

ביום השני:  נצייד אותך בארגז עצום של כלים - כלים לחשיבה נכונה, למיתוג, לשיווק העסק, למכירה ללקוחות בדרך הקלה ביותר ועוד המון - ממש הדברים שאנחנו משתמשים בהם כל יום להשיג תוצאות לגמרי לא שגרתיות.

ביום השלישי:  נעסוק בהטמעה.  באיך לקחת את כל מה שעברנו וליישם אותו בפועל, כך שתצא עם תוכנית פעולה אמיתית, ולדרך חדשה בעסק שלך.

הנה רק חלק קטן מהנושאים שהכנו בשבילך, חתיכות בפאזל הגדול שנבנה יחד, אותו מודל פעולה שעליו דיברנו כל כך הרבה:

  • המרכיבים של העסקים המצליחים ביותר
     

  • איך להעלות הילוך דווקא כשאחרים מורידים הילוך
     

  • איך ליצור התמדה בעסק
     

  • איך ליצור תאוצה בעסק
     

  • איך להפעיל בצורה המושלמת את הקהל שלך
     

  • איך להיות מותג בתעשיה שלך
     

  • איך למכור בקלות ובהנאה
     

  • איך ליצור את ״שיחת המעלית״ המושלמת
     

  • איך לבנות את תסריט המכירה המדוייק ביותר
     

  • איך למשוך אליך קהל גדול בפייסבוק, אינסטגרם וברשתות החברתיות
     

  • מהן האסטרגיות תוכן הטובות ביותר במיוחד היום
     

  • איך לזהות איתותי קניה מלקוחות
     

  • מה השיטות המצליחות ביותר לפרסום ממומן
     

  • איך בקלות ליצור שיווק אפקטיבי עם וידאו?
     

  • איך ליצור שיתופי פעולה ומנופים בתוך העסק
     

  • ועוד!

בדבר אחד אנחנו בטוחים:  תהיה שונה וגם תרגיש שונה לחלוטין אחרי שלושת הימים המדהימים האלה איתנו, כי תהיה מצוייד בכלים הטובים ביותר שיש, ויותר חשוב - בנחישות עצומה לעשות ולהצליח, בהחלטה לצאת לדרך חדשה ובתוכנית פעולה אמיתית.

מי אנחנו

אז אם לא הכרנו עד היום, נעים להכיר!

הדבר הכי חשוב לדעת עלינו הוא זה:  כל מה שנעביר לך בשלושת הימים של ״תאוצה עסקית 2020״ אלה דברים שלמדנו בשטח.

לשנינו עשרות שנים של נסיון עסקי, עם הצלחות עצומות - גם שלנו אישית וגם עם לקוחות.  כל כך הרבה יועצים ומנטורים יכולים לדבר על ״איך להצליח״, אבל מיעוט מהם באמת היה שם, עבר דרך ארוכה, עבר הרבה כשלונות וגם הרבה הצלחות.

ואחד הדברים שאנחנו מאד גאים בהם הוא שלא רק ברמה האישית הגענו לתוצאות, אלא עזרנו לאורך השנים לאלפי בעלי עסק, וראינו במו עינינו איך העצות וההכוונה שלנו מקבלים תרגום לעשרות אלפי, מאות אלפי וגם מיליוני שקלים של הכנסות בעסקים להם עזרנו.

אמיר הרדוף - מהמנטורים העסקיים הידועים ביותר בישראל, ויזם הייטק מצליח שהקים עם שותפיו את חברת Mediamind, אחת החלוצות בעולם הפרסום המותגי אונליין.  ב-2020 החברה הנפיקה בשווי של מעל 200 מיליון דולר בנאסד״ק, וב-2011 Mediamind נמכרה ב-517 מיליון דולר לחברה אמריקאית גדולה, אחד האקזיטים הגדולים ביותר באותה תקופה של חברת הייטק ישראלית.

בעקבות ההצלחה הגדולה של אמיר בעולם ההייטק, הפך ליועץ מבוקש, בהתחלה לחברות סטארטאפ בעולם הפרסום, ובהמשך למגוון עצום של עסקים, עם דגש על עסקים קטנים בישראל.  לאורך מעל 20 שנה של אמיר בעולם העסקים, אמיר ליווה להצלחה אלפי עסקים באינספור תעשיות, וידוע גם בתור ״המנטור של המנטורים״, כאשר רבים מהמנטורים העסקיים הידועים בישראל היו (ועדיין) תלמידיו של אמיר.

מאז 2006 אמיר הוא המנכ״ל של ״הרדוף ליווי עסקי״, ובמהלך השנים פיתח שלל רב של תוכניות, כנסים גדולים (כולל כאלה של 3 ימים למאות משתתפים), מוצרי הדרכה, קורסים דיגיטליים, תוכניות ליווי, והיום מוביל את מועדון המנויים העסקי !Business Up. בכנס ״תאוצה עסקית 2020״, אמיר יגלה מהי הובלה עסקית אמיתית, איך הופכים להיות מותג בכל תעשיה, איך משיגים את הלקוחות המדוייקים ביותר ואיך יוצרים מנופים גדולים להשגת תוצאות.

ד״ר יניב זייד - ״דוקטור שכנוע״ - מומחה בינלאומי לשכנוע, שיווק, מכירות, פרזנטציה והעברת מסרים.  יניב הוא אחד מהיועצים העסקיים המובילים בישראל, ואחד הסופרים העסקיים הישראלים המצליחים ביותר כיום בעולם, עם כותרים שתורגמו לשפות רבות והפכו לרבי מכר עם מכירות של מאות אלפי עותקים בכל העולם (כולל בארה״ב, סין, הודו, ויאטנם, טייוואן ועוד).  ספריו (יש לו 6 בעברית ו- 4 באנגלית, כולם רבי מכר!) מככבים בין השאר ברשימות רבי המכר של "אמזון" מאז 2012.

יניב ידוע כאחד המומחים העסקיים המובילים, המצליחים והעסוקים בישראל, וליווה עסקית עד היום מעל 1,950 חברות וארגונים בישראל ובחו״ל בתעשיות מגוונות מאוד, כולל בנקים, חברות ביטוח ופיננסים, תקשורת, קוסמטיקה ותרופות, חברות הייטק, נדל״ן, מפעלים וחברות מוצרים, חברות ייעוץ ושירותים, מוסדות אקדמיים, משרדים ממשלתיים, מערכת הביטחון, קופות ובתי חולים, עמותות ומלכ״רים, לשכות מקצועיות ועוד, ובנוסף אלפי עסקים קטנים ובינוניים.

 

יניב ידוע כאחד המומחים הגדולים ביותר בעולם המכירות והשכנוע, ויצר מערכות מכירה מתקדמות שהגדילו את הכנסות לקוחותיו במאות מיליוני שקלים.  הוא עומד מאחורי חלק מתסריטי המכירות המנצחים של ארגונים מוכרים רבים, ביניהם (בישראל) בנק "הפועלים", "מי עדן", "סלקום", "ארומה ישראל" ו-"רהיטי דורון".

 

יניב הוא גם אחד המרצים העסוקים ביותר בארץ ובעולם, עם מעל 2,450 הרצאות וסדנאות שקיים ב-4 יבשות ב-17 השנים האחרונות, אפילו בתקופת הקורונה (בתעריפים של ימים רגילים), ובכנס ״תאוצה עסקית 2020״ יגלה, בין השאר, איך להוביל קהל גדול לאורך זמן, למכור בפני קהל בכל סוג של מעמד מכירה, להיות תמיד רלוונטי ולבנות מותג אישי, ליצור תוכן בכמות ובאיכות ללא תחרות, להניע לפעולה עם כל תוכן, ועוד אינספור שיטות, טיפים וכלים שמעטים מכירים.

 

יניב הוא עו״ד, כלכלן ודוקטור למשפטים בהשכלתו, וחוקר בעל שם עולמי בתחום הרטוריקה המשפטית.  לאחרונה ארגון ״ויקיפדיה״ פנה אל יניב באופן יזום על מנת ליצור עבורו ערך באינדקס המצליח ביותר בעולם של אנשים מוכרים וידועים.

מה גובה ההשקעה

אם הגעת לכאן מספיק מוקדם, או במילים אחרות, למועד ההרשמה המוקדמת, ההשקעה שלך היא 497 ש״ח בלבד, (במקום 1,497 ש״ח, חסכון של 1,000 ש״ח בהרשמה המוקדמת).

כן - 497 ש״ח לכל שלושת ימי הכנס.

למעשה, לקוחות פרטיים שלנו משלמים לנו לשעה בודדת הרבה יותר מזה!  אז לקבל 3 ימים, או 24 שעות עם שנינו, עם כל כך הרבה ידע וכלים ומוטיבציה ותכנון קדימה ועוד... אנחנו משוכנעים שזאת ההשקעה הטובה ביותר בשבילך.

(מאד בקרוב המחיר עולה, כן חשוב לנו לומר זאת, וגם, הוספנו אפשרות לשלושה תשלומים של 197 ש״ח כל אחד למי שמעדיף - ואלה 3 חיובים ב-״פריסה אמריקאית״, שזה אומר 3 חיובים נפרדים, כלומר אין חסימה של מסגרת אשראי)

בואו נדבר אבל על ההשקעה האמיתית - והיא השקעת הזמן שלך.  מדובר בשלושה ימים, וברור לנו שזה זמן רב ויקר.

ולכן המשימה שלנו היא לתת לך מעל ומעבר, לא רק להצדיק את הסכום שאנחנו מבקשים, אלא להצדיק את הזמן היקר שלך.  לתת לך כלים ושיטות פעולה שממש באופן מיידי ייצרו עבורך אלפי שקלים חדשים, עשרות אלפי ואפילו מאות אלפי שקלים, שלא היו שם לפני כן.

״תאוצה עסקית 2020״ הוא כנס שנועד לשלם על ההגעה שלך, ממש כך - ומה זה דורש?  להשקיע מהזמן שלך, להשקיע אנרגיה טובה, להשקיע נחישות ורצינות לספוג המון ידע חדש, ולהיות מוכן ומזומן לצאת איתנו לדרך חדשה.

ועדיין, אנחנו רוצים שתרגיש שאלה ה-497 ש״ח הנכונים ביותר להשקיע, ולכן, קרא הלאה על:

האחריות הבלתי מתפשרת שלנו:

האחריות הבלתי מתפשרת שלנו היא פשוטה מאד, ואומרת כך:

תרשם ותהיה איתנו את כל היום הראשון.  אחר כך, תהיה איתנו עד אמצע היום השני, עד הפסקת הצהריים.  זה אומר - קח חצי מכל הכנס רק כדי לבדוק אותנו.

ואחרי יום וחצי, אם לא תחשוב שהכנס שווה לך פי 30 לפחות ממה ששילמת לנו, פשוט כתוב לנו שאתה מבטל, ותקבל מאיתנו החזר מלא ואדיב, עד השקל האחרון, ואפילו נאמר לך תודה על כך שנתת לנו את ההזדמנות הגדולה להיות איתך ולהציג לך דרך חדשה.

אחריות חזקה היא כבר אחד הדברים שכדאי לך לקחת גם לעסק שלך, וכמו שאנחנו מלמדים, כך אנחנו גם עושים, ועושים זאת בשמחה גדולה.  אין לנו ספק שאחרי יום וחצי תרצה ללכת איתנו הלאה ולבלות איתנו עד סוף היום השלישי של ״תאוצה עסקית 2020״ בו הכל מתחבר לתוכנית פעולה בשבילך.

כן יש לנו בקשה חשובה:  להיות בחדר.  להיות איתנו בהרצאות, בראיונות, בתרגילים הקבוצתיים (נחלק את הקהל גם לקבוצות עבודה, משהו ממש מיוחד), לעשות איתנו את התרגילים, לאתגר את עצמך, להיות אקטיבי.  כי להרשם ואז רוב הזמן לא להיות... זאת תהיה באמת החמצה.

האם תהיה הקלטה?

אחת השאלות הנפוצות ביותר, אז כבר ניתן את התשובה:

לא תהיה הקלטה.

ולמה?  כי הקסם קורה בזמן אמת, לא בהקלטה.  הקסם קורה מרצף של עשיה והשתתפות, צפיה והאזנה, עבודה עם אחרים, ריכוז גדול ב-״כאן ועכשיו״.

שוב - לא מדובר באוסף אקראי של הרצאות, טובות ככל שיהיו (ויהיו!) - אלא בתהליך שלם ועמוק, ואנחנו צריכים אותך איתנו.

רגע... ומה אם אתה יודע שאתה ״חייב״ להפסיד שעה או שעתיים?  התשובה היא - דאג לזה מראש, שלא תפסיד.  הרי לא היית נוסע לכנס של שלושה ימים בידיעה שיש לך באמצע ״סידורים״, נכון?  היית דואג לזה מראש, ואנחנו מצפים ללא פחות מזה.

מה מקבלים (ועוד!)

וואו.  מה מקבלים?

קודם כל - יום שלם על איך ליצור את התופעה הזאת של ״תאוצה״ בעסק - בכל זמן ולבטח בזמנים המאתגרים של היום.  אם יש דבר אחד ששנינו למדנו עם השנים - הוא איך להפוך מצבים מאתגרים להזדמנויות חדשות - וזה יקרה גם לך.

ואז - מקבלים יום שלם שכולו כלים, כלים, כלים - חשיבה נכונה, מיתוג, שיווק, פיתוח קהל, תסריטי מכירה, שיטות מכירה, שיתופי פעולה, רשתות חברתיות, לייבים, וידאו, מה לא?

ואז - יום שלם שכולו הטמעה, יישום, בניית תוכנית ויציאה לדרך חדשה.

ויש עוד!  מרצים אורחים (ששש... עוד סוד כרגע), מאד ידועים, שישתפו בשיטות ההצלחה שלהם, אך ורק לנו, משתתפי ״תאוצה עסקית 2020״.

ויש אפילו עוד!  כדי שאפילו לפני הכנס תכנס לפעולה ותתחיל להיות איתנו בעולם שלנו, יניב הציע לתת במתנה את אחד הספרים הנהדרים שלו - לבחירתך.

פשוט כתוב לנו אחרי ההרשמה איזה ספר תרצה, ונשלח לך אותו, אפילו עם הקדשה אישית מיניב - לך או למי שתבחר.

הנה הם, 3 ספרים שמתוכם תוכל לבחור את המתנה בשבילך:

מה הצעד הבא?

הצעד הבא הוא שלך.

הצעד הבא הוא לשריין מקום, במיוחד כל עוד שאנחנו בהרשמה מוקדמת.  במשותף אנחנו מגיעים להרבה עשרות אלפי אנשים, ויש לנו רק 500 מקומות בחדר.

בקרוב גם המחיר עולה.  והאחריות המלאה עלינו:  בלה איתנו יום וחצי ורק אז החלט סופית - עד כדי כך חשוב לנו שתיתן לעצמך את ההזדמנות הגדולה הזאת!

(ואגב - גם אם תחליט לעזוב מסיבה כלשהיא... שמור את הספר של יניב, מתנה מאיתנו אליך רק על כך שנתת לזה הזדמנות אמיתית).

יוצאים לדרך!  כפתור ההרשמה למטה.  ההרשמה המוקדמת מסתיימת בעוד...

ההרשמה המוקדמת מסתיימת בעוד: