ברוכים הבאים ל-

תאוצה עסקית 2020

10-8 בספטמבר 2020

שלושה ימים מלאים, בהפקת ״זום״ שלא ראיתם כמותה, עם:

ד״ר יניב זייד

עדי אורפז

אמיר הרדוף

ההרשמה המוקדמת מסתיימת בעוד:

האם אתה בעל העסק והיזם שרוצה להעלות הילוך

(דווקא כשכולם מורידים הילוך)?

יש שתי דרכים להתמודד

נכון, אנחנו בתקופה שלא ראינו כמותה הרבה שנים.  תקופה שאצל הרוב המשמעות שלה:  הורדת הילוך.  אז הנה השאלה הכי חשובה לך כבעל עסק:  האם אתה אותו אחד (או אחת!) שרוצה להעלות הילוך, דווקא עכשיו, דווקא היום?

אם כן, הגעת למקום הנכון, ונספר לך על הזדמנות מאד מיוחדת לעשות בדיוק את זה - להאיץ את העסק שלך קדימה, בארוע יוצא דופן של 3 ימים מלאים, עם מאות בעלי עסק נחושים כמוך להצליח.

יש היום בדיוק שתי דרכים להתמודד, והבחירה בידיים שלך:

הדרך הראשונה היא זו שהרוב בוחרים בה, והיא ״לחכות לזמנים טובים יותר״.  כן, כך פועלים רוב האנשים.  פתאום בתקופה קשה יותר, הבחירה של הרוב היא להתכנס בתוך עצמם ולנסות פשוט ״לשרוד״.

הנסיון הזה לשרוד מוביל לכך שבמקום ליצור מציאות חדשה, הם עסוקים בלהמנע.  להמנע מלחדש, להמנע מליצור, להמנע מלצמוח.

זאת הגישה בה אנשים מתמקדים ב-״לא להפסיד״, במקום בלהתמקד בלנצח.

בחן את עצמך:  האם הדרך שלך היא הדרך הנכונה להתמודד?

אם אתה כמונו, אתה מסתכל על הדברים לגמרי אחרת.

אם אתה כמונו, אתה מחפש הזדמנויות, היכן שאחרים מנסים לשרוד.

ולכן כל כך חשוב שתגיע ותבלה איתנו שלושה ימים מלאים.  נראה לך ממש, צעד אחר צעד, איך ליצור תאוצה עצומה בעסק שלך, בכל זמן שהוא, נצייד אותך בכלים יוצאי דופן, שמייצרים לנו, וגם ללקוחות שלנו שוב ושוב (ושוב) את התוצאות הגדולות ביותר, ונוציא אותך לדרך אחרי 3 ימים עם תוכנית פעולה ברורה להגשים את הפוטנציאל האמיתי שגלום בך ובעסק שלך.

האמת היא, שלקיים כנס כזה, בשידור חי, למאות אנשים, עם אולפן שידור מקצועי, עם הפקה ברמה בינלאומית של טלוויזיה מסחרית (וממספר מוקדים בעולם) עם מיטב המורים והמנטורים, ועוד שלושה ימים שלמים, מהבוקר ועד הערב - זה בעצמו דבר שהוא כל כך בלתי רגיל בתקופה שלנו... ודווקא בגלל זה אנחנו כל כך מתלהבים!

הנה הזדמנות לעשות משהו אחר, משהו שיוציא אותך לדרך חדשה לחלוטין, עם חוויה שונה מכל מה שיצא לך לראות עד היום - והכל בצורה הכי זמינה שיש היום - בשידור לייב של 3 ימים רצופים, לא משנה אם אתה בארץ או בכל מקום אחר בעולם.

מה הכנו בשבילך?

אז קודם כל, משהו מאד חשוב להבין על ״תאוצה עסקית 2020״:

זהו לא אוסף אקראי של הרצאות, או כל מיני מרצים שכל אחד נותן את ״הקטע״ שלו והולך.  כאלה יש הרבה מאד, וזאת לא המטרה שלנו.  ב-״תאוצה עסקית 2020״ מדובר בשלושה ימים של תהליך שלם ומיוחד.

ביום הראשון:  נבין מהי באמת ״תאוצה עסקית״, ואיך ליצור כזאת בתוך העסק שלך.

ביום השני:  נצייד אותך בארגז עצום של כלים - כלים לחשיבה נכונה, למיתוג, לשיווק העסק, למכירה ללקוחות בדרך הקלה ביותר ועוד המון - ממש הדברים שאנחנו משתמשים בהם כל יום להשיג תוצאות לגמרי לא שגרתיות.

ביום השלישי:  נעסוק בהטמעה.  באיך לקחת את כל מה שעברנו וליישם אותו בפועל, כך שתצא עם תוכנית פעולה אמיתית, ולדרך חדשה בעסק שלך.

הנה רק חלק קטן מהנושאים שהכנו בשבילך:

 • המרכיבים של העסקים המצליחים ביותר
   

 • איך להעלות הילוך דווקא כשאחרים מורידים הילוך
   

 • איך ליצור התמדה בעסק
   

 • איך ליצור תאוצה בעסק
   

 • איך להפעיל בצורה המושלמת את הקהל שלך
   

 • איך להיות מותג בתעשיה שלך
   

 • איך למכור בקלות ובהנאה
   

 • איך ליצור את ״שיחת המעלית״ המושלמת
   

 • איך לבנות את תסריט המכירה המדוייק ביותר
   

 • איך למשוך אליך קהל גדול בפייסבוק, אינסטגרם וברשתות החברתיות
   

 • מהן האסטרגיות תוכן הטובות ביותר במיוחד היום
   

 • איך לזהות איתותי קניה מלקוחות
   

 • מה השיטות המצליחות ביותר לפרסום ממומן
   

 • איך בקלות ליצור שיווק אפקטיבי עם וידאו?
   

 • איך ליצור שיתופי פעולה ומנופים בתוך העסק
   

 • ועוד!

בדבר אחד אנחנו בטוחים:  תהיה שונה וגם תרגיש שונה לחלוטין אחרי שלושת הימים המדהימים האלה איתנו, כי תהיה מצוייד בכלים הטובים ביותר שיש, ויותר חשוב - בנחישות עצומה לעשות ולהצליח, בהחלטה לצאת לדרך חדשה. 

מי אנחנו

אז אם לא הכרנו עד היום, נעים להכיר!

הדבר הכי חשוב לדעת עלינו הוא זה:  כל מה שנעביר לך בשלושת הימים של ״תאוצה עסקית 2020״ אלה דברים שלמדנו בשטח.

לשלושתנו עשרות שנים של נסיון עסקי, עם הצלחות עצומות - גם שלנו אישית וגם עם לקוחות.  כל כך הרבה יועצים ומנטורים יכולים לדבר על ״איך להצליח״, אבל מיעוט מהם באמת היה שם, עבר דרך ארוכה, עבר הרבה כשלונות וגם הרבה הצלחות.

ואחד הדברים שאנחנו מאד גאים בהם הוא שלא רק ברמה האישית הגענו לתוצאות, אלא עזרנו לאורך השנים לאלפי בעלי עסק, וראינו במו עינינו איך העצות וההכוונה שלנו מקבלים תרגום לעשרות אלפי, מאות אלפי וגם מיליוני שקלים של הכנסות בעסקים להם עזרנו.

אמיר הרדוף - מהמנטורים העסקיים הידועים ביותר בישראל, ויזם הייטק מצליח שהקים עם שותפיו את חברת Mediamind, אחת החלוצות בעולם הפרסום המותגי אונליין.  ב-2020 החברה הנפיקה בשווי של מעל 200 מיליון דולר בנאסד״ק, וב-2011 Mediamind נמכרה ב-517 מיליון דולר לחברה אמריקאית גדולה, אחד האקזיטים הגדולים ביותר באותה תקופה של חברת הייטק ישראלית.

בעקבות ההצלחה הגדולה של אמיר בעולם ההייטק, הפך ליועץ מבוקש, בהתחלה לחברות סטארטאפ בעולם הפרסום, ובהמשך למגוון עצום של עסקים, עם דגש על עסקים קטנים בישראל.  לאורך מעל 20 שנה של אמיר בעולם העסקים, אמיר ליווה להצלחה אלפי עסקים באינספור תעשיות, וידוע גם בתור ״המנטור של המנטורים״, כאשר רבים מהמנטורים העסקיים הידועים בישראל היו (ועדיין) תלמידיו של אמיר.

מאז 2006 אמיר הוא המנכ״ל של ״הרדוף ליווי עסקי״, ובמהלך השנים פיתח שלל רב של תוכניות, כנסים גדולים (כולל כאלה של 3 ימים למאות משתתפים), מוצרי הדרכה, קורסים דיגיטליים, תוכניות ליווי, והיום מוביל את מועדון המנויים העסקי !Business Up. בכנס ״תאוצה עסקית 2020״, אמיר יגלה מהי הובלה עסקית אמיתית, איך הופכים להיות מותג בכל תעשיה, איך משיגים את הלקוחות המדוייקים ביותר ואיך יוצרים מנופים גדולים להשגת תוצאות.

עדי אורפז - אחת המאמנות העסקיות המובילות בישראל, עם נסיון של עשרות שנים בפיתוח עסקים במגוון גדול של תעשיות ברחבי העולם כולו.  עדי ידועה כמי שעושה מה שמיעוט מסוגל לו בעולם האימון - לשלב אימון ברמה הגבוהה ביותר עם הכנסות גבוהות ושבירת כל החסמים הקשורים לכסף.

ב-14 השנים האחרונות עדי אימנה והקימה צוותים ברחבי העולם, כולל בישראל, קנדה, דרום אמריקה, אירופה, רוסיה, אוקראינה, תורכיה, יפן, אסיה, ברזיל, אוסטרליה, דרום אפריקה וקניה, עם הדרכות, הרצאות ואימונים, ומכירות כוללות במעל 146,400,000 ש״ח (לא טעינו במספר האפסים - מעל 146 מיליון ש״ח).

עדי היא יוצרת המודל האימוני ״משולש האני״ (שגם תלמד בכנס), שמכניס באופן מדוייק להפליא בעלי עסק למיינדסט של בטחון עצמי שפורץ כל מחסום.  בכנס ״תאוצה עסקית 2020״ עדי תגלה באופן מדוייק איך לכוון את עצמך להצלחה טבעית, ולכוון את ההצלחה אליך.

ד״ר יניב זייד - ״דוקטור שכנוע״ - מומחה בינלאומי לשכנוע, שיווק, מכירות, פרזנטציה והעברת מסרים.  יניב הוא אחד מהיועצים העסקיים המובילים בישראל, ואחד הסופרים העסקיים הישראלים המצליחים ביותר כיום בעולם, עם כותרים שתורגמו לשפות רבות והפכו לרבי מכר עם מכירות של מאות אלפי עותקים בכל העולם (כולל בארה״ב, סין, הודו, ויאטנם, טייוואן ועוד).  ספריו (יש לו 6 בעברית ו- 4 באנגלית, כולם רבי מכר!) מככבים בין השאר ברשימות רבי המכר של "אמזון" מאז 2012.

יניב ידוע כאחד המומחים העסקיים המובילים, המצליחים והעסוקים בישראל, וליווה עסקית עד היום מעל 1,950 חברות וארגונים בישראל ובחו״ל בתעשיות מגוונות מאוד, כולל בנקים, חברות ביטוח ופיננסים, תקשורת, קוסמטיקה ותרופות, חברות הייטק, נדל״ן, מפעלים וחברות מוצרים, חברות ייעוץ ושירותים, מוסדות אקדמיים, משרדים ממשלתיים, מערכת הביטחון, קופות ובתי חולים, עמותות ומלכ״רים, לשכות מקצועיות ועוד, ובנוסף אלפי עסקים קטנים ובינוניים.

 

יניב ידוע כאחד המומחים הגדולים ביותר בעולם המכירות והשכנוע, ויצר מערכות מכירה מתקדמות שהגדילו את הכנסות לקוחותיו במאות מיליוני שקלים.  הוא עומד מאחורי חלק מתסריטי המכירות המנצחים של ארגונים מוכרים רבים, ביניהם (בישראל) בנק "הפועלים", "מי עדן", "סלקום", "ארומה ישראל" ו-"רהיטי דורון".

 

יניב הוא גם אחד המרצים העסוקים ביותר בארץ ובעולם, עם מעל 2,450 הרצאות וסדנאות שקיים ב-4 יבשות ב-17 השנים האחרונות, אפילו בתקופת הקורונה (בתעריפים של ימים רגילים), ובכנס ״תאוצה עסקית 2020״ יגלה, בין השאר, איך להוביל קהל גדול לאורך זמן, למכור בפני קהל בכל סוג של מעמד מכירה, להיות תמיד רלוונטי ולבנות מותג אישי, ליצור תוכן בכמות ובאיכות ללא תחרות, להניע לפעולה עם כל תוכן, ועוד אינספור שיטות, טיפים וכלים שמעטים מכירים.

 

לאחרונה ארגון ״ויקיפדיה״ פנה אל יניב באופן יזום על מנת ליצור עבורו ערך באינדקס המצליח ביותר בעולם של אנשים מוכרים וידועים.

מה גובה ההשקעה

אם הגעת לכאן מספיק מוקדם, או במילים אחרות, למועד ההרשמה המוקדמת, ההשקעה שלך היא 497 ש״ח בלבד, (במקום 1,497 ש״ח, חסכון של 1,000 ש״ח בהרשמה המוקדמת).

כן - 497 ש״ח לכל שלושת ימי הכנס.

למעשה, לקוחות פרטיים שלנו משלמים לנו לשעה בודדת הרבה יותר מזה!  אז לקבל 3 ימים, או 24 שעות עם שלושתנו, עם כל כך הרבה ידע וכלים ומוטיבציה ותכנון קדימה ועוד... אנחנו משוכנעים שזאת ההשקעה הטובה ביותר בשבילך.

(מאד בקרוב המחיר עולה, כן חשוב לנו לומר זאת, וגם, הוספנו אפשרות לשלושה תשלומים של 197 ש״ח כל אחד למי שמעדיף - ואלה 3 חיובים ב-״פריסה אמריקאית״, שזה אומר 3 חיובים נפרדים, כלומר אין חסימה של מסגרת אשראי)

בואו נדבר אבל על ההשקעה האמיתית - והיא השקעת הזמן שלך.  מדובר בשלושה ימים, וברור לנו שזה זמן רב ויקר.

ולכן המשימה שלנו היא לתת לך מעל ומעבר, לא רק להצדיק את הסכום שאנחנו מבקשים, אלא להצדיק את הזמן היקר שלך.  לתת לך כלים ושיטות פעולה שממש באופן מיידי ייצרו עבורך אלפי שקלים חדשים, עשרות אלפי ואפילו מאות אלפי שקלים, שלא היו שם לפני כן.

״תאוצה עסקית 2020״ הוא כנס שנועד לשלם על ההגעה שלך, ממש כך - ומה זה דורש?  להשקיע מהזמן שלך, להשקיע אנרגיה טובה, להשקיע נחישות ורצינות לספוג המון ידע חדש, ולהיות מוכן ומזומן לצאת איתנו לדרך חדשה.

ועדיין, אנחנו רוצים שתרגיש שאלה ה-497 ש״ח הנכונים ביותר להשקיע, ולכן, קרא הלאה על:

האחריות הבלתי מתפשרת שלנו:

האחריות הבלתי מתפשרת שלנו היא פשוטה מאד, ואומרת כך:

תרשם ותהיה איתנו את כל היום הראשון.  אחר כך, תהיה איתנו עד אמצע היום השני, עד הפסקת הצהריים.  זה אומר - קח חצי מכל הכנס רק כדי לבדוק אותנו.

ואחרי יום וחצי, אם לא תחשוב שהכנס שווה לך פי 30 לפחות ממה ששילמת לנו, פשוט כתוב לנו שאתה מבטל, ותקבל מאיתנו החזר מלא ואדיב, עד השקל האחרון, ואפילו נאמר לך תודה על כך שנתת לנו את ההזדמנות הגדולה להיות איתך ולהציג לך דרך חדשה.

אחריות חזקה היא כבר אחד הדברים שכדאי לך לקחת גם לעסק שלך, וכמו שאנחנו מלמדים, כך אנחנו גם עושים, ועושים זאת בשמחה גדולה.  אין לנו ספק שאחרי יום וחצי תרצה ללכת איתנו הלאה ולבלות איתנו עד סוף היום השלישי של ״תאוצה עסקית 2020״ בו הכל מתחבר לתוכנית פעולה בשבילך.

כן יש לנו בקשה חשובה:  להיות בחדר.  להיות איתנו בהרצאות, בראיונות, בתרגילים הקבוצתיים (נחלק את הקהל גם לקבוצות עבודה, משהו ממש מיוחד), לעשות איתנו את התרגילים, לאתגר את עצמך, להיות אקטיבי.  כי להרשם ואז רוב הזמן לא להיות... זאת תהיה באמת החמצה.

האם תהיה הקלטה?

אחת השאלות הנפוצות ביותר, אז כבר ניתן את התשובה:

לא תהיה הקלטה.

ולמה?  כי הקסם קורה בזמן אמת, לא בהקלטה.  הקסם קורה מרצף של עשיה והשתתפות, צפיה והאזנה, עבודה עם אחרים, ריכוז גדול ב-״כאן ועכשיו״.

שוב - לא מדובר באוסף אקראי של הרצאות, טובות ככל שיהיו (ויהיו!) - אלא בתהליך שלם ועמוק, ואנחנו צריכים אותך איתנו.

רגע... ומה אם אתה יודע שאתה ״חייב״ להפסיד שעה או שעתיים?  התשובה היא - דאג לזה מראש, שלא תפסיד.  הרי לא היית נוסע לכנס של שלושה ימים בידיעה שיש לך באמצע ״סידורים״, נכון?  היית דואג לזה מראש, ואנחנו מצפים ללא פחות מזה.

מה מקבלים (ועוד!)

וואו.  מה מקבלים?

קודם כל - יום שלם על איך ליצור את התופעה הזאת של ״תאוצה״ בעסק - בכל זמן ולבטח בזמנים המאתגרים של היום.  אם יש דבר אחד ששלושתנו למדנו עם השנים - הוא איך להפוך מצבים מאתגרים להזדמנויות חדשות - וזה יקרה גם לך.

ואז - מקבלים יום שלם שכולו כלים, כלים, כלים - חשיבה נכונה, מיתוג, שיווק, פיתוח קהל, תסריטי מכירה, שיטות מכירה, שיתופי פעולה, רשתות חברתיות, לייבים, וידאו, מה לא?

ואז - יום שלם שכולו הטמעה, יישום, בניית תוכנית ויציאה לדרך חדשה.

ויש עוד!  מרצים אורחים (ששש... עוד סוד כרגע), מאד ידועים, שישתפו בשיטות ההצלחה שלהם, אך ורק לנו, משתתפי ״תאוצה עסקית 2020״.

ויש אפילו עוד!  כדי שאפילו לפני הכנס תכנס לפעולה ותתחיל להיות איתנו בעולם שלנו, יניב הציע לתת במתנה את אחד הספרים הנהדרים שלו - לבחירתך.

פשוט כתוב לנו אחרי ההרשמה איזה ספר תרצה, ונשלח לך אותו, אפילו עם הקדשה אישית מיניב - לך או למי שתבחר.

הנה הם, 3 ספרים שמתוכם תוכל לבחור את המתנה בשבילך:

מה הצעד הבא?

הצעד הבא הוא שלך.

הצעד הבא הוא לשריין מקום, במיוחד כל עוד שאנחנו בהרשמה מוקדמת.  במשותף אנחנו מגיעים להרבה עשרות אלפי אנשים, ויש לנו רק 500 מקומות בחדר.

בקרוב גם המחיר עולה.  והאחריות המלאה עלינו:  בלה איתנו יום וחצי ורק אז החלט סופית - עד כדי כך חשוב לנו שתיתן לעצמך את ההזדמנות הגדולה הזאת!

(ואגב - גם אם תחליט לעזוב מסיבה כלשהיא... שמור את הספר של יניב, מתנה מאיתנו אליך רק על כך שנתת לזה הזדמנות אמיתית).

יוצאים לדרך!  כפתור ההרשמה למטה.  ההרשמה המוקדמת מסתיימת בעוד...

ההרשמה המוקדמת מסתיימת בעוד: