top of page

"תאוצה עסקית 2020"

הגרסה הדיגיטלית המלאה, עם:

yaniv-zaid-profile.jpg

ד״ר יניב זייד

PHOTO-2019-10-20-13-53-40.jpg

אמיר הרדוף

התהליך המלא שהעברנו במשך 3 ימים, אצלך בגישה מיידית, עם מעל 25 שעות של הדרכות!

האם אתה בעל העסק והיזם שרוצה להעלות הילוך

(דווקא כשכולם מורידים הילוך)?

אם זה אתה, ״תאוצה עסקית 2020״ נועד בדיוק בשבילך.

במשך 3 ימים, 200 בעלי עסק בילו איתנו, מהבוקר עד הערב, בתהליך מדהים של תכנון הצעדים הבאים המדוייקים ביותר בעסקים שלהם - החל מהבנת מהו העסק המושלם, מיהו הלקוח המושלם ואיך מעבירים את המסר בצורה המדוייקת ביותר, מהו התוכן המושלם לבנות עולם שלם של מיתוג ושיווק, ואיך ליצור מכירה מושלמת.

אל שלושת הימים המופלאים האלה הבאנו גם אורחים מקשת עסקית רחבה ביותר, שתרמו מנסיונם העצום, שמבוסס על הצלחות גדולות, גם בתקופות מאתגרות באופן יוצא דופן.

עכשיו התור שלך.

לזמן מוגבל, אנחנו משחררים את כל הקלטות ״תאוצה עסקית 2020״ בהשקעה ממש סמלית - עם מעל 25 שעות של תוכן שעתידות לשים אותך ואת העסק שלך על מסלול חדש לחלוטין.

מה כלול ב-״תאוצה עסקית 2020״ - הגרסה הדיגיטלית

אז הנה, כל מה שכלול:

ראשית, הקלטות הכנס עצמו - הנה תקציר כל שלושת הימים:

היום הראשון.jpg
היום השני.jpg
היום השלישי.jpg

וזה לא הכל!

כל מי שרוכש את הקלטות ״תאוצה עסקית 2020״ מקבל מאיתנו עוד שלושה בונוסים גדולים:

בונוס מס׳ 1:  הקורס שלנו ״רב מכר״ - הכל על כתיבה ושיווק של ספרים, בשווי 1,497 ש״ח.

זוהי סדנה שהעברנו יחד, ושבעקבותיה המשתתפים כתבו ספרים והוציאו אותם, עם הוצאות ספרים וגם בהוצאות פרטיות.  לכל מי שחלם אי-פעם להוציא ספר, זוהי הדרכה שמראה צעד אחר צעד איך עושים זאת, ואיך משתמשים בספר ככלי שיווקי.  בנוסף, הקורס כולל חוזים אמיתיים עם הוצאות ספרים, ודגש על מה חשוב לשים לב כשיוצאים לדרך עם הוצאה.

Bestseller banner.jpg

בונוס מס׳ 2:  אחד מרבי המכר של ד״ר יניב זייד:

לכל מי שיצטרף אלינו, יניב נותן במתנה את אחד הספרים הנהדרים שלו - לבחירתך.  פשוט כתוב לנו אחרי ההרשמה איזה ספר תרצה, ונשלח לך אותו, אפילו עם הקדשה אישית מיניב - לך או למי שתבחר.

הנה הם, 3 ספרים שמתוכם תוכל לבחור את המתנה בשבילך:

Screen Shot 2020-07-20 at 21.45.52.png
Screen Shot 2020-07-20 at 21.44.38.png
Screen Shot 2020-07-20 at 21.46.22.png

בונוס מס׳ 3:  חודש מתנה במועדון !Business Up של אמיר הרדוף, בשווי 597 ש״ח.

זהו מועדון המנויים של אמיר, בו אמיר מעביר כל שבוע הדרכות ועונה באופן אישי על כל שאלה עסקית שהיא.  בנוסף, המועדון כולל אוסף עצום של הדרכות של אמיר, שעות רבות על שיווק, מכירות, כתיבה שיווקית, מיתוג עסקי, רשימות תפוצה, פרסום ממומן ועוד, בשווי כולל של עשרות אלפי שקלים.

את החודש הראשון אתה מקבל במתנה, ואם תבחר להמשיך, ההשקעה החודשית היא 597 ש״ח בלבד, להמשיך לקבל הדרכה צמודה לעסק שלך!

BU logo.jpg

מי אנחנו ומי עוד איתנו ב-״תאוצה עסקית 2020״

אז אם לא הכרנו עד היום, נעים להכיר!

הדבר הכי חשוב לדעת עלינו הוא זה:  כל מה ששיתפנו בשלושת הימים של ״תאוצה עסקית 2020״ אלה דברים שלמדנו בשטח.

לשנינו עשרות שנים של נסיון עסקי, עם הצלחות עצומות - גם שלנו אישית וגם עם לקוחות.  כל כך הרבה יועצים ומנטורים יכולים לדבר על ״איך להצליח״, אבל מיעוט מהם באמת היה שם, עבר דרך ארוכה, עבר הרבה כשלונות וגם הרבה הצלחות.

ואחד הדברים שאנחנו מאד גאים בהם הוא שלא רק ברמה האישית הגענו לתוצאות, אלא עזרנו לאורך השנים לאלפי בעלי עסק, וראינו במו עינינו איך העצות וההכוונה שלנו מקבלים תרגום לעשרות אלפי, מאות אלפי וגם מיליוני שקלים של הכנסות בעסקים להם עזרנו.

hardof day 3 album (209 of 285).JPG

אמיר הרדוף - מהמנטורים העסקיים הידועים ביותר בישראל, ויזם הייטק מצליח שהקים עם שותפיו את חברת Mediamind, אחת החלוצות בעולם הפרסום המותגי אונליין.  ב-2020 החברה הנפיקה בשווי של מעל 200 מיליון דולר בנאסד״ק, וב-2011 Mediamind נמכרה ב-517 מיליון דולר לחברה אמריקאית גדולה, אחד האקזיטים הגדולים ביותר באותה תקופה של חברת הייטק ישראלית.

בעקבות ההצלחה הגדולה של אמיר בעולם ההייטק, הפך ליועץ מבוקש, בהתחלה לחברות סטארטאפ בעולם הפרסום, ובהמשך למגוון עצום של עסקים, עם דגש על עסקים קטנים בישראל.  לאורך מעל 20 שנה של אמיר בעולם העסקים, אמיר ליווה להצלחה אלפי עסקים באינספור תעשיות, וידוע גם בתור ״המנטור של המנטורים״, כאשר רבים מהמנטורים העסקיים הידועים בישראל היו (ועדיין) תלמידיו של אמיר.

מאז 2006 אמיר הוא המנכ״ל של ״הרדוף ליווי עסקי״, ובמהלך השנים פיתח שלל רב של תוכניות, כנסים גדולים (כולל כאלה של 3 ימים למאות משתתפים), מוצרי הדרכה, קורסים דיגיטליים, תוכניות ליווי, והיום מוביל את מועדון המנויים העסקי !Business Up. בכנס ״תאוצה עסקית 2020״, אמיר גילה צעד אחר צעד מהי הובלה עסקית אמיתית, איך הופכים להיות מותג בכל תעשיה, איך משיגים את הלקוחות המדוייקים ביותר ואיך יוצרים מנופים גדולים להשגת תוצאות.

תמונה 1 של יניב זייד מרצה בהיכל מנורה.jp

ד״ר יניב זייד - ״דוקטור שכנוע״ - מומחה בינלאומי לשכנוע, שיווק, מכירות, פרזנטציה והעברת מסרים.  יניב הוא אחד מהיועצים העסקיים המובילים בישראל, ואחד הסופרים העסקיים הישראלים המצליחים ביותר כיום בעולם, עם כותרים שתורגמו לשפות רבות והפכו לרבי מכר עם מכירות של מאות אלפי עותקים בכל העולם (כולל בארה״ב, סין, הודו, ויאטנם, טייוואן ועוד).  ספריו (יש לו 6 בעברית ו- 4 באנגלית, כולם רבי מכר!) מככבים בין השאר ברשימות רבי המכר של "אמזון" מאז 2012.

יניב ידוע כאחד המומחים העסקיים המובילים, המצליחים והעסוקים בישראל, וליווה עסקית עד היום מעל 1,950 חברות וארגונים בישראל ובחו״ל בתעשיות מגוונות מאוד, כולל בנקים, חברות ביטוח ופיננסים, תקשורת, קוסמטיקה ותרופות, חברות הייטק, נדל״ן, מפעלים וחברות מוצרים, חברות ייעוץ ושירותים, מוסדות אקדמיים, משרדים ממשלתיים, מערכת הביטחון, קופות ובתי חולים, עמותות ומלכ״רים, לשכות מקצועיות ועוד, ובנוסף אלפי עסקים קטנים ובינוניים.

 

יניב ידוע כאחד המומחים הגדולים ביותר בעולם המכירות והשכנוע, ויצר מערכות מכירה מתקדמות שהגדילו את הכנסות לקוחותיו במאות מיליוני שקלים.  הוא עומד מאחורי חלק מתסריטי המכירות המנצחים של ארגונים מוכרים רבים, ביניהם (בישראל) בנק "הפועלים", "מי עדן", "סלקום", "ארומה ישראל" ו-"רהיטי דורון".

 

יניב הוא גם אחד המרצים העסוקים ביותר בארץ ובעולם, עם מעל 2,450 הרצאות וסדנאות שקיים ב-4 יבשות ב-17 השנים האחרונות, אפילו בתקופת הקורונה (בתעריפים של ימים רגילים), ובכנס ״תאוצה עסקית 2020״ יגלה, בין השאר, איך להוביל קהל גדול לאורך זמן, למכור בפני קהל בכל סוג של מעמד מכירה, להיות תמיד רלוונטי ולבנות מותג אישי, ליצור תוכן בכמות ובאיכות ללא תחרות, להניע לפעולה עם כל תוכן, ועוד אינספור שיטות, טיפים וכלים שמעטים מכירים.

 

יניב הוא עו״ד, כלכלן ודוקטור למשפטים בהשכלתו, וחוקר בעל שם עולמי בתחום הרטוריקה המשפטית.  לאחרונה ארגון ״ויקיפדיה״ פנה אל יניב באופן יזום על מנת ליצור עבורו ערך באינדקס המצליח ביותר בעולם של אנשים מוכרים וידועים.

ויחד איתנו:  7 אורחים מדהימים !

רוצה לדעת איך משיגים תוצאות גדולות?

אז אתה לא היחיד.  כל מי שמצטרף להדרכות שלנו רוצה תוצאות גדולות, וזה לא סוד שגם אנחנו רוצים את התוצאות הגדולות.

עם כל כך הרבה אנרגיה שמושקעת בעסק שלך, למה כל זה נועד?  כמובן - לתוצאות גדולות.

דבר אחד למדנו היטב עם השנים, בדיוק בנושא הזה:  הדרך הבדוקה לתוצאות גדולות היא לעקוב אחר ההצלחה... של אחרים.

בדיוק כמו שאתה מגיע אלינו, לקבל את שלושת הימים האלה כדי להצטייד בכלים הכי טובים שלנו, כך גם אנחנו עושים - לומדים מהטובים ביותר ללא הפסקה.

ולכן - גם מביאים אליך את הטובים ביותר!

ובאמת, ל-״תאוצה עסקית 2020״ הבאנו אורחים מדהימים, שמביאים נסיון חיים עצום ושיטות פעולה חדשות ושונות שעובדות ממש היום.

הנה הם, 7 האורחים הנפלאים שהיו איתנו ב-״תאוצה עסקית 2020״:

חלי ממן.jpg

חלי ממן, ״כוהנת הבריאות״ של ישראל!
 

מי שהקימה "בעשר אצבעות" אימפריית דיאטות והרזיה שמונה כיום 400 (!) קבוצות הרזייה בישראל, פעילות בינלאומית וסדנאות בכל העולם, מותג מוצרי בריאות על שמה, הנחייה של תוכניות טלוויזיה ורדיו מצליחות, קורסים אונליין ופעילות דיגיטלית ענפה, מגיעה לראיון מרתק ב-״תאוצה עסקית 2020״.
 
חלי שיתפה איך הגיעה לישראל, בחורה צעירה שחזרה לבדה מארה"ב, עם הרבה ספקות וחששות וללא תמיכה של המשפחה והקימה מותג אישי בינלאומי מצליח, וזאת ללא כל נסיון קודם.  היום המשפחה כולה חזרה לישראל בעקבותיה ועובדת באימפריה של חלי.

יותר מזה, חלי סיפרה על האופן המיוחד שבו היא חושבת ופועלת ואיך תוך מספר חודשים ספורים בתקופת הקורונה היא שינתה את הפעילות שלה מקצה לקצה - ממאות קבוצות וסדנאות פרונטליות לפעילות דיגיטלית מלאה!
 
זאת הזדמנות יוצאת דופן לפגוש אישה יוצאת דופן שפרצה כל ״תקרת זכוכית״ אפשרית, מנהלת חברה בפריסה ארצית, והכל מהפריפריה הרחוקה (גרה בעכו כבר 25 שנה), ושללא כל תואר והכשרה ״אקדמאית״ בתחום התזונה מנהלת את אחת מחברות הבריאות והתזונה המצליחות בישראל!

עינת שרוף.jpg

עינת שרוף, מלכת

ה-״שירה בציבור״ הישראלית!
 

מי שהקימה אימפריית שירה בציבור של ממש, שכוללת מאות הופעות, גם בארץ, (החל מקהלים קטנים ועד קיסריה!) וגם בחו״ל, הגיעה גם היא ל-״תאוצה עסקית 2020״!

בקריירה של עינת פרסומות, סרטים, סדרות, תוכניות רדיו וטלוויזיה מצליחות, דיסקים שנמכרו במעל 50,000 עותקים, ועוד.

בראיון עם עינת, היא שיתפה אותנו בדרך האמיתית שלה, איך היתה ההתחלה, איך עלה כל הרעיון של ״שירה בציבור״, המהמורות שבדרך להצלחה הגדולה, שיעורים מהחיים האמיתיים, כולל איך היא פועלת היום וממציאה את עצמה מחדש בתקופה הנוכחית, בה אין הופעות מול קהלים גדולים.

 

עינת תספר על ההתאמה המדהימה שלה לקהל, איך מושכים אותו לשיתוף פעולה, אפילו מפורסמים ובכירים - הבנה אמיתית של מה מניע אנשים מבפנים.

 

במפגש המיוחד עם עינת, תגלה חשיבה אחרת, נדיבות, עוצמה והעצמה, והמון המון שמחה! 

דן שפירא.jpeg

דן שפירא

מהשחקנים והיוצרים המצליחים בישראל

איזו הזדמנות!

 

לראות בפעולה את אחד השחקנים והיוצרים המצליחים בישראל - תיאטרון, קולנוע, טלוויזיה, מופעים, שירה, הנחיה, כתיבה ותרגום, פרסומות וקריינות - הקריירה האומנותית של דן שפירא היא בין העשירות והמגוונות בארץ.

 

לאחר שסיים בהצטיינות את חוג התיאטרון והמשחק באוניברסיטת תל אביב, וגם 12 שנות לימוד של מוסיקה קלאסית ושירות בלהקת חיל האויר, דן השיג תפקיד אחר תפקיד, וזכה בפרסים מוערכים ביותר (פרס ״הצגת השנה״ על "הכיתה שלנו״, פרס השחקן המבטיח של טקס פרסי האקדמיה על ״אקווס״ ופרסי שחקן מצטיין של תיאטרון הקאמרי על תפקידיו ב-״ציד המכשפות״ ו-״תיקון״).

לדן יכולות במגוון עצום של ז׳אנרים, החל מתיאטרון שייקספירי ותפקידים דרמטיים וקומיים בסדרות טלוויזיוניות כמו ״עספור״, ״מסודרים״ ו-״המדרשה״ ועד יצירה עצמאית שלו כמו ההצגה ״אויב הציבור״ והמופע ״מסע ישראלי״.  כיום דן משחק בתיאטרון הקאמרי בהצגה ״לילה בפריז״ ומנחה תוכנית טלוויזיה חדשה, ״להיות ראשון״, בערוץ הידברות בנושא פיתוח המודעות והחשיבה בראייה יהודית.

בכנס ״תאוצה עסקית 2020״ דן שיתף בדרך שלו ליצירה עצמאית ועל אימון המוח לחשיבה מקדמת, ובנוסף לכל - ניתח יחד איתנו סרטונים נבחרים של משתתפי הכנס!

אלי שחף

מי שנבחר על ידי מגזין דה מארקר לאחד מהאנשים המשפיעים על העתיד, ומי שידוע כמאמן הבית בתוכנית הדוקו-ריאליטי ״הבוזגלוס״, אלי שחף הוא המומחה מספר 1 בארץ לבניית כוח רצון ושינויי חשיבה, ובעשור האחרון אימן מעל 4,000 אנשים!

אחד תחומי המומחיות הגדולים של אלי הוא שינוי מהיר של אמונות מגבילות, עם כלים רבים ומגוונים (בין השאר אלי מוסמך NLP Hypnotist Master), ומעבר להיותו בעל יכולות כאלה, הוא גם יזם מצליח, והמייסד ומנכ״ל של קישורים והרגלים מנצחים בע״מ.

מה גורם לשינויים מהירים כל כך, ואיך עושים את זה?  על כך בדיוק תשמע מאלי, שיעורים מהצלחות כל כך רבות שלו ושל לקוחותיו הרבים.

אלי שחף.jpg
יעל גלזר.jpg

יעל גלזר

מי שהקימה את ״גלזר הדרכה״, העסק המוביל והמצליח בישראל בהכשרת אנשים לכל תחום המסחר האלקטרוני ויזמות אונליין, ויזמית מצליחה מאד בעצמה, יעל גלזר הגיעה גם היא ל-״תאוצה עסקית 2020״ ושיתפה במיטב השיטות השיווקיות שלה שעובדות ללא הפסקה.

יעל שולטת בהמון תחומי מדיה, כולל אחד הפודקאסטים העסקיים המצליחים - ״כשכסף פוגש אנשים״, ובנוסף מומחית למכירות בוובינרים בסכומים של מיליוני שקלים, ולאחרונה מדריכה עסקים אחרים באיך להשתמש בוובינרים ליצירת מכירות מהירות.

זוהי הזדמנות יוצאת דופן לפגוש את יעל ולשמוע מקרוב מה גורם להצלחות גדולות - אצלה ואצל לקוחותיה - באופן עקבי פעם אחר פעם!

דנה חיימזון בוארון

עם מעל 120,000 עוקבים, דנה חיימזון בוארון היא המייסדת של קבוצת ״בונים זוגיות״ להתפתחות אישית וזוגית, ועם 17 שנים שלה בתחום, מוכרת כאחת היועצות המובילות לזוגיות ולעסקים משפחתיים.

 

דנה יצרה את הקורס המשולב הראשון מסוגו בארץ, המשלב ייעוץ אישי וזוגי, עם צוות חזק של יועצים שפועלים בכל הארץ.

 

דנה הגיעה לכנס ״תאוצה עסקית 2020״, ונתנה מהנסיון העשיר שלה של מה ההשלכה של קשרים זוגיים על ההצלחה בעסק, ואיך משלבים נכון את החיים העסקיים עם חיי הבית - אסור להחמיץ!

דנה חיימזון.jpeg
דסי לייבל.jpg

דסי לייבל

עם נסיון של מעל 400 יחידות השקעה מבתים פרטיים ומתחמי מגורים, דסי לייבל מאז 2014 יזמית נדל״ן בארה״ב ויוון, ויחד עם ניר, שותפה לחיים ולעשיה העסקית, מלווה יזמי נדל״ן ומרצה על איך יוצרים מערכות יחסים נדל״ניות ״בשלט רחוק״.

בפרוייקטים בסלוניקי הם יחד בונים ומייצרים דירות משופצות ומעוצבות קופלט, מתחת לערך השוק, ובמרכז העיר!

דסי הסבירה את ההצלחות הגדולות שלהם ואיך כל זה קרה, ובמיוחד, מה הכלים העסקיים החזקים ביותר שיזמים זקוקים להם כדי להצליח בגדול.

מה גובה ההשקעה

״תאוצה עסקית 2020״ הוא ארוע שבא לגרום לשינוי גדול מאד אצלך בעסק.  שינוי שהתוצאה שלו - יותר לקוחות, יותר הכנסות, יותר רווחים.

וחשוב לנו שההחלטה לקבל מאיתנו את שלושת הימים האלה תהיה ההחלטה הכי נכונה היום, וההשקעה הטובה ביותר.

לכן ההשקעה שלך איתנו היא 1,497 ש״ח בלבד.  סביר להניח שמספיק אפילו לקוח אחד או שניים בשביל להכניס סכום כזה, ובוודאות תכניס לעסק הרבה הרבה יותר!

כן - 1,497 ש״ח להקלטות המלאות של כל שלושת ימי הכנס.  והכל בגישה לתמיד, שיעורים עסקיים שתוכל לחזור אליהם שוב ושוב.

למעשה, לקוחות פרטיים שלנו משלמים לנו לשעה בודדת הרבה יותר מזה!  אז לקבל 3 ימים ובונוסים עם מעל 25 שעות של תוכן, עם כל כך הרבה ידע וכלים ומוטיבציה ותכנון קדימה ועוד... אנחנו משוכנעים שזאת ההשקעה הטובה ביותר בשבילך.

(ויותר מכך, גם הוספנו אפשרות לשלושה תשלומים של 597 ש״ח כל אחד למי שמעדיף - ואלה 3 חיובים ב-״פריסה אמריקאית״, שזה אומר 3 חיובים נפרדים, כלומר אין חסימה של מסגרת אשראי)

ולכן המשימה שלנו היא לתת לך מעל ומעבר, לא רק להצדיק את הסכום שאנחנו מבקשים, אלא לתת לך כלים ושיטות פעולה שממש באופן מיידי ייצרו עבורך אלפי שקלים חדשים, עשרות אלפי ואפילו מאות אלפי שקלים, שלא היו שם לפני כן.

״תאוצה עסקית 2020״ הוא כנס שנועד לשלם על ההגעה שלך, ממש כך - ומה זה דורש?  להשקיע מהזמן שלך, להשקיע אנרגיה טובה, להשקיע נחישות ורצינות לספוג המון ידע חדש, ולהיות מוכן ומזומן לצאת איתנו לדרך חדשה.

ועדיין, אנחנו רוצים שתרגיש שאלה ה-1,497 ש״ח הנכונים ביותר להשקיע, ולכן, קרא הלאה על:

האחריות הבלתי מתפשרת שלנו:

האחריות הבלתי מתפשרת שלנו היא פשוטה מאד, ואומרת כך:

הצטרף אלינו וקבל גישה לכל הקלטות הכנס וכל הבונוסים.  ואז - בחן אותם במשך 30 יום מלאים.

אם אחרי שתצפה בשלל התכנים האלה לא תחשוב שההשקעה שווה לך פי 30 לפחות ממה ששילמת לנו, פשוט כתוב לנו שאתה מבטל, ותקבל מאיתנו החזר מלא ואדיב, עד השקל האחרון, ואפילו נאמר לך תודה על כך שנתת לנו את ההזדמנות הגדולה להיות איתך.

אחריות חזקה היא כבר אחד הדברים שכדאי לך לקחת גם לעסק שלך, וכמו שאנחנו מלמדים, כך אנחנו גם עושים, ועושים זאת בשמחה גדולה.  אין לנו ספק שאחרי 30 יום תרצה לשמור את הגישה להקלטות הכנס והבונוסים לתמיד.

כן יש לנו בקשה חשובה:  לצפות בתוכן העשיר הזה.  לצפות בהרצאות, בראיונות, לעשות איתנו את התרגילים, לאתגר את עצמך, להיות אקטיבי.  כי רק לרכוש ולא לגשת להקלטות עצמן... זאת תהיה באמת החמצה.

עכשיו תראה בעצמך - מה מספרים המשתתפים על 3 הימים המדהימים האלה:

תאוצה עסקית 2020 - משתתפים מספרים

מה הצעד הבא?

הצעד הבא הוא שלך.

הצעד הבא הוא להצטרף אלינו לתהליך המושקע הזה שבנינו בשבילך לצמיחה גדולה.

והאחריות המלאה עלינו:  בדוק מקרוב למשך 30 יום ורק אז החלט סופית - עד כדי כך חשוב לנו שתיתן לעצמך את ההזדמנות הגדולה הזאת!

(ואגב - גם אם תחליט תוך 30 יום ש-״תאוצה עסקית 2020״ אינה בשבילך... שמור את הספר של יניב, מתנה מאיתנו אליך רק על כך שנתת לזה הזדמנות אמיתית).

יוצאים לדרך!  כפתור ההרשמה למטה.

bottom of page