top of page

מבצע Black Friday​

של אמיר הרדוף

כ

כן, יצאנו לדרך במבצע הגדול ביותר של השנה על הקורסים שלי!

הכנתי לך 4 הצעות יוצאות דופן, שפתוחות לך עד יום שני, 29.11 בחצות.

זה מאד פשוט:

 1. קרא בעיון ומצא את ההצעה המדוייקת ביותר לך
   

 2. מיד לאחר הרכישה, תקבל ממני מייל עם כניסה מיידית לאתר הקורסים, בו כבר כל מה שבחרת זמין לך לצפיה, האזנה, לימוד ויישום
   

 3. בנוסף, אם עדיין אינך מנוי עדיין במועדון הלקוחות שלי, ביזנס אפ, אתה מקבל ממני חודש שלם במתנה - וזה אומר הזדמנות לקבל ממני הדרכה חדשה כל שבוע, הזדמנות לשאול אותי כל שאלה על העסק ועל התכנים (פעמיים בשבוע) ועוד המון - שווי של 597 ₪
   

 4. ״האותיות הקטנות״... כל החיובים הם בשיטת ״חיוב אמריקאי״ - שזה אומר שכל תשלום הוא בנפרד, ולא נחסמת מסגרת אשראי.

  ולגבי המועדון - אחרי חודש מתנה במועדון, הוא מתחדש אוטומטית ב-597 ₪ בחודש, ואני שולח תזכורות לפני (לא תחוייב בהפתעה!) - וכמובן מי שבוחר להפסיק, אנחנו עוצרים את החברות במועדון.

   

 5. והאחריות שלי:  על כל אחת מההצעות שכאן, קח 30 יום מלאים לבדוק לעומק.  ואם תוך 30 יום תחשוב שזו לא ההשקעה הכי טובה בשבילך, פשוט כתוב לי חזרה, ואני מבטיח החזר כספי מלא ואדיב, ותודה על כך שנתת להצעה שלי ולעצמך הזדמנות אמיתית!

חבילת ״כתיבה שיווקית פשוט טובה״

אמר הקופירייטר הנודע גארי הלברט:  ״אין בעיה שאי אפשר לפתור עם מכתב מכירה טוב״.

 

כשמתחילים להבין את הקסם הגדול שיש במילה הכתובה, מגלים את אחד הכלים העוצמתיים ביותר במכירה ממש ״ללא מגע יד אדם״.  זה דומה לאיש מכירות, שעובד עבורך 24/7, לעולם לא מתעייף (וגם לא לוקח ממך עמלות!) - פשוט שיטה בדוקה להעביר את הקורא שלך במסע רגשי, שמסתיים.... בכרטיס האשראי שלו ורכישה!

בחבילה המיוחדת הזאת, אתה מקבל ממני סדנה שלמה של יומיים שלמים (הקלטות אודיו), עם אוסף עצום של נוסחאות ודוגמאות, וגם קורס ממוקד של 4 מפגשים (וידאו), שהעברתי במסגרת מועדון הלקוחות שלי.  והחלטתי גם להוסיף הדרכה מלאה על ״הדו״ח החינמי״ - איך כותבים חומרים שאיתם אוספים לידים בצורה הטובה ביותר, כאלה שאחרי קריאת הדו״ח כבר מוכנים לצעד הבא איתך.

סך שווי החבילה הוא:  6,944 ₪ (+ חודש שלם במועדון ״ביזנס אפ״, בשווי 597 ₪)

ההצעה המיוחדת ל-Black Friday:  השקעה של 2 תשלומים של 997 ₪ בלבד

סודות הכתיבה השיווקית

איך למכור ללא מגע יד אדם דרך המילה הכתובה

סדנה של יומיים שלמים שהעברתי לקהל חי, כולה מוקלטת, צעד אחר צעד איך כותבים מכתבי מכירה מעולים.  הקורס מגיע עם אוסף דוגמאות גדול, כותרות לכתיבה שווקית, צ׳קליסט הכתיבה השיווקית שלי, תמליל מלא ועוד!

סודות הכתיבה השיווקית.jpeg

שווי:  2,950 

כותבים דף מכירה

צעד אחר צעד, יחד כותבים את דף המכירה שלך

במשך 4 שיעורים קלים ופשוטים, אנחנו עוברים על כל מרכיבי דף המכירה, והשיעורים בנויים כך שתוכל ממש לבנות את הדף שלך, צעד אחר צעד, בהנחיות ברורות ומדוייקות.  זהו קורס שמעולה להתחיל בו, במיוחד למי שמחפש כניסה מהירה לכתיבה שיווקית שעובדת.

כותבים-דף-מכירה.jpg

שווי:  1,997 

כותבים דו״ח חינמי

איך לכתוב את אחד המוצרים החינמיים החשובים ביותר

הדו״ח החינמי, שנקרא לפעמים ״דו״ח מיוחד״, ״מדריך חינמי״, ״ספר אלקטרוני״ ועוד - הוא מתנה שתיתן ללקוחות שלך שנכנס איתם מאד לעומק לעולם התוכן שלך (ושלהם).  כאשר הדו״ח בנוי נכון הוא מיידית יוצר קשר חזק ומוכנות להמשך הדרך איתך.

כותבים דוח חינמי.jpg

שווי:  1,997 

חבילת ״המשווק האולטימטיבי״

מה שיש לי כאן בשבילך הוא באמת אוצר עצום.

מדובר כאן במיטב היצירה שלי ב-15 השנים האחרונות של ללמד שיווק ומכירות, וזה מיועד למי שבאמת רוצה להבין שיווק ולהפעיל אותו בהצלחה.

כי מדובר, קודם כל, בשתי הדרכות עומק - הראשונה - ״סודות השיווק והמכירה״, היא קורס אודיו מקיף, אחד מקורסי הדגל שלי, שמזה כבר שנים לקוחותי נעזרים בו שוב ושוב ושוב.  החומרים שבו לעולם לא יתיישנו, והם אידיאליים להאזנה בכל מקום.

ובנוסף - עוד אחד מאבני היסוד שבניתי - הקורס השלם שלי ״קפיצת הדרך״ - קורס שלקח למשתתפים בו 3.5 חודשים לסיים, כולו בוידאו, מלא במשימות לביצוע, הדרכה שעברה ליטוש עצום והועברה ל-12 מחזורים מלאים של תלמידים - נכס יקר ערך!

אתה מקבל גם את הקורס החדש ביותר שלי - ״סודות המיתוג״ (2021) - ההדרכה בה אני מגלה איך להפוך להיות מותג אישי מוביל בשוק שלך, דרך אסטרטגיית ״תוכן יומי״ עוצמתית.

ואל אלה מצטרפים:  ״רשימת הכסף״, קורס שהעברתי במסגרת המועדון על הרשימה החשובה ביותר - רשימת התפוצה שלך, קורס נוסף מהמועדון שלי - ״משפכים שיווקיים״, וגם - ״בוקר שיווק ומכירות״ - על אחד ממעמדי המכירה החזקים ביותר שיש - מכירה מול קהל.  עם קורס זה בלבד, שהוא מתעתע מאד כי הוא כל כך קצר וממוקד - לקוחות שלי מכרו על הבמה במיליוני שקלים, ממש כך - נוסחה מוכחת שהשתמשתי בה שנים ולימדתי משווקים רבים אחרים איך היא עובדת.

השווי הכולל של כל זה:  20,891 ₪ (+ חודש שלם במועדון ״ביזנס אפ״, בשווי 597 ₪)

ההצעה המיוחדת ל-Black Friday:  השקעה של 4 תשלומים של 997 ₪ בלבד

סודות השיווק והמכירה - מהדורה שניה

המתכון המנצח להשגת לקוחות ללא הפסקה

קורס אודיו מקיף, עם העקרונות החשובים ביותר של שיווק ומכירות, כולל פרק מקיף ביותר על מכירה ״אחד על אחד״.  זהו קורס שלא משנה מתי תחזור אליו, הוא תמיד רלוונטי ועומד במבחן הזמן.

סודות הכתיבה השיווקית.jpeg

שווי:  1,950 

קפיצת הדרך

מקורסי הדגל שלי - 7 מודולים מקיפים על בניית עסק מצליח

זהו קורס שארך 3.5 חודשים, שהעברתי ל-12 מחזורים של בעלי עסק, בליווי צמוד של מנטורים.  כל שיעורי הוידאו של כל 7 המודולים כלולים כאן, עם מעבר מקיף על כל המרכיבים של עסק מצליח.

קפיצת הדרך.jpeg

שווי:  12,000 

סודות המיתוג

הכל על מיתוג אישי דרך תוכן יומיומי

4 שיעורים מקיפים ומעמיקים, בהם אני מסביר את התהליך כולו של מיתוג אישי ועסקי במדיה חברתית, דרך תוכן יומיומי - איך לפעול כך שתהיה הבחירה הטבעית עבור הלקוחות שלך, אפילו בלי לשווק ולמכור.

סודות המיתוג.jpg

שווי:  1,997 

רשימת הכסף

איך מפתחים רשימת תפוצה גדולה ואיכותית, ומוכרים דרכה

4 שיעורי וידאו - הכל על רשימות תפוצה:  המשמעות הרבה שלה בשיווק שלך, איך מפתחים רשימת תפוצה ומגדילים אותה, מוצרים חינמיים שמושכים קהל, איך בונים קמפיין אימייל מצליח, איך מפתחים קשר חזק עם הרשימה ועוד.

Money List.jpg

שווי:  1,997 

משפכים שיווקיים

איך לבנות תהליך מכירה אונליין, מההיכרות ועד המכירה

משפך שיווקי, או funnel באנגלית, הוא סדרה של צעדים, בהם הלקוח שלך לומד להכיר אותך, נחשף לתוכן שלך, נכנס למנגנוני השיווק שלך ורשימת הדיוור, מועבר למעמד מכירתי ולבסוף:  רוכש.  בקורס אני עובר צעד אחר צעד על בניית המשפך השיווקי, כולל כניסה לעומק של בניה נכונה של עמודי נחיתה.

משפכים שיווקיים.jpeg

שווי:  1,997 

בוקר שיווק ומכירות

איך למכור מול קהל חי בכמויות

זוהי אחת ההדרכות הטובות ביותר שלי על מכירה מול קהל, אחד ממעמדי המכירה הטובים ביותר שיש - כשמדובר בהרצאה פיזית.  מדובר על הרצאה שלי בת שעתיים, בה מכרתי לקהל של כ-150 איש בסכום של כ-70,000 ₪.  העיקר כאן הוא תמליל ההרצאה, בו הוספתי הערות בהן אני מסביר ממש כל חלק וכל משפט ואיך הכל עובד מכירתית - תבנית מושלמת לכל מי שמוכר מול קהל.

בוקר שיווק ומכירות.jpeg

שווי:  950 

״וובינר צונאמי״

כן, הקורס המוביל והמושקע ביותר שתוכל למצוא על מכירה בוובינרים - קורס שיצרתי יחד עם יעל גלזר הנפלאה, ובו אנחנו מראים צעד אחר צעד איך בונים וובינר מכירתי מושלם.

זה מגיע עם לא פחות משבעה מודולים מלאים, שלכל אחד חוברת עבודה משלו, וגם - אוסף עצום של דוגמאות של וובינרים, מצגת מוכנה מראש לשימושך, נוסחי מיילים ועוד!

בנוסף, אתה מקבל מאסטקלאס קידום ממומן מלא עם בני דרורי, אחד ממומחי הדיגיטל המובילים בישראל, מאסטקלאס מוצרים דיגיטליים, 3 שעות איתנו בהן אנחנו מראים איך מתכננים ובונים מוצרים חדשים, הדרכת וובינר ירוק עד - על וובינרים שעובדים גם כשאתה לא שם וגם אוסף של הדרכות טכניות על המערכות השונות.

השווי הכולל של כל זה:  18,488 ₪ (+ חודש שלם במועדון ״ביזנס אפ״, בשווי 597 ₪)

ההצעה המיוחדת ל-Black Friday:  השקעה של 5 תשלומים של 997 ₪ בלבד

וובינר צונאמי 2021

איך יוצרים גל של הכנסות תוך שעה אחת בלבד

וובינר הוא אחד ממעמדי המכירה הטובים ביותר שהומצאו אי פעם - תוך שעה של תוכן שמועבר בשידור חי, יוצרים מכירות עצומות.  התלמידים שלנו בוובינר צונאמי יוצרים מכירות של אלפי, עשרות אלפי ואפילו - מאות אלפי שקלים בוובינר אחד בלבד, ובקורס אנחנו נותנים את השיטה כולה, מפורטת וניתנת ליישום מדויק ביותר!

וובינר צונאמי 2021.jpg

שווי:  9,997 

צונאמי מיליון

ספריה שלמה של וובינרים אמיתיים שמוכרים במיליונים

אספנו בשבילך את הוובינר הכי טובים - שלנו ושל התלמידים שלנו - ומה שמיוחד לכולם הם שהם מוכרים בסכומים גבוהים ביותר, שמצטברים למיליוני שקלים.  אין כמו לעבור על דוגמאות של אחרים, בהמון תחומים - מיידית תקבל מיקוד, דיוק ורעיונות אדירים לוובינר צונאמי שלך.

צונאמי מיליון.jpg

שווי:  Priceless!

מאסטרקלאס פרסום ממומן

3 מפגשים עם בני דרורי, מבכירי הפרסום הממומן בישראל

אחד ממקורות התנועה החשובים לוובינר הוא קידום ממומן בפייסבוק, ובשלושה מפגשים מיוחדים, בני דרורי, אחד אנשי הדיגיטל המבוקשים ביותר והמובילים בישראל מראה איך לפעול נכון, כולל תשובות להמון שאלות - חובה לכל מי שמתכנן להכניס פרסום ממומן לוובינרים שלו.

מאסטרקלאס קידום ממומן.jpg

שווי:  2,997 

מאסטרקלאס מוצרים דיגיטליים

איך ליצור מוצרים דיגיטליים לעסק שלך

כבר שנים שאנחנו יוצרים מוצרים דיגיטליים, ושאלה שאנחנו מקבלים הרבה מתלמידי צונאמי שלנו היא - איך יוצאים עם מוצר חדש, אם עדיין אין לי מוצר כזה למכור בוובינר.  התשובה במאסטרקלאס של 3 שעות מלאות בדיוק על זה, בו אנו משתפים בנסיון הרב מאד שלנו בליצור מוצרים דיגיטליים מובילים, שקל מאד למכור בוובינר.

מאסטרקלאס מוצרים דיגיטליים.jpg

שווי:  1,997 

וובינר ירוק עד

איך לקיים וובינר, גם כשאתה לא שם!

יעל גלזר, עם מעל 900 וובינרים (והמספר עוד עולה), באופן קבוע יוצרת וובינרים על ״אוטומט״ - מה שנקרא - וובינר Ever Green - כזה שהלקוח שלך נרשם אליו, צופה בו (כאילו זה שידור חי), אפילו כשאתה לא שם.  איך עושים את זה בהצלחה?  הכל במאסטרקלאס המיוחד הזה עם יעל.

וובינר ירוק עד.jpg

שווי:  2,500 

הדרכות טכניות

איך ליצור ולהעביר וובינר במערכות המובילות היום

הדרכה ממוקדת על 3 המערכות המובילות של וובינרים היום:  זום, Webinar Jam ו-Goto Webinar - כל המידע הטכני שדרוש כדי להתחיל בפלטפורמה שנכונה לך.

הדרכות טכניות.jpg

שווי:  997 

״מאסטרקלאס השקות״

 

זה חדש לחלוטין!

מאסטקלאס בשידור חי, איתי ועם יעל גלזר, על שיטת מכירה מדהימה נוספת:  השקה.

לאחר שקיימנו השקות בהמון תחומים, והדרכנו כל כך הרבה אחרים, הגיע הזמן להדרכה מעמיקה בנושא - איך עובדת השקה ״קלאסית״, של 4 סרטונים - 3 מהם תוכן ו-1 תוכן ומכירה - שיוצרים ציפיה עצומה לשירות או המוצר או הקורסים שלך - ובעקבות הציפיה, כמות עצומה של מכירות, ממש כך.

ב-4 שעות איתנו, נסביר צעד צעד איך בונים את ההשקה, ניתן המון דוגמאות, ויותר מכך - נעלה משתתפים לשידור לאפיין את ההשקה שלהם.

המאסטרקלאס מתקיים ביום חמישי, 16.12, בין השעות 10:00 ל-14:00.  הכל מוקלט, וכל מי שנרשם מקבל כמובן גם את ההקלטות.

המאסטרקלאס עתיד לצאת לקהל הרחב במחיר של:  997 ₪

ההצעה המיוחדת ל-Black Friday:  תשלום בודד של 497 ₪ בלבד

אין לי כל ספק:  יש כאן משהו בשבילך​

נכון - מדובר כאן באוסף מאד גדול של הדרכות, ואני ממליץ לחשוב - מה הכי נכון לך היום?

הנה ההמלצה שלי:

 • אם יש לך עסק והחלטת להכנס בשיא הרצינות לשיווק שלו - חבילת ״המשווק האולטימטיבי״ היא בשבילך
   

 • אם יש לך מוצרים ושירותים ואתה מאד אוהב את הרעיון של מכירות שקורות בלי שאתה שם - חבילת ״כתיבה שיווקית פשוט טובה״ היא בשבילך
   

 • אם יש לך מוצרים ושירותים ותמיד רצית סוף סוף להצליח למכור אותם בהדרכות לייב - ״וובינר צונאמי״ - ללא כל ספק (ומספיק וובינר אחד או שניים לכסות את ההשקעה בקלות)
   

 • אם ראית השקות של אחרים - סדרות של תוכן שבסופן מכירה עוצמתית - ורצית את האפקט הגדול הזה, דווקא בלי להופיע בשידור חי - ״מאסטרקלאס השקות״ הוא בדיוק בשבילך

אז:  נצל לטובה את המבצע המדהים הזה, של Black Friday 2021!  הוא מסתיים ממש בקרוב, ביום שני, 29.11, בחצות:

bottom of page