top of page

הגיע הזמן - 20 שנה של נסיון עסקי, וגישה ישירה אלי!

אחרי שליוויתי להצלחה מנטורים עסקיים ומומחים מובילים מהמוכרים ביותר בישראל, אני מזמין אותך לקבל ממני כלים ועזרה אמיתית

(בין הלקוחות היקרים שלי:  ערן שטרן, לירון מור, מוטי סחראי, יעל גלזר, רוזין רוזנבלום, סימונה זלישניק, עופר מלמד, מיטל גורט, אלי שחף ועוד רבים וטובים!)

הצטרף אלי לנסות ללא כל התחייבות את מועדון המנויים שלי, כולל:

גישה מיידית
תכנים חדשים כל שבוע
קבוצת פייסבוק סגורה ומאד פעילה
תשובות לשאלות שלך ממני אישית כל שבוע
אוסף עצום של קורסים והדרכות בשווי כולל של 42,314 ₪

והכל בגישה מיידית, עם תכנים חדשים כל שבוע, ללא כל התחייבות מצידך - קבל ממני הזמנה לנסות את המועדון העסקי המתקדם ביותר שלי עד היום - !Business Up

שני דברים אני יודע עליך, אפילו אם לא הכרנו עדיין אישית.​

הראשון הוא:  אתה רוצה יותר.

יותר הצלחה בעסק, יותר לקוחות, יותר הכנסות, יותר רווחים, ולהגיע ולעזור ליותר אנשים.

השני הוא (ואת זה אני רוצה להוכיח לך) - ישנה דרך מאד ברורה, שתעבוד גם בשבילך ותביא אותך בדיוק למטרה הזו.

זה לא יקרה ביום אחד, ואני אפילו לא מבטיח שזה יהיה ״קל״.

 

הצלחה גדולה בעסק היא תהליך, ומי שלא מוכן לצאת לדרך ארוכה, עדיף שיבחר לעצמו משהו אחר לעשות.  ראוי שנבין את זה כאן בהתחלה, כי הרבה יותר קל לי להבטיח כל מיני טריקים וקסמים, אבל בסוף תתאכזב ושנינו נצא מופסדים.

 

במקום זאת, אני אומר לך את האמת - זה לוקח זמן ודורש ממך להשקיע: זמן ואנרגיה.

מצד שני, זה גם לא מסובך

מיד אתן לך את המרכיבים שכל עסק מצליח צריך, ואכתוב לך אותם בצורה הכי ברורה, הכי נקיה, בלי להסתיר שום דבר.

אחר כך, אספר לך איך אני יכול לעזור, ואזמין אותך לצאת איתי לדרך משותפת (בהשקעה קטנה מאד), כזו שתעבוד בשבילך  אם אתה מוכן להשקיע מזמנך ומהאנרגיה שלך.

 

אין לי טריקים, רק נסיון של מעל 20 שנה בעולם העסקים, עסקים מצליחים משלי, ועבודה משותפת עם עסקים מאד מצליחים.

גם אני וגם מיטב הלקוחות שלי הגענו לרמת שליטה גבוהה במרכיבים עליהם אספר לך, ואשמח מאד לראות גם אותך עובר את התהליך הזה, עם העזרה הכי טובה שאני יודע לתת.

אז מה צריך כדי להצליח בכל עסק?

שמח ששאלת.

הרבה אפילו לא שואלים, ובמקום, אומרים לעצמם - יש לי מוצר או שירות מעולה - זה צריך להספיק.  פשוט אתן את השירות שלי, ישמעו שאני מצויין, ימליצו עלי, ואז, כמו שאומרים - ״מפה לאוזן״, העסק ילך ויגדל.

ונכון, אפילו אמרו לך ש-״מפה לאוזן״ זאת הדרך השיווקית הטובה ביותר.

אני כאן לומר לך דברים אחרים, והראשון הוא - זה שאתה טוב, אפילו מעולה, במה שאתה עושה, זה לגמרי לא מספיק.  זאת התחלה הכרחית, כן, אבל בתי הקברות העסקיים מלאים בעסקים עם נותני שירות מעולים, מוצרים מעולים, שלא באמת עשו מה שצריך, וחיכו בסבלנות... יותר מדי סבלנות.

אז מה באמת צריך?

התשובה היא שילוב של שלוש מיומנויות, ואת כולן אני כאן כדי ללמד אותך ולהדריך אותך, כפי שעשיתי עם אינספור עסקים עד היום.

המיומנויות האלה הן:  למשוך קהל על ידי מותג חזק, לשווק לקהל ואז - למכור.

זה מתחיל ונגמר בדיוק בשלושת אלה - היכולת שלך לגרום לאנשים להימשך אליך, להכנס איתך לתהליך שנקרא ״שיווק״, ולבסוף - למכור להם ולספק להם את השירות המעולה שלך.

כך זה נראה:

Branding.jpg

למשוך קהל עם מותג חזק 

לפני הכל, הלקוחות שלך רוצים לדעת שאתה מישהו שאפשר לסמוך עליו, מישהו שבאמת אכפת לו, מישהו שיטפל בהם היטב, עוד אפילו לפני שביקשת מהם לרכוש ממך.

הדרך לעשות את זה היום היא לפתח את המותג שלך והקהל שלך על ידי תוכן מעולה

הכלים הם מיתוג ברשתות חברתיות, הפצת תוכן באופן קבוע, ופיתוח רשימת תפוצה

Marketing.jpg

לשווק לקהל שלך

מהו שיווק?

שיווק הוא כל הפעולות בעסק שגורמות ללקוח להרים את היד ולומר לך - ״אני מתעניין, אני רוצה לשמוע עוד״.

הרבה קוראים לזה להשיג ״לידים״, שזאת בסך הכל מילה שאומרת - מתוך הקהל שלי (ברשתות חברתיות, ברשימת התפוצה ועוד), לזהות מי מוכן ללכת איתי דרך ארוכה הלאה - מי ״מאותת״ לי שהוא מתעניין, וששווה לי להשקיע בלמכור לו.

הכלים שלנו, המשווקים, להגיע לזה הם כתיבה שיווקית, פיתוח קמפיינים שיווקיים, ופיתוח ערוצי שיווק מגוונים, כמו פרסום ממומן ושיתופי פעולה

closing the sale.jpg

למכור בצורה הטובה ביותר

לקוח כבר מתעניין בך, בתוכן שלך, במוצר שלך - מה עכשיו?

מכירה איכותית הופכת לקוח מתעניין ללקוח שרוכש ממך.

איך זה קורה?  במה שנקרא ״מעמדי מכירה״, שהם כל האפשרויות שלך למכור, ויש לא מעט:  מכירה אחד על אחד, מכירה מול קהל, מכירה בכתב, דרך עמודי מכירה, מכירה בוובינרים, מכירה בהשקה ועוד

סליחה, אבל את כל זה אצטרך לדעת?

אני יודע - בכמה פסקאות האחרונות הזכרתי לא מעט - החל מפיתוח תוכן, פיתוח רשימת תפוצה וקהל של עוקבים, שיווק בכל מיני ערוצים, ויכולות של מכירה.

האמת אבל - זה משהו שכל אחד מסוגל לעשות, וגם אתה.

 

אני יודע את זה בוודאות מוחלטת, כי ראיתי כל כך הרבה אחרים עושים זאת.

למי זה לא עובד?  לשני סוגי אנשים:

סוג ראשון של אנשים שזה לא עובד להם:  זה לא עובד למי שלא מוכן ללמוד ולנסות.  אם חשבת שהפתרון הוא פשוט לקחת ״איש שיווק״, שיתעסק עם כל העניינים האלה, ושיעזבו אותך בשקט... חשוב שנית.  מי שלא מוכן ללמוד, מי שלא מוכן לנסות, לעולם לא יבנה קהל שעוקב אחריו ומקשיב לו, לעולם לא יקבל הזדמנות אמיתית למכור, ולעולם לא יפיק את מה שבאמת אפשרי בעסק שלו.

סוג שני של אנשים שזה לא עובד להם:  הסוג השני הוא האנשים שבאים עם רצון גדול ללמוד ולנסות... אבל עם אפס סבלנות.  אלה שחושבים ששבוע, שבועיים, חודש, חודשיים - וזהו, העיסוק היחיד שלהם יהיה לספור את הכסף.  טעות גדולה.  אם אתה או את לא מוכנים להשקיע מינימום של 6 חודשים עד שנה כדי לראות תוצאות חדשות בעסק, צפויה לכם אכזבה.

עזרתי לעסקים עד היום ליצור אלפי שקלים, עשרות אלפי, מאות אלפי ואפילו מילוני שקלים בהכנסות חדשות לעסק (לא תיאורטיים, אלא הכנסות בבנק) - אבל רק לאלה שהגיעו בשביל ללמוד ולנסות, ושהיתה להם את הסבלנות המתאימה.

אם יש לך סבלנות, ואתה רוצה את העזרה האישית שלי - הגעת למקום הנכון.

אם אתה מבין שהתפקיד שלי הוא לתת לך את כל הכלים להצלחה, אבל שאני לא עובד בשבילך, אלא אתה עובד בשבילך - הגעת למקום הנכון.

מועדון

!Business Up

לא עוד תוכנית הדרכה או קורס או כנס

אני מאד מאמין ביכולת האישית של בעלי עסק.​

למען האמת, סביר מאד שאת המיומנויות העסקיות האלה שכתבתי מקודם תוכל בעצמך ללמוד וליישם, אפילו בהצלחה.

הרבה פעמים יצא לי לומר שהלקוחות הכי טובים שהיו לי, לא הצליחו בזכותי, אלא בזכותם, ויותר מזה - גם בלעדי היו מצליחים.

אז מה העניין, אם כך?  מדוע אני מציע לך בכל זאת להצטרף אלי ולקבל את העזרה שלי?

התשובה היא דיוק ומהירות.

לאחר 20 פלוס שנים בעולם העסקי, ואינספור של מהלכים שיווקיים, היכרות עם כמות עצומה של תעשיות, שירותים ומוצרים שונים ומשונים, אני יכול לומר בוודאות שידע והכוונה טובים יביאו אותך רחוק יותר והרבה יותר מהר.

כי בכל אחד מהשלבים בעסק, בחירות לא מדוייקות מעכבות אותך הרבה - לפעמים שבוע או חודש, אבל לפעמים אפילו שנים - עד כדי כך שמה שחלק משיגים בשנה, לאחרים לוקח עשר שנים להשיג, ואולי אפילו לעולם לא משיגים.

ולכן, אחד מהדברים הכי חשובים שקורים כשמתחילים לעבוד איתי הוא שמקבלים תשובות ישירות ממני.  ואני גם כל הזמן משתף בדברים שעובדים היטב עבורי ממש כאן ועכשיו - פשוט כדי לקצר לך זמנים ולדייק את הביצוע.

מתלבט איך לפעול במדיה חברתית?

איך לכתוב?

מה לפרסם?

איך לעשות פרסום ממומן?

איך לבנות את המותג הנכון?

על הכל אני עונה, כי בעצמי אני מאד פעיל במדיה חברתית ומשיג משם לקוחות ללא הפסקה.

מתלבט איך להגדיר את הלקוח שלך ואת ההצעה שלך?

איך להשיג את הלקוחות הטובים ביותר?

איך לבנות עבורם הצעה שבאמת לא יוכלו לסרב לה?

אלו שאלות שעניתי עליהן במשך כל השנים האחרונות לעסקים בכל תחום אפשרי.

מתלבט איך למשוך אליך קהל?

להגדיל רשימות תפוצה?

למלא כנסים?

וובינרים?

בתור מי שמילא אולמות גדולים של מאות משתתפים, גם למשך ימים רצופים, יש לי תשובות בשבילך - איך למשוך קהל, ואיך למכור לו.

מתלבט איך לשכנע?

בפגישה?

בשיחה?

בכתיבה שיווקית מעולה?

זה היומיום שלי, ולא רק בלשווק קורסים או הדרכות, אלא בלהדריך עסקים בתעשיות שונות על תקשורות אפקטיבית שמייצרת בשורה התחתונה - יותר מכירות.

אני יודע, יש המון שמציעים קורסים, סדנאות, תוכניות שונות ומשונות.  למעשה, חלק מטובי המנטורים העסקיים בישראל הם תלמידים שלי, ואולי אתה אפילו היום לוקח חלק בתוכנית הדרכה עסקית.

אבל ההזמנה שלי כאן היא משהו אחר לגמרי, שונה מכל קורס או סדנה - והשוני הגדול הוא שאני לא מזמין אותך כלל לסדנה או קורס, אלא לעולם שלם של תוכן, ולקשר רצוף איתי, כל שבוע, ללא הפסקה, עם יחס מאד אישי, ובהשקעה מאד קטנה.

אני היום בנקודה בחיים בה אני רוצה לעזור להרבה עסקים, ולעשות את זה בצורה הכי נגישה שיש - כזו שכל בעל עסק שלוקח את היעדים הגדולים שלו ברצינות יוכל לעשות - גם מי שעובד עם תקציב מאד בסיסי.

איך אני כל כך מצליח בלעזור לבעלי עסק​

מה בעצם מאפשר לי לעזור לכל כך הרבה אנשים?

 

לקח לי הרבה שנים ״לפצח״ את המרכיבים הנכונים, והם:

 

המרכיב הראשון:  עם מי אני מסכים לעבוד.

 

לקח לי המון זמן להבין, שהאנשים שהכי מצליחים איתי, הם אלה שצמאים לידע, וגם יודעים לרוץ עם הידע הזה קדימה, בלי שצריך לדחוף ולעודד אותם כל הזמן.

 

אם אתה או את הטיפוס שכל הזמן צריך אותי כדי לקבל עידוד, חשוב לי לומר זאת - אני לא הכתובת.  האנשים שמצליחים להפיק ממני המון הם אלה שיש להם בעירה פנימית לזוז קדימה.  כאלה שיכולים לשאול אותי שאלות מעולות, אבל לא מתעכבים, אלא עונים על הכל תוך כדי תנועה.

 

תכף תראה, שאני נותן אחריות מלאה על המועדון שלי, ומאפשר לבדוק אותו למשך חודש שלם... וגם מאפשר לצאת ממנו מתי שרוצים.

 

ואכן, יש כאלה שמתחילים איתי את הדרך ויוצאים אחרי זמן קצר.  רוצה לדעת מה הסיבה מספר אחת שמישהו עוזב את המועדון?  הסיבה היא:  חוסר יישום.  ממש כותבים לי - ״אמיר, אני רואה שאני לא מצליח להגיע לשיעורים, ללמוד, או ליישם...״

 

לעומתם, יש את אלה ששואלים אותי - ״אמיר, מאיפה להתחיל?״.  או - ״אמיר, סיימתי כך וכך... מה הדבר הבא?״ - אלה שאלות אופייניות לאנשים שמיישמים, שהם גם (לא במקרה) אלה שמצליחים.

 

אז קח בחשבון, לפני שאתה יוצא איתי לדרך:  זה לוקח זמן, מצד אחד, אבל מצד שני מאד כיף, מאד חדש, מאד מהיר (אפילו לפני שרואים תוצאות גדולות) - למי שבא לעשות, ״ללכלך״ את הידיים.  מי שרק מגיע כדי ״לבדוק״, או מי שמצפה שאחזיק לו את היד בכל צעד - עתיד להתאכזב ולעזוב.

 

ממש קשה לי להדגיש עד כמה הגורם הזה משמעותי בהצלחת התוכנית שלי, והרבה יועצים עסקיים נופלים חזק במלכודת הזאת:  הנטיה הטבעית שלנו (היועצים) היא לעטוף את הלקוח מכל הכיוונים, להיות זמינים, לענות על כל שאלה, לתקן בלי סוף את הטעויות שאנחנו רואים - כשבדרך, היועץ כך מקצץ את הכנפיים של בעל העסק.

אני היום במקום אחר לגמרי, ורוצה להעצים אותך, על ידי אמירה מאד ברורה - קבל ממני את הכלים הטובים ביותר, שאל אותי כל שאלה ותקבל את התשובה הכי טובה שאני יודע לתת, תראה איך אני פועל בתור דוגמה - אבל מעל הכל - לך ליישם, ותדע שיש לי ציפיות גבוהות ממך - לא רק להיות צופה או מאזין, אלא להיות אחד מאלה שהולכים ועושים, טועים, נופלים, קמים שוב, מיישמים שוב, עם כלל יסוד אחד, שקוראים לו:  עד. שזה. עובד.

המרכיב השני:  ידע מעולה (ומזוקק)

אם יש משהו אחד שאני אוהב זה ללמוד דברים חדשים.

לדעתי כמות השעות שאני מבלה כל שבוע בלימוד היא אחת הגבוהות שיש.  שלא לדבר על כמות הקורסים והספרים וההדרכות והכנסים שנסעתי אליהם כל השנים ברחבי העולם.

ואחד הדברים שאני מאד טוב בו הוא לקחת ידע ולזקק אותו.  את זה מכירים הרבה מהלקוחות שלי - את היכולת שלי לקחת נושא מורכב, שהשקעתי בו לעתים שנים של לימוד והתנסות, ולהעביר אותו בצורה ברורה וקלה ליישום.

ולאורך השנים, צברתי כמות עצומה של תוכן - כתוב, מצולם, מוקלט - שעות על גבי שעות באינספור נושאים של פיתוח עסק, שיווק ומכירות.

הלקוחות שלי השקיעו אצלי את מיטב זמנם, וגם את מיטב כספם - החל ממאות שקלים על הדרכה בודדת, אלפי שקלים על הדרכות ארוכות וכנסים של כמה ימים, ועד עשרות אלפי שקלים על תוכניות מתקדמות - עוד ב-2013 קיימתי הדרכה של 5 ימים רצופים בים המלח, עליה שילמו המשתתפים 25,000 ש״ח (אחרי הנחה!).  היום לקוחות שמתייעצים איתי ״אחד על אחד״ משלמים לי 3,500 ש״ח לשעת ייעוץ בודדת (+ מע״מ).

ואני לא יקרן, אלא פשוט מאד מנוסה, מאד מדוייק, ומי שמגיע אלי מצפה ממני להרבה מאד כדי לצמוח הרבה מאד.

כבר אבהיר:  אלה לא הסכומים שאני עומד לבקש ממך להשקיע כדי להצטרף אלי למועדון הלקוחות שלי.  היום אני מעדיף לעבוד אחרת, ופשוט לארוז את הידע הרב שצברתי במקום אחד, ולהנגיש אותו לך בהשקעה קטנה.

הנה מה שאתה מקבל כשאתה מצטרף אלי (רשימה שהולכת ומתעדכנת באופן קבוע):

מפת הדרכים 2021

תמונת העל של העסק שלך

כדי להגיע רחוק צריך להסתכל רחוק.  והגרסה החדשה ביותר שלי לקורס ״מפת הדרכים״ נותנת ראיה רחבה ומקיפה של מטרות העסק, לאן לכוון אותו, ומהם הכלים הדרושים בדרך.

מפת הדרכים 2021.jpg

שווי:  1,997 

סודות הכתיבה השיווקית - מהדורה שניה

המתכון המנצח להשגת לקוחות ללא הפסקה

קורס אודיו מקיף, עם העקרונות החשובים ביותר של שיווק ומכירות, כולל פרק מקיף ביותר על מכירה ״אחד על אחד״.  זהו קורס שלא משנה מתי תחזור אליו, הוא תמיד רלוונטי ועומד במבחן הזמן.

סודות הכתיבה השיווקית.jpeg

שווי:  1,950 

רשימת הכסף

איך מפתחים רשימת תפוצה גדולה ואיכותית, ומוכרים דרכה

4 שיעורי וידאו - הכל על רשימות תפוצה:  המשמעות הרבה שלה בשיווק שלך, איך מפתחים רשימת תפוצה ומגדילים אותה, מוצרים חינמיים שמושכים קהל, איך בונים קמפיין אימייל מצליח, איך מפתחים קשר חזק עם הרשימה ועוד.

Money List.jpg

שווי:  1,997 

סודות המיתוג

הכל על מיתוג אישי ועסקי במדיה חברתית

5 שיעורים בוידאו, בהם אני מסביר את התהליך כולו של מיתוג אישי ועסקי במדיה חברתית - איך לפעול כך שתהיה הבחירה הטבעית עבור הלקוחות שלך, אפילו בלי לשווק ולמכור.

סודות המיתוג.jpg

שווי:  1,997 

״מאסטרקלאס״ וובינר צונאמי

איך ליצור גל עצום של מכירות עם וובינרים

9 שעות שהעברתי יחד עם יעל גלזר, הכל אודות מכירה בוובינרים, כולל מבנה הוובינר, הטריגרים המשמעותיים ביותר בכל וובינר, איך לעבור למכירה ולטפל בהתנגדויות, דוגמאות של עסקים מצליחים ועוד המון!

וובינר צונאמי מאסטרקלאס.jpg

שווי:  2,497 

יסודות הפרסום בפייסבוק

קורס מקיף על פרסום והתחלה נכונה בפרסום בפייסבוק

פייסבוק הוא ככל הנראה הפלטפורמה הפרסומית החשובה ביותר היום לעסקים קטנים, והכלכלית ביותר.  בקורס המקיף הזה אני נותן מבוא לעולם הפרסום בכלל, ונכנס למרכיבים החשובים ביותר בפייסבוק - יצירת קהלים, בנייה של קמפיין והכרת הממשק הפרסומי של פייסבוק.

יסודות הפרסום בפייסבוק.jpeg

שווי:  1,997 

אתגר הלייבים

איך להצליח עם שידורי לייב ברשתות החברתיות

היום לייב בוידאו הוא אחד הפורמטים הטובים ביותר של יצירת תוכן, שגם מושך אחריו קהל בצורה מאד מהירה.  הקורס ״אתגר הלייבים״ לוקח אותך צעד אחר צעד ביצירת לייבים מעולים, עם משימות לאורך הדרך שיקפיצו את התוכן שלך לרמה הבאה.

אתגר הלייבים.jpg

שווי:  1,997 

מסע הלקוח

איך למשוך לקוחות מתוך הבנה עמוקה של הלקוח והחלטותיו

הכל על תהליך קבלת ההחלטות של הלקוח, המבוסס על הבנת הדרך שהלקוח עובר.  בקורס העמקה במושגים מהותיים של שיווק ומכירה:  הלקוח האידיאלי, הייחוד העסקי, ההצעה שאי אפשר לסרב לה והמסננת השיווקית.

מסע הלקוח באנר מוצר.jpg

שווי:  1,997 

כותבים דו״ח חינמי

איך לכתוב את אחד המוצרים החינמיים החשובים ביותר

הדו״ח החינמי, שנקרא לפעמים ״דו״ח מיוחד״, ״מדריך חינמי״, ״ספר אלקטרוני״ ועוד - הוא מתנה שתיתן ללקוחות שלך שנכנס איתם מאד לעומק לעולם התוכן שלך (ושלהם).  כאשר הדו״ח בנוי נכון הוא מיידית יוצר קשר חזק ומוכנות להמשך הדרך איתך.

כותבים דוח חינמי.jpg

שווי:  1,997 

סודות הכתיבה השיווקית

איך למכור ללא מגע יד אדם דרך המילה הכתובה

סדנה של יומיים שלמים שהעברתי לקהל חי, כולה מוקלטת, צעד אחר צעד איך כותבים מכתבי מכירה מעולים.  הקורס מגיע עם אוסף דוגמאות גדול, כותרות לכתיבה שווקית, צ׳קליסט הכתיבה השיווקית שלי, תמליל מלא ועוד!

סודות הכתיבה השיווקית.jpeg

שווי:  2,950 

בוקר שיווק ומכירות

איך למכור מול קהל חי בכמויות

זוהי אחת ההדרכות הטובות ביותר שלי על מכירה מול קהל, אחד ממעמדי המכירה הטובים ביותר שיש - כשמדובר בהרצאה פיזית.  מדובר על הרצאה שלי בת שעתיים, בה מכרתי לקהל של כ-150 איש בסכום של כ-70,000 ₪.  העיקר כאן הוא תמליל ההרצאה, בו הוספתי הערות בהן אני מסביר ממש כל חלק וכל משפט ואיך הכל עובד מכירתית - תבנית מושלמת לכל מי שמוכר מול קהל.

בוקר שיווק ומכירות.jpeg

שווי:  950 

קפיצת הדרך

מקורסי הדגל שלי - 7 מודולים מקיפים על בניית עסק מצליח

זהו קורס שארך 3.5 חודשים, שהעברתי ל-12 מחזורים של בעלי עסק, בליווי צמוד של מנטורים.  כל שיעורי הוידאו של כל 7 המודולים כלולים כאן, עם מעבר מקיף על כל המרכיבים של עסק מצליח.

קפיצת הדרך.jpeg

שווי:  12,000 

אתר האינטרנט שלך

איך יוצרים נכון אתר עסקי שמשרת את המטרות שלך

בקורס הזה אני מתאר את המבנה המדויק ביותר לאתר האינטרנט שלך, כולל ראיה רחבה על איך האתר משתלב בשלל המרכיבים של השיווק בעסק, כולל דוגמאות רבות ומגוונות, והיכרות עם הפלטפורמות הטכנולוגיות החשובות ביותר.

אתר האינטרנט שלך.jpeg

שווי:  1,997 

משפכים שיווקיים

איך לבנות תהליך מכירה אונליין, מההיכרות ועד המכירה

משפך שיווקי, או funnel באנגלית, הוא סדרה של צעדים, בהם הלקוח שלך לומד להכיר אותך, נחשף לתוכן שלך, נכנס למנגנוני השיווק שלך ורשימת הדיוור, מועבר למעמד מכירתי ולבסוף:  רוכש.  בקורס אני עובר צעד אחר צעד על בניית המשפך השיווקי, כולל כניסה לעומק של בניה נכונה של עמודי נחיתה.

משפכים שיווקיים.jpeg

שווי:  1,997 

כנסים ואירועי לקוחות

איך לתכנן את הכנס המושלם ללקוחות שלך

כנסים עושים המון עבור העסק שלך - מחזקים קשר עם לקוחות, ממתגים אותך כמומחה, וגם - הזדמנות למכור מוצרים ושירותים נוספים לכל מי שמגיע.  בקורס אני מסביר את העקרונות, הסיבות לקיים כנס, המבנים השונים של כנסי לקוחות, כולל כנסים ואירועים מכירתיים.

כנסים ואירועי לקוחות.jpeg

שווי:  1,997 

מקימים ערוץ יוטיוב

איך מקימים ערוץ יוטיוב חדש וסרטונים מושלמים לערוץ

בקורס אני בונה ממש יחד איתך את ערוץ היוטיוב שלך.  כל צעד מוסבר, כולל הקמת הערוץ, איך מתכננים תוכן ואיך מציגים אותו בצורה הנכונה ביותר, וגם - דוגמה מפורטת של בניית סרטון - החל מהחשיבה על התוכן ועד הביצוע הסופי.

מקימים ערוץ יוטיוב.jpeg

שווי:  1,997 

אמיר, זה לא יותר מידי? איפה מתחילים?

נכון - מדובר כאן באוסף מאד גדול של הדרכות, ולמעשה כל חודש אני מעביר הדרכות חדשות.

הרבה פעמים שואלים אותי - אמיר, איפה מתחילים?

אז התשובה שלי היא קודם כל:  צעד צעד.  לוקח זמן לצבור ידע חדש, אבל מה שלא לוקח זמן, זה לקבל החלטות וליישם.  ההמלצה שלי היא קודם כל להתחיל בקורס ״מפת הדרכים״ - לקבל ראיית על חשובה על העסק שלך.

אחר כך לבחור במה להתמקד - במיתוג, ברשימות תפוצה, בתשתית שיווק ומכירות - הסדר פחות חשוב, מה שחשוב הוא לבחור נושא וליישם אותו.  כאן כל הסוד - בליישם תוך כדי שאתה לומד, ולא בלהציף את עצמך, כי ההרגשה תהיה של הרבה תסכול - הנה אני לומד, אבל לא מיישם.

אז בוא ניישר קו:  אני נותן לך את כל הידע שאתה צריך, נכון, ואתה, תוך כדי שאתה לומד ממני, מבצע דברים בשטח, בקצב שנכון לך.

המרכיב השלישי:  תשובות לשאלות שלך

אחד הדברים שתמיד יקרו כשאתה מתחיל ליישם הוא שיצוצו שאלות רבות.

בהתחלה, אין לך מושג בכלל מה לשאול, וזה בסדר.  אבל ברגע שהתחלת ליישם את מה שאני מלמד, פתאום עולה הצורך בלדייק, וזה הזמן לשאול אותי שאלות.

לכן, לא מספיק לי לתת לך אוסף של קורסים והדרכות, גדול ומעולה כמה שיהיה.

חשוב לי מאד להיות זמין לך לשאול אותי שאלות, וכל שבוע (בדרך כלל כמה פעמים בשבוע), אני נכנס לקבוצת הפייסבוק של המועדון, עולה לשידור חי, ועונה על שאלות.

ולא רק שאתה מקבל תשובות לשאלות שלך - הכל פתוח לחברי הקבוצה, ואתה לומד גם מתשובות שקיבלו אחרים, לפעמים לשאלות שהיית צריך לשאול, ואפילו לא חשבת לשאול.

questions.jpg

וכדי שהכל יישמר ויהיה זמין, הקמתי אזור מיוחד במועדון שבו לקחתי את כל השאלות ששאלו אותי וחילקתי לפי נושאים - מאגר שהולך וגדל ללא הפסקה.  תחשוב על זה - יש לך נושא שעליו אתה מתלבט - והנה, אוסף של שאלות ותשובות איתי בדיוק על אותו הנושא - אחד המאגרים החשובים ביותר שהקמתי!

אוצר התשובות.jpg

איך זה עובד?

אז איך הכל עובד יחד?

מאד פשוט.  בהמשך העמוד כאן למטה תמצא את כפתור ההרשמה, ותוכל להתחיל ממש באופן מיידי, כאשר אני נותן לך 30 יום מלאים לנסות ולהחליט האם המועדון באמת מתאים לך.

במילים אחרות - אתה משלם לחודש אחד, ואם תודיע לי במהלך החודש הזה שזה לא בשבילך, אין שום בעיה - אני מחזיר לך את כל התשלום.  ארחיב עוד על כך בהמשך, אבל חשוב לי שתדע - אין לי שום כוונה ״להכריח״ אותך להישאר איתי, ויש לי אבל כוונה מלאה לתת לך הזדמנות באמת לבדוק מקרוב הכל, בלי שום מחוייבות ארוכת טווח.

איך שתצטרף, מייד תקבל ממני באימייל:

1.  גישה מיידית לאתר הקורסים

2.  גישה מיידית לאפליקציה - זה מאפשר לך לצפות ולהאזין לכל התכנים גם בנייד, בטאבלט, בנסיעה, איפה שהכי נוח לך.

3.  הזמנה לקבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו, שם אני משתף בהמון חומרים, וגם עונה על השאלות שלך.

וזהו - אתה בפנים.

השלב הבא הוא להתחיל עם התכנים (שוב... לא צריך הכל בבת אחת), וגם לשאול אותי בקבוצה את השאלות שלך, ואני עונה בשמחה - בדרך כלל פעמיים בשבוע - בלייבים בתוך הקבוצה, וגם בשיעורים השבועיים שלנו.

כן - אחת לשבוע (כרגע זה בימי שני ב-12 בצהריים) אנחנו נפגשים לשעה עד 90 דקות, ותמיד יש לי דברים חדשים ללמד, וכמובן - תשובות לשאלות.

מאד פשוט - כל התוכן הטוב ביותר שלי במקום אחד, תכנים חדשים ללא הפסקה, וגישה אלי לקבל תשובות אמיתיות לעסק שלך.

החלק שלך במשוואה:  ל-י-י-ש-ם.

זה כל הסוד - לצאת לדרך ולהיות בעשיה.  תוך כדי, תלמד עוד המון, תנסה דברים חדשים, ותקבל ממני דיוקים והכוונה כל הזמן.  יחד נגיע מאד רחוק, אין לי ספק!

how it works.jpg

כן - ​30 יום לבדוק מקרוב ורק אז להחליט

הנה האמת, לפחות כמו שאני רואה אותה:

מועדון !Business Up משלם לך להשתתף.

 

בניתי אותו כמו שלא בניתי אף תוכנית בעבר - גם המון תוכן וגם גישה אישית אלי עם שאלות ותשובות, ואני יודע בוודאות שאם תיישם את מה שאני מלמד, וגם תבקש ממני הכוונה, תרוויח בעסק כמו שלא הרווחת מעולם.

לכן לא משנה מה ההשקעה שלך (ותכף תראה, היא מאד קטנה) - המועדון ישלם לך:  בכמות לקוחות חדשים, הכנסות ורווחים, הרבה מעבר לכל סכום שאבקש כאן.

ובדיוק בגלל איך שבניתי אותו, אני מסוגל לתת לך כל כך הרבה, בהשקעה כל כך קטנה.

ועדיין - למה שתשקיע בלי לבדוק?  בלי להשתכנע?

אחד הדברים שאני תמיד מלמד הוא:  תן ללקוחות שלך להתנסות, עם אחריות מלאה בלי ״אותיות קטנות״.  אז כמו שאני מלמד, כך אני גם עושה - אתה במרחק לחיצה של ממש מקבלת גישה אלי ולעולם מאד עשיר של תוכן.

כל מה שצריך זה לגשת ולבדוק, ואז להחליט:  האם התוכן ברמה גבוהה כמו שאני מבטיח?  האם אני באמת עונה לשאלות שלך ושל אחרים?  האם קבוצת הפייסבוק שלנו טובה לך?  האם אתר הקורסים והאפליקציה נוח לשימוש?

אני מאד בטוח שמאד תאהב את כל אלה.

במה אני לא בטוח?  בכמה אתה בשל ומוכן לצאת לדרך, וזה נוכל לגלות יחד כאשר תצטרף.

אגלה לך משהו שהרבה אנשים לא אוהבים לספר... וזה על לקוחות שעוזבים את המועדון.  כן - יש כאלה שעוזבים, ואני לא מסתיר זאת.  ומה הסיבה מספר אחת שלקוחות עזבו עד היום?  הסיבה היא זו:  הם מרגישים שהם לא מצליחים ליישם.

אני רציני לגמרי - כותבים לי - אמיר, יש כאן המון, ואני לא מגיע לתכנים, לשיעורים, לשאלות, ליישום התוכן.

אז רגע לפני שתכנס פנימה, חשוב לי להדגיש - אני נותן אחריות מלאה, ותוך 30 יום תוכל לעזוב ולקבל את כל השקעתך חזרה, קטנה ככל שתהיה.  אבל אל תיכנס פנימה ״לבדוק״ - אלא לעשות.  תכנס פנימה עם ההבנה שאנחנו עתידים לבלות זמן ארוך יחד, לא קצר - תן לעצמך צ׳אנס אמיתי, כי אף אחד לא רואה מהפכה ב-30 יום.

ה-30 יום יתנו לך את ההבנה האם הגעת למקום הנכון, ואני שמח שהרוב המכריע של המנויים שלי נשארים איתי וכך הם מרגישים.  ההסתכלות שלי היא הרבה מעבר לאותם 30 יום, כי בחודשים שאחרי, ביישום המתמיד - שם נראה יחד את התוצאות המאד משמעותיות.

אני כבר מעל 20 שנה בעולם העסקים, ועדיין רואה תוצאות חדשות בעשיה חדשה.  אין משהו שלוקח לי שבוע או שבועיים או חודש להשיג, בטח לא משהו גדול, משהו ענק.

הבנו זה את זה?

ועוד משהו - גם אחרי 30 יום אפשר לעצור בכל שלב - ואז פשוט מודיעים לי והמנוי נפסק בתוך חודש התשלום הנוכחי בו אתה נמצא.

האם זה בשבילי?

האם אני מתחיל מידי?

או אולי מתקדם מידי?​

היום מאד קל לי לענות על השאלה הזאת, כי יש במועדון גם מתחילים, ממש אנשים שבימים אלה לוקחים את הצעדים הראשונים שלהם בעסק, ולצידם, יש מנויים במועדון שאיתי כבר שנים רבות, והיו בהמון הדרכות וקורסים ותוכניות שלי, והקימו עסקים מצליחים להפליא.

איך זה מסתדר?

מה, אין כזה דבר חומר ״למתחילים״ וחומר ״למתקדמים״?

אז מצד אחד - יש חומרים למתקדמים יותר, בוודאות.  ולפעמים החוויה היא של קפיצה למים מאד עמוקים.

ולכן, למי שמתחיל בעולם העסקי, אני ממליץ להתחיל עם ״מפת הדרכים״, קורס שנותן תמונת על, ואחר כך - להאזין לקורס האודיו שלי, שנקרא ״סודות השיווק והמכירה״ (מהדורה שניה).

אלה נותנים יסודות מעולים.  וגם, להיות איתי בשידורים החיים כל שבוע ולשאול אותי שאלות - מהר מאד מי שבתחילת הדרך יגיע להבנה וידע גבוהים מהרבה אחרים ששנים מחפשים את דרכם באפלה, ממש כך.

ולצד זאת - כל התכנים שאני מעביר, ללא יוצא מן הכלל, גם אלה שנחשבים ״בסיסיים״, מתאימים למי שיש לו כבר נסיון.  כי מה שתמיד קורה (גם לי, אגב), הוא שכשמקשיבים או צופים בחומרים השונים כשיש כבר נסיון מהשטח, פתאום קולטים דברים לגמרי שונים ממה שיכולת לקלוט בשלב מוקדם יותר.

אני רואה את ה-״אסימונים״ האלה נופלים עוד פעם ועוד פעם - למתחילים, למתקדמים, למנוסים מאד, לאלה שמרגישים ״תקועים״, ולאלה שפתרו בעיה עסקית ממש לאחרונה.  אצלי זה גם קורה כל הזמן - פתאום עוד משהו מתחדד, ומספיק דבר אחד קטן ליצורי שינוי ענק.

המשפט האחרון כל כך חשוב שאומר אותו שוב:

מספיקה תובנה אחת קטנה ליצור שינוי ענק בעסק שלך ובחיים שלך.

לכן המועדון כל כך מתאים לעסקים בשלבים שונים - התובנה שאתה צריך מחכה לך, ואני כאן כדי לעזור להגיע אליה כמה שיותר מהר.

אמיר, כמה זה עולה לי?

 

מאד פשוט:

ראשית, מדובר בהשקעה חודשית, ובמהלך החודש הראשון, כמו שאמרתי מקודם, אפשר לבחון את המועדון ולהחליט.  מי שיגיד לי, אמיר - זה לא מתאים לי, אין שום בעיה - אחזיר את מלא סכום החודש הראשון בשמחה.

ואחרי זה, בכל חודש אפשר להפסיק ולהודיע לי, ואז, מי שמפסיק נשאר איתי עד סוף החודש שלו, וזהו.

ההשקעה עצמה היא 597 ש״ח לחודש (כולל מע״מ), וזה כולל הכל - גישה לכל הקורסים, לוובינרים, לאפליקציה, לשאלות ותשובות איתי - הכל.

האם זה ״שווה לך״?  לדעתי מאד.  גם כי אני מאמין שתשיג הרבה לקוחות, ובכלל - עסק טוב יותר, כשאני לצידך.  גם כי תחסוך המון טעויות והרבה שטויות שיעלו לך הרבה יותר.

להרבה עסקים שאיתי, מספיק לקוח אחד או שניים בחודש (לפעמים אפילו פחות זה) כדי להחזיר השקעה של 597 ש״ח.  ואין לי ספק שאתה כאן לא בשביל עוד לקוח אחד או שניים, אלא בשביל הרבה יותר!

אבל מעבר למה שתשיג ומה שתחסוך - אני רואה את זה כמו למלא ״דלק״ במכונית.  ולא סתם מכונית - מכונית מרוץ שיכולה להגיע מאד רחוק.  אין לי ספק שבאוטו אנחנו ממלאים דלק בהרבה יותר כסף, כל חודש.  אז פעם בחודש, אתה מעביר לעצמך מסר חד-משמעי - שהשקעת בעצמך.  ואני רוצה להאמין שהידע, הכלים, והסביבה שאתן לך הם באמת מלאים בהמון דברים מועילים וטובים, ושזו השקעה מאד נבונה ונכונה.

אני מזכיר - קח 30 יום מלאים לבדוק מקרוב את ההתאמה.  אני נותן את האפשרות הזאת בהרבה שמחה, והרבה הוקרה על כך שנתת לי הזדמנות ללוות אותך בדרך שלך להצלחה עסקית גדולה.

בחר את האפשרות המתאימה לך, ונצא לדרך:

מנוי שנתי 5970.jpg
מנוי חודשי 597.jpg

במנוי שנתי, אתה מקבל חודשיים במתנה, ואותה האחריות של 30 יום בתוקף

bottom of page