top of page

10K

יומיים של אסטרטגיה טובה יותר לעסק שלך

אני מקיים את המפגש פעם אחרונה:

28-29 ביולי, 2019

*** חשוב מאד:  המפגש הקרוב הוא האחרון בפורמט זה שאני מקיים ***

במפגש 10K אני מבלה יומיים שלמים, מהבוקר ועד הערב, עם קבוצה קטנה של עסקים (עד 10).

ביומיים האלה אני עובד אישית עם כל אחד, בבניית אסטרטגיה כוללת להגדלת העסק והשיווק שלו.  זוהי חוויה יוצאת דופן, שהמטרה שלה אחת:  תוכנית פעולה לצמיחה דרמטית של העסק.

עסקים מגיעים אלי מכל מיני סיבות:  השקה של מוצר חדש, המצאת העסק מחדש, הגדלה במכפלות של עסק קיים, קבלת החלטות חשובות, או פשוט - להתנתק מהיומיום ולבלות יומיים בסביבה אחרת, עם אנשים שחושבים אחרת.

למה ״10K״?

מאד פשוט.  10K הוא עלות המפגש - 10,000 ש״ח + מע״מ.  את הרעיון לשם קיבלתי מ-Joe Polish, שמריץ כבר הרבה שנים קבוצה בארה״ב שנקראת ״25K״ (שם זה בדולרים!).

אבל מעבר לגובה ההשקעה המשמעותי, השם בא להזכיר לכל מי שמשתתף שהוא מגיע על מנת להשקיע.  זהו מפגש אך ורק לאנשים שיודעים שיפיקו הרבה יותר מההשקעה במפגש, ולפני שתמשיך לקרוא, כבר אומר - מי שהמספר הזה מרתיע אותו, קרא בשביל להבין על מה מדובר, אבל בחר עיתוי אחר להצטרף.

למי זה נועד?

ישנם שני תנאים בסיסיים שאני מצפה ממי שמגיע לקיים:

 

הראשון - יעדי צמיחה גדולים לעסק.  מדובר בהשקעה משמעותית גם של כסף וגם של זמן, והיא מוצדקת (לך וגם לי) אך ורק אם אנחנו עובדים על יעד גדול.

השני - רמת יישום גבוהה מאוד, באופן עצמאי.  חשוב לי להדגיש:  זוהי אינה תוכנית ״ליווי״ לעסק, אלא ארוע מאד מרוכז, שממנו יוצאים כמות של רעיונות והזדמנויות גדולה מאד.  אני לא זמין אחרי המפגש ללוות את העסקים שבו, ולכן ברוב המקרים, המפגש לא מתאים לעסקים בתחילת הדרך, אלא לבעלי עסק עם רקורד של עשיה ותוצאות.

איך בנוי המפגש?

בכל יום של המפגש, אנחנו מקיימים סבב בין העסקים המשתתפים, וכל עסק מקבל זמן שמוקדש רק לו.  הפורמט הוא קבוצתי, כלומר - מתמקדים על עסק אחד, שמציג את עצמו והמטרות, ונכנסים לעומק של העסק, מבחינה אסטרטגית (״התמונה הגדולה״) וטקטית (ה-״איך״).  בדרך כלל, מעבר לתרומה שלי, גם שאר המשתתפים בקבוצה תורמים משמעותית.

דבר מאד חשוב להבין על הפורמט הזה:  המון תובנות מגיעות דווקא מסבבים של עסקים אחרים.  החשיפה לדילמות של אחרים, ופתרונות שעולים, גורמת לך לקבל רעיונות שלעולם לא היית מקבל בפגישה אישית רק איתך.  זהו כוח עצום שעולה אך ורק בסוג כזה של מפגשים, בגלל הקבוצה שנוכחת.  האחריות הגדולה שמוטלת עלי היא לאפשר רק לאנשים ברמת יישום גבוהה להגיע - הם אלה שגם מסוגלים לתרום הכי הרבה לאחרים.

בנוסף לסבב הממוקד, אני בוחר מספר נושאים (תלוי במי מגיע) שלדעתי הכי חשובים למשתתפים - אני מביא חומרים שאני בוחר מראש, ואנחנו משוחחים על הנושאים האלה.  בדרך כלל, הנושאים שאני מביא מתאימים לבעלי עסק שיש להם רקע שיווקי.  זה לא למתחילים.

עם מה יוצאים?

יוצאים עם תוכנית פעולה, טובה בהרבה מזו שהגעת איתה.

כל המטרה שלי היא להוציא אותך עם תוכנית פעולה אמיתית, וטובה בהרבה מזו שהיתה לך עד כה.

ולמה אני מאמין שתצא עם כזו תוכנית?

מכמה סיבות:  ראשית, אם אתה בעל עסק מצליח, אתה רגיל להיות זה שהכי מנוסה וזה שמסביר לכולם מה לעשות.  סוף סוף הזדמנות לשבת עם עוד אנשים, ברמה גבוהה כמו שלך, ואיתי, עם הנסיון הגדול שלי בלהביא כל כך הרבה עסקים להצלחה גדולה (כולל עסק שבעצמי הקמתי עם שותפים עוד ב-1999, שהגיע לשווי של מעל חצי מיליארד דולר).  זוהי הזדמנות להפתח לידע ונסיון שלא אתה מביא, חיוני להתפתחות שלך ושל העסק.

שנית, בחדר אחד איתך עשרות שנים (אולי יותר) של נסיון עסקי:  של מה לעשות, ושל מה לא לעשות.  לפעמים משפט אחד של אדם אחד פותח בפניך הזדמנות עצומה שלא הכרת בעבר, או חוסך ממך טעות שתגזול ממך שנים קדימה אם לא תבין אותה בזמן.  כשהמציאו את המושג ״ייתרון בלתי הוגן״ - על זה דיברו.  על גישה לנסיון של אחרים וחסכון עצום במשאבים ובזמן.

שלישית, כאשר פוגשים אנשים טובים, נוצרות הזדמנויות חדשות, אמון גבוה שנרקם מהר, שיתופי פעולה עוצמתיים, עזרה הדדית.  היכולת לעבוד בשיתוף עם אחרים היא חלק בלתי נפרד מתוכנית פעולה חזקה.

ומעבר לסיבות האלה, יש משהו אחר שנוצר כשמתנתקים מהיומיום, ומאפשרים למוח להתאוורר ולראות דברים מחדש.  היצירתיות עולה, בעיות שנראו גדולות מקבלות פרופורציה אחרת, פתרונות חדשים עולים, פעמים רבים פשוטים ואלגנטיים.

האם ניתן לפרוס את ההשקעה?

ההשקעה היא 10,000 ש״ח + מע״מ.  בניגוד להרבה דברים אחרים שעשיתי בעבר, היא ללא אחריות.  אני מאפשר למי שמבקש לפרוס אותה לעד 3 תשלומים, כאשר התשלום הראשון משולם לפני המפגש.

איפה מתקיים המפגש?

המפגש מתקיים בתל אביב, במתחם עזראלי, במלון קראון פלאזה.  הכל כלול (חוץ מלינה) - חדר ישיבות, Wifi, כיבוד לאורך כל היום, וארוחות.

האם יש המשכיות?

יש.  אבל אני לא רוצה שתקבל את הרעיון הלא נכון - זוהי אינה תוכנית לליווי העסק שלך.  יחד עם זאת, אפשר להמשיך עבודה איתי מעבר למפגש הבודד.

איך נרשמים?

שולחים לי מייל אל:  info@hardoof.co.il

bottom of page